Ernests Gulbis

31. května 2013 v 6:43 | Michal Všechovský

Charakteristika znamení Panna

Lidé narození v tomto období jsou mimořádně zvídaví a hloubaví. Dívají se na život z hlediska rozumu a účelnosti. Zaměřují se na informace praktické, realistické, racionálně zhodnotitelné - řád a harmonie se stávají podstatnou složkou jejich myšlení. Slídí tak dlouho, dokud o určité věci vědí vše, co potřebují. Jsou při této činnosti obdivuhodně obratní. Informace z různých zdrojů dávají dohromady, neznámé si domyslí a sestaví tak neobyčejně přesný obraz. Často si však život zbytečně komplikují. Při sběru informací by se měli soustředit jen na skutečně podstatné, podrobnosti nechat stranou. Vynechat irelevantní detaily a soustředit se na své cíle.

Často kritizují dogmatičnost a upozorňují na omyly druhých. Bohužel zapomínají, že i oni nejsou bytosti dokonalé. Chyby dělají také - jen si jich nejsou vědomi. V zásadě jsou však Panny tolerantní.Rovněž jsou tito jedinci mimořádně citliví k utrpení druhých. Zbytečně se tak trápí. Možná by pomohlo poznání, že vše má vyšší smysl a řád. Nikdo netrpí bez příčiny. Zákony karmy jsou neúprosné a (možná právě proto) spravedlivé. Mysl Pannen nejednou podlehne jejich představivosti - vyvolává pak u nich strach z potíží, nehod a problémů.

Různorodá jsou pak uplatnění v zaměstnání. Úspěch nalézají všude tam, kde je potřeba rychlého a správného úsudku - tedy zvláště obchodní sféra. Redaktoři, právníci, učitelé, literáti, stejně tak i návrháři, plánovači, architekti. Někdy je ovšem překážkou určitá uzavřenost a stydlivost. Je ji třeba překonat.

Horší je to s partnerským soužitím a manželstvím. Náročná, věčně nespokojená a rýpavá povaha je tomu příčina. Když spolu s těmito jde ruku v ruce ještě tvrdohlavost, problém je nasnadě. Partner pak hledá pochopení jinde. Zřejmě nejlepším řešením je manželství s jinou Pannou. Vztah je pak tolerantní a harmonický. Dále je vhodné uzavřít sňatek Rybou, případně s Býkem nebo Kozorohem.

Horoskop na rok 2013 - Panna

panna

Práce:

Začátek roku pro Vás může být poněkud náročnější, kdy se na Vás budou valit samé úkoly. Času a síly se Vám nebude dostávat, a tak může velmi snadno dojít k nepříjemným záležitostem, kdy budete oponovat. Bude-li tomu tak, můžete očekávat i neblahé ztráty. Zvolíte-li však vhodný styl komunikace, a nebudete obrazně řečeno hlavou prorážet zeď, pak můžete ztrátový dopad o poznání zmírnit. Jste-li narozeni v první dekádě Vašeho znamení, pak můžete zaznamenat vyšší tvůrčí činnost v měsíci březnu až dubnu. Jste-li podnikajícím subjektem, pak se Vám v červnu nabídne uzavření nečekaného obchodu, který pomůže zabránit, že budete spíše v minusových číslech. S nástupem podzimních měsíců, až do konce roku, pak bude pro všechny narozené ve znamení panny, obdobím stabilizačním.

Vztahy:

Ani v oblasti vztahů nebude začátek roku příliš růžový. Můžete se potýkat s intrikami, nevěrou. Jste-li vášnivějšími jedinci, pak se Vám v dubnu nabízí šance prožití si Vašich plánů. To se týká především pannám narozeným ve druhé dekádě znamení. Čeká Vás plutí na růžovém obláčku se vším všudy. Ani další panny narozené v jiných dekádách však nebudou nijak ochuzené. V říjnu se na romantické chvíle mohou těšit ti, kteří se narodili ve třetí dekádě a v listopadu ti, kteří se narodili v dekádě první.

Peníze:

Snížení stavu Vašich financí Vás po celý rok 2013 nemine, jste-li narozeni ve třetí dekádě znamení. Ovšem finanční situace není nijak zvlášť příznivá ani pro další panny, narozené ve zbývajících dekádách. V dubnu si budete ještě více utahovat opasky. Výjimkou nebude ani půjčka od kamarádů, či finančních ústavů. Po zbytek roku se již finanční situace vylepší. Jen je dobré se mít na pozoru předposlední měsíc v roce, kdy můžete očekávat od těch, od kterých jste si zapůjčili úroky, peníze zpět.

Zdraví:

Vliv planety Uran na Vás může mít v lednu neblahý dopad, kdy můžete pocítit omezený pohyb, infekční onemocnění oblasti břišní, či se budete potýkat se střevními problémy. Z toho důvodu se vyplatí hned od začátku roku 2013 dbát na vhodné složení jídelníčku, ale také celkový životní styl. V březnu zamiřte do posilovny, v květnu zase na čerstvý vzduch. Pravidelný sport, prováděný bezpečně, je pro Vás v roce 2013 stěžejní.

Panna

23.8. až 23.9.
panna

Horoskopy na pátek 31. 5. 2013

Dejte si pozor na kočky vaší sousedky. Sice jste k nim většinou milí, ale oni jsou vůči vám nervózní, takže mohou sekat drápky, pokud se jim to bude líbit. Něco podobného ráda provede i milá sousedka, pokud to sami brzy nepochopíte. Pokud jste se včera vypravili do přírody nebo jste se právě vrátili z dovolené, začínáte tento den s pocitem, že jste načerpali sil na dost dlouhou dobu.

Dnešní vztah panny ke znamení

Beran:

Umíte si v sexu a lásce s partnerem hluboce rozumět.

Býk:

Když si odbudete to své, tak bude spokojený i partner.

Blíženci:

Dnes si raději nic zvláštního neplánujte.

Rak:

Veškerý váš oheň by mohl být jednoduše uhašen.

Lev:

Věnujte se příjemným věcem, co naplňují lidskou duši.

Panna:

Večer můžete prožít zajímavě a v objetí.

Váhy:

Potká vás spousta nutných aktivit v domácnosti.

Štír:

Večer buďte otevření všemu příjemnému, co vás může potkat.

Střelec:

Dnes se vám bude dařit práce ve spojení s kolegy tohoto znamení.

Kozoroh:

Prožíváte spolu den plný citů a duševního blaha.

Vodnář:

Připravte si lázeň a intimní atmosféru se svíčkami a romantikou. Projevte zájem o život partnera i jeho přátel.

Ryby:

Možná se shodou náhod objeví vaše bývalá láska.
Výška: 190cm
Váha: 77kg
Bydliště: Jürmala, Lotyšsko
Hraje: pravou rukou, obouručný bekhend
Profesionál od: 2004
Nejvyšší postavení v žebříčku ATP dvouhry: 27 (17.5.2010)
Tituly, dvouhra: 1 (28.2.2010 - Delray Beach, USA, tvrdý povrch)
Tenisová raketa: HEAD
Výdělek: 1 715 091 USD (27.5.2010)

Gulbisův otec Ainars je investiční podnikatel. Matka Milena je herečka. Ernests má tři sestry. Starší Elina vystudovala práva, dvě mladší sestry Laura a Monika hrají tenis. Má ještě mladšího bratra Kristopse. Dědeček vyhrál za bývalou SSSR mistrovství Evropy s basketbalovým týmem.

Na tenisový kurt Gulbise přivedla babička v 5letech. Od roku 2004 se v profesionálním tenisu Ernests probojovává ATP žebříčkem dvouhry i čtyřhry a momentálně je v singlu na 28 pozici (27.5.2010) a v deblu na 218 pozici (27.5.2010). Jeho nejoblíbenějším povrchem je tvrdý povrch. Za nejsilnější z úderů považuje bekhend. Je členem Lotyšského Davis cupového týmu. Od poloviny září je jeho trenérem Hernan Gumy.

Hovoří lotyšsky, rusky, anglicky a trochu německy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Čím je Ernests Gulbis?

a) tenista 100% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama