Justin Bieber <JB> - Justin Drew Bieber

4. června 2013 v 18:57 | Michal Všechovský

Charakteristika znamení Ryby

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty, za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky!

Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "obránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokáží poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu"). Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii.

Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokáží dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Rak nebo Panna.

Horoskop na rok 2013 - Ryby

ryby

Práce:

Díky vzájemnému působení planety Neptun a Saturn, se budete moci těšit z nové dimenze vlastního prožitku, kdy se budete moci i hodnotněji uplatnit v rámci celé Vaší osobnosti. Kreativnější činnost bude sílit v měsíci únoru, kdy se může nabídnout více možností po stránce profesní. Nebude pak divu, pokud se ocitnete na prahu rozhodování. Březen až květen bude tzv. zkušebním obdobím pro nové pracovní uplatnění. Červen již bude volat po stabilitě, po rozhodnutí. Zbytek roku Vám pak poví, jak se Vám volba zdařila.

Vztahy:

Začátek roku je po stránce vztahové pevný. Důkazem toho budou Vaše plány, hloubka zájmů, společné souznění. Květen pro Vás bude vskutku měsícem plný lásky. Příznačná pro Vás bude ne promyšlenost, ale uvolněnost a momentální činění věcí, které Vás napadnou. Čeká Vás radost, smích a příjemné chvíle na čerstvém vzduchu, v blízkosti vodní hladiny. V červenci se na chvíli zatáhne a zahřmí. Ovšem "bouřka", tak, jak přijde, také rychle odejde a Vy budete moci prožívat výjimečný rok plný šťastných chvil.

Peníze:

V oblasti financí počítejte v lednu s jejich určitým zpožděním. Únor již bude příznivější. Červenec se pro Vás může stát měsícem plný výdajů, rozhodně ne nadité peněženky. Srpen však vše napraví a může Vám přinést finance hned z několika zdrojů. Co Vás jistě potěší, je, že po zbytek roku již nebude důvodu obezřetně počítat každou položku v nákupním seznamu.

Zdraví:

Tak, jako u financí, ani v oblasti zdraví, Vás na počátku roku, nečeká moc radosti. Abyste se nemuseli ocitnout v posteli, je dobré pamatovat na otužování, a to z dlouhodobého hlediska, nejlépe pak do příchodu letních dnů. Naplánujete-li si na srpen dovolenou pro zotavenou, bude to dobrá volba. I když je pro někoho nástup podzimních dnů, také nástupem nachlazení a různých nemocí, pak Vy můžete očekávat zlepšení Vaší zdravotní stránky.

Ryby

21.2. až 20.3.
ryby

Horoskopy na úterý 4. 6. 2013

Doma je trochu chaos, ale co je důležité, na pracovišti se začíná vyvíjet pozitivně váš milostný vztah. A pokud pracujete ve službách, například v kadeřnictví, nebo v médiích, máte úspěch i v práci. Zábava, rozptýlení i pracovní úspěchy v tomto období má na svědomí konjunkce Uranu s Lunou. Využijte toho.

Dnešní vztah ryb ke znamení

Beran:

Vaše dobré rozpoložení přitahuje hodně cizích osob.

Býk:

Můžete se věnovat různým milostným zážitkům.

Blíženci:

Máte spoustu dobré nálady a váš partner ani nestačí zírat.

Rak:

Partnerský život se jakoby utápí v mlze, tak ho tam nechejte.

Lev:

Dnes dokážete svého partnera udolat svým charizmatem,

Panna:

Chápete, že láska musí občas trápit, aby byla pravá.

Váhy:

Váš milostný a partnerský život nebude působit příznivě.

Štír:

S přítelem si opravdu hluboce rozumíte.

Střelec:

Zvláště v sexu si dokážete užívat opravdu naplno.

Kozoroh:

Přichází k vám skutečná láska.

Vodnář:

V partnerovi dokážete vyvolat pocity neskutečné blaženosti.

Ryby:

Vy i váš partner si umíte přinést vždy spoustu radostí.
Justin Bieber se narodil 1. března 1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 - 2010
Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

2011
Roku 2011 byl natočen s 3D technologií dokumentární/koncertní film s názvem Justin Bieber: Never Say Never. Vydělal téměř sto milionů amerických dolarů, čím se stal jedním z nejprodávanějších koncertních filmů současnosti.

2012
19. června 2012 vydává album Believe.

Svoji autobiografii vydal v knižní podobě - název nese My Story: First Step 2 Forever (česky Můj příběh: První krok k nesmrtelnosti ). V České republice vyšla tato kniha v roce 2012.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čím je Justin Bieber - Justin Drew Bieber?

a) herec, zpěvák, skladatel, hudebník, tanečník, filmový producent 100% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama