Miroslav Etzler

5. června 2013 v 20:13 | Michal Všechovský

Charakteristika znamení Kozoroh

Kozorohové mají výrazné duševní vlastnosti a bystrý rozum, avšak potřebují povzbuzení zejména na začátku svého života a rozvoje, aby nabyli potřebnou sebedůvěru. Často propadají melancholii a pesimismu, je tedy vhodné, někdy i nutné, mít mnohostranné zájmy, záliby a kolektiv stejně zaměřených lidí i přes to, že jsou zvyklí spoléhat se na sebe sama - své cesty si chtějí plánovat oni sami. Touha po úspěchu je nepřehlédnutelná, někdy to může v okolí vyvolat i závist. Existují dva typy Kozorohů - Kozoroh optimista a Kozoroh pesimista, přičemž každý Kozoroh zná oba tyto stavy. Když špatná nálada odezní, jedinec na ni rychle zapomene a znovu se pustí do práce. Často jsou motivací k činnosti penízky. Jsou šetrní, ale ne lakomí - dokáží se dělit. Spořivost pramení spíše ze strachu z budoucnosti, mají rádi pocit zázemí.

V zaměstnání jsou tito lidé schopnými ekonomy, managery, organizátory, účetními, právníky, učiteli. Přičemž vlastnost organizovat a plánovat vyniká. Přehlédnout nelze ani literární talent. Pro manželství a partnerské vztahy je nutné hledat lidi narozené ve znamení Panny, Býka nebo Berana. Je totiž třeba najít takové jedince, kteří dokáží pozitivně ovlivňovat proměnlivé nálady Kozoroha.

Horoskop na rok 2013 - Kozoroh

kozoroh

Práce:

Díky tomu, že jste plně soustředěni a berete práci vážně, se budete moci těšit z úspěchu. To, že se u Vás vyskytne i nějaký ten nezdar, na tom není nic divného. Jen se každého nezdaru budou chytat ti, kteří Vám nepřejí. Na každou činnost se dívejte nejen z globálního hlediska, ale zaměřte se i na maličkosti. U kolegiální práce je dobré nepožadovat stejnou míru kvality práce. Tento požadavek by jen přinášel neshody. Po pracovní stránce na tom můžete být po celý rok dobře, o čemž vypovídá postavení planety Jupiter.

Vztahy:

Na začátku roku, a to hned v únoru se Vám může poštěstit potkat tu pravou osobu. Ovšem je důležité tomu vnitřně věřit a jít za svým snem. Duben je měsícem, kdy si budete moci užívat harmonických rodinných vztahů, kdy dojde k vyjasnění případných roztržek. Červen nahrává pro užití si harmonického svazku. Pozor na následující měsíc, kdy se ocitnete mezi třemi póly, a to rodinou, protějškem a Vaší svobodou. Nebudete-li zbytečně zasahovat a rozdmýchávat oheň, nastolená situace se sama poměrně rychle vyřeší. Poté až do konce roku se budete moci těšit ze vzájemné lásky, porozumění, respektu.

Peníze:

Peníze k Vám jen tak sami nepřijdou. Každou korunu si doslova budete muset zasloužit. Na práci však nebudete vždy sami, pomohou i ostatní kolegové. V měsíci srpnu můžete pociťovat finanční krizi. Ovšem nebude moc rozumné tuto situaci diskutovat s protějškem. Krize však bude již od září zažehnána, a finančně na tom zase budete lépe, až po zbytek roku.

Zdraví:

Problémy na úrovni oběhových potíží, Vás mohou potkat v druhém a třetím měsíci. Následně se pak zdravotní stav dostane do lepší roviny, a to až do července. V tomto měsíci však můžete svým neuvážlivým chováním hazardovat se zdravím, kdy Vás mohou důsledky z vlivu povětrnostních a vodních živlů dostat na poměrně dlouhou dobu do postele. Srpen již bude nakloněný k Vašemu plnému zdravení. Nabízí se, abyste si na slunci prohřáli Vaše zkřehlé a zesláblé tělo. To Vás posílí na zbytek roku.

Kozoroh

22.12. až 20.1.
kozoroh

Horoskopy na středu 5. 6. 2013

Venuše řídí vaše večerní nákupy, výhodné zboží ve slevě je vaším mottem. A ani cenné věci neujdou vaší pozornosti, musíte si ale vše projít sama a v klidu. Vaši radost ještě podpoří trocha exotiky v podání vašeho partnera. Jedete li domů autem, nepospíchejte a nenechte se vyprovokovat řidiči nákladních aut, kteří nedodržují předpisy. Pozor dejte hlavně na dálnici.

Dnešní vztah kozoroha ke znamení

Beran:

Můžete se věnovat svému milostnému životu, jak jen sami chcete. Svým způsobem jste neodolatelní, což nemusí trvat dlouho.

Býk:

Pokud někam chcete zajít, tak nejlépe spolu.

Blíženci:

Láska občas opravdu prochází žaludkem.

Rak:

Partner se s vámi dokáže příjemně pobavit.

Lev:

Konečně se máte po všech stránkách s partnerem dobře.

Panna:

Dnešní den je dobrý pro návštěvu divadlo, běžte společně.

Váhy:

Raději se spíš než práci věnujete společným aktivitám.

Štír:

Dobře působíte na osoby druhého pohlaví.

Střelec:

Věnujte se svému miláčkovi nebo objevování nových možných.

Kozoroh:

Není jisté, z čeho pramení vaše obavy, ale nesmíte se jich bát.

Vodnář:

S partnerem jste opravdu sehraná dvojice a všechno zvládnete.

Ryby:

Milostný život raději vypusťte ze svého obvyklého obzoru.

Miroslav Etzler se narodil v Ostravě v roce 1964. Nejdříve působil ve Státním divadle v Ostravě (1983-1984) a potom v Severomoravském divadle v Šumperku.

Po studiu herectví na JAMU (1986-1990) vytvořil několik rolí ve Státním divadle v Brně. Mimo jiné zde ztvárnil postavu Jakuba ve Zvěstování Panně Marii nebo postavu Běsi ve hře Stavrogin. Mohli jsme ho také vidět v Národním divadle v Praze (1992-2000) jako Antoše v Roku na vsi, Aigeuse v Médei, Lopachina ve Višňovém sadu nebo třeba jako Hrabě Vetera z Hvězdy v Katynce z Heilbronnu.

Na televizní obrazovce vytvořil téměř 50 rolí. Miroslav Etzler se objevil i v některých českých filmech, jako např. Díky za každé nové ráno (1994), Čas sluhů (1989), Mazaný Filip (2003) atd. Hostuje také v divadle Ungelt.

V roce 2004 se dostal do podvědomí diváků především díky jedné z hlavních rolí ve velice úspěšném seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí. Zahrál si zde ředitele pojišťovny a manžela Dagmar Krausové (Kateřina Brožová), Tomáše Krause. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čím je Miroslav Etzler?

a) herec 100% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama