Peter René Cipriano Baumann - DJ Bobo

2. června 2013 v 17:24 | Michal Všechovský

Charakteristika znamení Kozoroh

Kozorohové mají výrazné duševní vlastnosti a bystrý rozum, avšak potřebují povzbuzení zejména na začátku svého života a rozvoje, aby nabyli potřebnou sebedůvěru. Často propadají melancholii a pesimismu, je tedy vhodné, někdy i nutné, mít mnohostranné zájmy, záliby a kolektiv stejně zaměřených lidí i přes to, že jsou zvyklí spoléhat se na sebe sama - své cesty si chtějí plánovat oni sami. Touha po úspěchu je nepřehlédnutelná, někdy to může v okolí vyvolat i závist. Existují dva typy Kozorohů - Kozoroh optimista a Kozoroh pesimista, přičemž každý Kozoroh zná oba tyto stavy. Když špatná nálada odezní, jedinec na ni rychle zapomene a znovu se pustí do práce. Často jsou motivací k činnosti penízky. Jsou šetrní, ale ne lakomí - dokáží se dělit. Spořivost pramení spíše ze strachu z budoucnosti, mají rádi pocit zázemí.

V zaměstnání jsou tito lidé schopnými ekonomy, managery, organizátory, účetními, právníky, učiteli. Přičemž vlastnost organizovat a plánovat vyniká. Přehlédnout nelze ani literární talent. Pro manželství a partnerské vztahy je nutné hledat lidi narozené ve znamení Panny, Býka nebo Berana. Je totiž třeba najít takové jedince, kteří dokáží pozitivně ovlivňovat proměnlivé nálady Kozoroha.

Horoskop na rok 2013 - Kozoroh

kozoroh

Práce:

Díky tomu, že jste plně soustředěni a berete práci vážně, se budete moci těšit z úspěchu. To, že se u Vás vyskytne i nějaký ten nezdar, na tom není nic divného. Jen se každého nezdaru budou chytat ti, kteří Vám nepřejí. Na každou činnost se dívejte nejen z globálního hlediska, ale zaměřte se i na maličkosti. U kolegiální práce je dobré nepožadovat stejnou míru kvality práce. Tento požadavek by jen přinášel neshody. Po pracovní stránce na tom můžete být po celý rok dobře, o čemž vypovídá postavení planety Jupiter.

Vztahy:

Na začátku roku, a to hned v únoru se Vám může poštěstit potkat tu pravou osobu. Ovšem je důležité tomu vnitřně věřit a jít za svým snem. Duben je měsícem, kdy si budete moci užívat harmonických rodinných vztahů, kdy dojde k vyjasnění případných roztržek. Červen nahrává pro užití si harmonického svazku. Pozor na následující měsíc, kdy se ocitnete mezi třemi póly, a to rodinou, protějškem a Vaší svobodou. Nebudete-li zbytečně zasahovat a rozdmýchávat oheň, nastolená situace se sama poměrně rychle vyřeší. Poté až do konce roku se budete moci těšit ze vzájemné lásky, porozumění, respektu.

Peníze:

Peníze k Vám jen tak sami nepřijdou. Každou korunu si doslova budete muset zasloužit. Na práci však nebudete vždy sami, pomohou i ostatní kolegové. V měsíci srpnu můžete pociťovat finanční krizi. Ovšem nebude moc rozumné tuto situaci diskutovat s protějškem. Krize však bude již od září zažehnána, a finančně na tom zase budete lépe, až po zbytek roku.

Zdraví:

Problémy na úrovni oběhových potíží, Vás mohou potkat v druhém a třetím měsíci. Následně se pak zdravotní stav dostane do lepší roviny, a to až do července. V tomto měsíci však můžete svým neuvážlivým chováním hazardovat se zdravím, kdy Vás mohou důsledky z vlivu povětrnostních a vodních živlů dostat na poměrně dlouhou dobu do postele. Srpen již bude nakloněný k Vašemu plnému zdravení. Nabízí se, abyste si na slunci prohřáli Vaše zkřehlé a zesláblé tělo. To Vás posílí na zbytek roku.

Kozoroh

22.12. až 20.1.
kozoroh

Horoskopy na neděli 2. 6. 2013

Merkur vám naznačuje, že se špatně orientujete v dokumentaci svého podniku a počítačových programech, proto musíte spolupracovat s druhými. Vždyť jde často o velké finanční fondy, které sami spravujete. Starejte se tak proto víc o úpravu svého zevnějšku.

Dnešní vztah kozoroha ke znamení

Beran:

Můžete se věnovat svému milostnému životu, jak jen sami chcete. Svým způsobem jste neodolatelní, což nemusí trvat dlouho.

Býk:

Pokud někam chcete zajít, tak nejlépe spolu.

Blíženci:

Láska občas opravdu prochází žaludkem.

Rak:

Partner se s vámi dokáže příjemně pobavit.

Lev:

Konečně se máte po všech stránkách s partnerem dobře.

Panna:

Dnešní den je dobrý pro návštěvu divadlo, běžte společně.

Váhy:

Raději se spíš než práci věnujete společným aktivitám.

Štír:

Dobře působíte na osoby druhého pohlaví.

Střelec:

Věnujte se svému miláčkovi nebo objevování nových možných.

Kozoroh:

Není jisté, z čeho pramení vaše obavy, ale nesmíte se jich bát.

Vodnář:

S partnerem jste opravdu sehraná dvojice a všechno zvládnete.

Ryby:

Milostný život raději vypusťte ze svého obvyklého obzoru.

Švýcarský zpěvák a tanečník, vlastním jménem René Baumann.

Původně vyučený pekař a cukrář pronikl do světa hudby v roce 1993 se svým hitem Somebody dance with me. Nejdříve dobyl Švýcarsko a o dva roky později dobyl Evropu.

DJ Bobo je podruhé ženatý s Nancy Retchsenovou s níž má dvě děti (Jamiró-René *8.října 2002 a Kayley-Nancy *29.září 2006).Dj Bobo a Nancy, která je také zpěvačkou a tanečnicí, se poprvé poznali v roce 1993 při velkém koncertním turné. Svatbu měli v roce 2003 ve Švýcarském Luzernu. Zpěvák byl v minulosti ženatý s Danielou Bock, se kterou se rozvedl v roce 1994.

Silně se zviditelnil v létě 2003 s hitem Chiuhauha. Tuto písničku si vybrala jako upoutávku firma Coca Cola. Ve stejném roce nazpíval Dj Bobo duet ,,Angels" s českou zpěvačkou Kristýnou. písničku poprvé představili na koncertě v Bayeru-thu.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čím je Peter René Cipriano Baumann - DJ Bobo?

a) producent, zpěvák, skladatel, tanečník, dj 100% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama