Říjen 2011

Willow Smith - Willow Camille Reign Smith?

31. října 2011 v 19:49 | Michal VšechovskýPovolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 11
Datum narození: 31. 10. 2000
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Štír aktuální horoskop »
Výška: 145 cm

Charakteristika znamení Štír

Štír Nápadně připomíná znamení Raka, avšak má jistou odlišnost. Nosí totiž s sebou zbraň, což se symbolicky odráží i v jeho povaze, jak si ještě řekneme. Jste-li narozeni v intervalu 24. říjen (podzimní rovnodennost) - 22. listopad, pak se jedná právě o Vás! Štíři jsou často povahy tiché (ba tajnůstkářské), drží se stranou (avšak ne úplně mimo, jen tak ve stínu, aby jim nic neuniklo a byli svědky všeho). Nicméně pozor na ně (Štíři, teď se neurazte, mějte nadhled, však sami dobře víte, o čem mluvím), pokud se vyburcují k činnosti, jdou jednoznačně, nesmlouvavě, s jistou dávkou agresivity a přímočaře za svým. Situace pak povětšinou dopadá v jejich prospěch.

Pokud se jedná o záležitosti celku, dokáží se za něj postavit a okolnosti dopadají pro kolektiv dobře. Tito lidé jsou pak velice váženi, ale je to většinou samolibost a panovačnost, jíž se izolují. Vystačí si sami se sebou. Nekompromisnost, cit (nejednou i chuť) pro boj, svárlivost - atributy vodního znamení, jenž alchymisté nazývali Scorpio. Často se pod jejich ohnivou maskou skrývá chlad a kamenná trpělivost, to může jejich vítězství jen prospět. Štíři musí mít prostě vždy navrch. Úspěchu a naplnění dojdou snad na všech vedoucích místech. Ředitelé, vyšetřovatelé, právníci, manažeři - skvělé uplatnění jejich vlastností a dispozic.

Rak a Ryby bývají vhodnými partnery, ale Býka nepředčí nikdo. Obecně lze říci, že Štír přináší do vztahu energii a podnikavost. Je-li Štír spojen s Pannou či Lvem, soužití může rovněž klapat.

Horoskop na rok 2011 - Štír

stir

Vztahy:

Budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat známé. Tento rok ale na lásku tolik času mít nebudete. Musíte si především vylepšit vztahy doma. Březen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Pozor, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli něco fungujícího, co doposud máte.

Peníze:

Financí budete potřebovat dost, zdá se, že těžce pracujete a nezískáte je jen jako dar nebo dědictví. Umíte dobře pracovat pro udržení dobrých pracovních postů. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou zajímavé, ale velký příjem si vyžádá závist ve vašich sousedských i rodinných vztazích. Měli byste objevovat nové možnosti.

Práce:

Tento rok jste zvlášť pracovití. Na vaši povahu to je až enormní. Máte rádi práci doma, kde je klid. To ale může být na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři podlehnou vábení změny. Nebraňte se nové zkušenosti, především pokud umíte cizí jazyky, na cesty se vydejte v březnu nebo červenci. Budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání.

Zdraví:

Dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí. Častější nachlazení musíte hlídat, jezte více ovoce a přijímejte vitamín C. V létě hodně plavte. Díky nejistotě budete plní stresu. Dieta vám pomůže více, než sami očekáváte. Zajímejte se více o power jógu a posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude brzy poznat.

Horoskopy na pondělí 31. 10. 2011

Pro dnešek vás dostatek fyzické práce nebo příjemné starosti ohledně majetku dokážou uklidnit od vnitřní nerovnovážnosti. Ale nevydržíte dlouho dělat pouze jedinou činnost, kolegové to s vámi nemají jednoduché. Vaše vnitřní nespokojenost se může ukázat tak, že na partnera reagujete s podivnou osobní nechápavostí. Využijte proto síly planety Neptun a jděte se večer uklidnit někam do lázní nebo bazénu, kde se můžete věnovat i lásce.

Dnešní vztah štíra ke znamení

Beran:

Můžete se věnovat flirtování.

Býk:

Dokážete se naladit na příjemnou hladinu.

Blíženci:

Přemýšlíte, jak potěšit svého partnera.

Rak:

Jste aktivní, zvlášť co se týče večera.

Lev:

Budete cítit, že nespokojenost partnera nepramení z mysli.

Panna:

Partner vás dokáže přesvědčit o kvalitách lásky.

Váhy:

Máte pochopení pro problémy a dokážete se naladit na stejné vlny.

Štír:

Váš partner je otevřený všem možným nápadům.

Střelec:

Nenechejte s sebou eroticky manipulovat.

Kozoroh:

Večer můžete očekávat něco velmi exotického.

Vodnář:

Dejte si spíš odstup a snažte se spíš partnera pobavit.

Ryby:

Dobře se rozmyslete, po čem vlastně toužíte.
Celým jménem Willow Camille Reign Smith se narodila 31.října 2000 v Los Angeles.
Je to nejmladší ratolest Willa Smithe a má showbyznys v krvi.
Zatímco její o dva roky starší bratr Jaden Christopher se v nedávno uvedeném snímku Karate Kid oháněl mistrným zvládnutím kung-fu, desetiletá 'diva' se přes noc stala senzací díky debutovému singlu Whip My Hair. Energické mávání loknami, jejichž konečky si zpěvačka namáčí do barvy, aby sterilně bílé školní chodby proměnila v životem a barvami hýřící místo, se týdny drží na předních příčkách hitparád a na YouTube přilákalo miliony párů očí.
Někteří mají zkrátka úspěch vepsaný už v genetickém kódu. Willow i Jaden podědili výjimečný talent po hvězdných rodičích - úspěšném herci, producentu a rapperovi Willu Smithovi a jeho manželce, herečce a podnikatelce Jadě Pinket Smith. Zvláště Will pomohl svým hvězdičkám vzlétnout ze startovací plošiny. Jaden si před čtyřmi lety zahrál jeho syna v dramatu Štěstí
na dosah, jež získalo nominaci na Oscara, Willow otci sekundovala v roce 2007 v postapokalyptickém sci-fi Já, legenda.
Důvod, proč se desetiletý zázrak stal miláčkem davů a proč jej Dolce & Gabbana na svých přehlídkách usazují do první řady, však nespočívá v dívčině příjmení. Neobyčejné módní cítění, extravagantní stylingy, sebejisté vystupovaní, neuvěřitelná přirozenost a hlas, který evokuje dojem, že před sebou máte menší verzi Rihanny, jsou argumenty, které Willow prorokují vesmírnou budoucnost. Jaké jiné desetileté dítko řekne bez mrknutí oka, že jeho módním vzorem je Billy Idol?
Rodící se ikona teď působí pod křídly nahrávací společnosti Roc Nation, kterou vlastní rapper Jay-Z. Debutové album vyjde na pulty obchodů příští rok.
Jako herečka
2008 -Madagaskar 2: Útěk do Afriky (Madagascar: Escape 2 Africa) role: Baby Gloria
2007 -Já, legenda (I Am Legend) role: Marley
Singl
2011
-21st Century Girl
2010
-Whip My Hair


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip

Oleg Reif

30. října 2011 v 15:47 | Michal VšechovskýPovolání: Herec, režisér
Datum narození: 20. 09. 1928
Datum úmrtí: 24.10.2011
Místo narození: Úvaly, Československo
Místo úmrtí: Praha, Česká republika
Znamení: Panna aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Panna

Lidé narození v tomto období jsou mimořádně zvídaví a hloubaví. Dívají se na život z hlediska rozumu a účelnosti. Zaměřují se na informace praktické, realistické, racionálně zhodnotitelné - řád a harmonie se stávají podstatnou složkou jejich myšlení. Slídí tak dlouho, dokud o určité věci vědí vše, co potřebují. Jsou při této činnosti obdivuhodně obratní. Informace z různých zdrojů dávají dohromady, neznámé si domyslí a sestaví tak neobyčejně přesný obraz. Často si však život zbytečně komplikují. Při sběru informací by se měli soustředit jen na skutečně podstatné, podrobnosti nechat stranou. Vynechat irelevantní detaily a soustředit se na své cíle.

Často kritizují dogmatičnost a upozorňují na omyly druhých. Bohužel zapomínají, že i oni nejsou bytosti dokonalé. Chyby dělají také - jen si jich nejsou vědomi. V zásadě jsou však Panny tolerantní.Rovněž jsou tito jedinci mimořádně citliví k utrpení druhých. Zbytečně se tak trápí. Možná by pomohlo poznání, že vše má vyšší smysl a řád. Nikdo netrpí bez příčiny. Zákony karmy jsou neúprosné a (možná právě proto) spravedlivé. Mysl Pannen nejednou podlehne jejich představivosti - vyvolává pak u nich strach z potíží, nehod a problémů.

Různorodá jsou pak uplatnění v zaměstnání. Úspěch nalézají všude tam, kde je potřeba rychlého a správného úsudku - tedy zvláště obchodní sféra. Redaktoři, právníci, učitelé, literáti, stejně tak i návrháři, plánovači, architekti. Někdy je ovšem překážkou určitá uzavřenost a stydlivost. Je ji třeba překonat.

Horší je to s partnerským soužitím a manželstvím. Náročná, věčně nespokojená a rýpavá povaha je tomu příčina. Když spolu s těmito jde ruku v ruce ještě tvrdohlavost, problém je nasnadě. Partner pak hledá pochopení jinde. Zřejmě nejlepším řešením je manželství s jinou Pannou. Vztah je pak tolerantní a harmonický. Dále je vhodné uzavřít sňatek Rybou, případně s Býkem nebo Kozorohem.

Horoskop na rok 2011 - Panna

panna

Vztahy:

Tento rok začnete být více zaměření na jiné kvality, než je láska, možná jste objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký. Snažte si ho udržet. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se. V září s partnerem vyjedete na dovolenou, která by mohla být ideální dovolenou.

Peníze:

Máte jistotu ve stálých příjmech. Už nejste jako dosud závislí na šéfově benevolenci. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale není ho možné plně užívat. Do domácnosti nakupujte předměty uvážlivě. Máte před sebou vidinu spokojenosti, proto jste ochotni se na chvíli omezit.

Práce:

Pokud jste se rozhodli pracovat v bankách nebo velkých závodech a rafinériích, udělali jste dobře. Můžete pracovat na své kariéře a výdělcích. Choďte víc na počítačové kurzy. Budete lépe nakládat s internetem a prodejem předmětů a oblečení po internetu. Rozvíjejte účetní znalosti, bude to výhodné.

Zdraví:

Pokud máte chronické problémy se žaludkem, dejte si pozor. Především na bedrech a nohách půjde o větší problém, svěřte se do péče odborníků. Potřebovali byste na lázně. V srpnu nebo řijnu se vám může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji věci zlepšují. Chraňte si dobře zdraví.

Horoskopy na neděli 30. 10. 2011

Příliš pracujete a proto nedokážete být příjemní na druhé osoby kolem vás. Přece jenom ale musíte myslet na vlastní snažení, protože se určité změny přímo týkat přímo vašich názorů a prostředí. Umíte se pak naladit. Nevadí vám, když musíte dělat těžkou a náročnou činnost, dnes můžete perfektně zkoumat složitá fakta ve fakturách. Když si dáte pozor na kovové přístroje, dlouho vám zůstane dobrý pocit. Náhody v oblasti peněz dávají nové možnosti.

Dnešní vztah panny ke znamení

Beran:

Umíte si v sexu a lásce s partnerem hluboce rozumět.

Býk:

Když si odbudete to své, tak bude spokojený i partner.

Blíženci:

Dnes si raději nic zvláštního neplánujte.

Rak:

Veškerý váš oheň by mohl být jednoduše uhašen.

Lev:

Věnujte se příjemným věcem, co naplňují lidskou duši.

Panna:

Večer můžete prožít zajímavě a v objetí.

Váhy:

Potká vás spousta nutných aktivit v domácnosti.

Štír:

Večer buďte otevření všemu příjemnému, co vás může potkat.

Střelec:

Dnes se vám bude dařit práce ve spojení s kolegy tohoto znamení.

Kozoroh:

Prožíváte spolu den plný citů a duševního blaha.

Vodnář:

Připravte si lázeň a intimní atmosféru se svíčkami a romantikou. Projevte zájem o život partnera i jeho přátel.

Ryby:

Možná se shodou náhod objeví vaše bývalá láska.

Oleg Reif (†83): Před smrtí přišel o obě nohy! Zabila ho cukrovka

Uznávaný český režisér a herec Oleg Reif (†83) včera ráno podlehl těžké cukrovce. S ní bojoval několik let a mj. ho připravila o obě nohy. Proslavila ho zejména role papaláše Pláničky staršího v komedii Zdeňka Trošky Slunce, seno a pár facek (1989) - právě on během závěrečné rvačky dostal slavnou facku od těžkotonážní Heleny Růžičkové...
"Já celý život rád sportoval a ještě radši jsem se přežíral sladkým - až přišla cukrovka. Druhý den po oslavě mých 80. narozenin jsem musel do nemocnice - v tu dobu už jsem měl ukrutné bolesti nohou, ale mně to nevadilo… Baťa teď sice přijde »zu grunt«, protože já už boty nepotřebuju, ale srdce a mozek mám pořád strašně mladý," smál se ještě nedávno.

"Jsem životní optimista. I lékaři se divili. Já tam na vozíčku tančil valčík a oni mi pak říkali, že tam musím zůstat, protože pacienti chtějí na pokoji mě a můj optimismus. Dokonce mi pak dali i štrůdl - sice neslazený, ale měl jsem radost," dodával.

Reif pocházel z ruské šlechtické rodiny, která po revoluci v roce 1917 odešla do Čech. Po válce vystřídal angažmá v Realistickém divadle, Divadle V+W, Rokoku a na Vinohradech.

Působil také v Karlových Varech, kde se ve druhé polovině 50. let uplatnil i jako režisér a autor satirických her. Přestože ve filmu se objevil asi ve čtyřiceti drobnějších rolích, tu ze Slunce, seno svého žáka Zdeňka Trošky nic nepřekoná. A jak vzpomínal na rvačku s Růžičkovou?

"Musel jsem jí strhnout šaty, ale… mně to nešlo! Zavěsil jsem se na ni, abych je strhl, ale zůstal jsem na ní viset. Byl jsem moc ohleduplný, ale Zdeněk mi řekl, ať pořádně škubnu. Jenže já jí pak strhl i podprsenku a vyvalily se na mě před celý štábem ty její »šestnáctky«. Pro oba to byl obrovský šok. Dala mi takovou facku, až mi málem upadla čelist," smál se. Reifův syn Oskar se také věnuje filmové režii.

Zdeněk Troška: Zemřel tiše, ve spánku...

"Oleg byl můj dlouholetý přítel, skvělý člověk a kamarád. Spojoval nás nejen fi lm, ale i hudba, historie a příroda. Ještě před deseti dny jsme spolu byli v jeho rodných Úvalech u Prahy na besedě v domově důchodců, kam často zavítal a vyprávěl o hercích.

Až do poslední chvíle byl plný elánu a radosti ze života. Další ze sluncesenových postaviček odešla do fi lmového nebe. Paní Marie, která se o něho starala, mi ráno napsala, že Oleg zemřel tiše, ve spánku..."

V čem také hrál

● Nezbedný bakalář (1946) - bohatý žák

● Dařbuján a Pandrhola (1959) - krejčí

● Pane, vy jste vdova (1970) - inspicient

● Slunce, seno,... (1983-1989) - Plánička

● Kameňák 1, 2, 3 (2003-2005) - lord

Zemřel muž, kterého zfackovala Růžičková. Otec Šimona Pláničky ze Slunce, seno...

Otec studenta Šimona Pláničky z komedií Slunce, seno..., nebo lord z Kameňáku už není mezi námi. Herec a režisér Oleg Reif (†83) zemřel v pondělí ráno po těžké nemoci. Svého konce na světě se ale nebál. Poté, co mu kvůli cukrovce amputovali obě nohy a on skončil na vozíku, stal se z něho muž ze železa. Život ani náhodou nevzdával. Chtěl ještě hrát a dokonce točit.

"A proč ne? Důležité je, že mi to pod hrudníkem pořád tluče. To až přestane, teprve bude konec. Toho se ale vůbec nebojím," prohlašoval. Smrt Reifa bolí mnohé. Roztesknila ale především Zdeňka Trošku. "Nezlobte se. Nemám momentálně sílu mluvit," řekl do telefonu a vypnul si mobil.

Olšovský: I mimo kameru jsem mu říkal TÁTO


Není divu. Reif sehrál zejména v jeho dvou komedidiích Slunce, seno, jahody a Slunce seno a pár facek nezapomenutelnou postavu Pláničky staršího. A co víc. Zahrál si i v sérii Troškových Kameňáků komickou figurku lorda. Jeho syna tam ztvárnil Lumír Olšovský, který teď pláče.

"Těšil jsem se, že mě ještě do nějakého svého filmu obsadí. Slíbil mi to. Už mám ale smůlu. Byl to neuvěřitelně velkorysý člověk a skvělý herec," řekl Olšovský, pro kterého byl Reif chodící noblesa. "Být vedle něho, tak to si člověk připadal, jako když se vrátil do starých časů. I mimo natáčecí plac jsem mu říkal TÁTO. Moc jsme si rozuměli a já k němu skutečně vzhlížel," dodal.

Reif byl v angažmá Realistického divadla, divadla V+W, Rokoku a v Divadle na Vinohradech. Ztvárnil více jak čtyři desítky postav v celovečerních i televizních snímcích. V krejčího se proměnil v pohádce Dařbuján a Pandrhola a v šílené komedii Pane, vy jste vdova si zahrál na divadelního inspicienta. Posledním jeho filmem byl Kameňák.

Zemřel herec Oleg Reif: Plánička ze Slunce, seno a hvězda Kameňáku!

Herec a režisér Oleg Reif zemřel v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Ve čtyři hodiny v pondělí ráno se mu zastavilo srdce. Bylo mu 83 let.


O smrti herce a režiséra informoval jeho syn režisér Oskar Reif. "Tatínek zemřel na zástavu srdce, pravděpodobně šlo o vyvrcholení jeho těžkého cukrovkového stavu," řekl Reif mladší webu tn.cz

Režisér Oleg Reif se proslavil jako herec malých rolí. Většina diváků si jej pamatuje především jako Pláničku staršího z trilogie Slunce seno…

Režisér Zdeněk Troška, který je pracovně v zahraničí, se o smrti režiséra a herce Olega Reifa dozvěděl prý zprostředkovaně. "Zdeněk mi to posílal smskou, že se dozvěděl, že pan Reif zemřel. Velmi ho to mrzí, protože s ním spolupracoval několikrát a velmi rád," řekl agentuře Mediafax Troškův manažer Marek Kališ, který působí i jako Troškův pomocný režisér a pracovně se s Reifem také sešel.

Zpráva o jeho smrti zaskočila též jeho filmového syna Pavla Kikinčuka. "To jste mě zaskočili. Ne, o jeho smrti, jsem nevěděl. To mě mrzí," reagoval na dotaz webu tn.cz. V rozhovoru také prozradil, že měl hrát i ve druhém díle trilogie, avšak na natáčení úplně zapomenul a odjel na dovolenou. "Proto tam pan Reif říká, že sloužím vlasti, muselo se to nějak zakamuflovat," uvedl.
"Oleg Reif pochází z ruské šlechtické rodiny, která po revoluci v roce 1917 odešla do Čech. Oleg se narodil v Úvalech u Prahy, jako školák se náhodou dostal k účinkování ve filmu a v epizodní roli se mihnul v melodramatu PRELUDIUM (1941)," píše se na webu csfd.cz

Tak započala jeho filmová kariéra. Z jeho dalších rolí můžeme jmenovat i krejčího v pohádce Dařbuján a Pandrhola nebo roli divadelního inscipienta v komedii Pane, vy jste vdova. Objevil se i v Troškových Kameňácích, kde s ním hrála i herečka a dabérka Jana Andresíková.

"Moc mne mrzí, že odešel, měla jsem ho moc ráda. Byla s ním legrace a byl to moc prima kolega. Znali jsme se strašnou spoustu let, ale pracovně jsme se naposledy sešli právě na Kameňácích. Je smutné sledovat, jak kolegové okolo vás odcházejí, hlavně proto, že je mezi nimi řada moc fajn lidí a přátel," uvedla pro Mediafax Andresíková.

Zemřel Oleg Reif, legendární Plánička st. ze Slunce seno...

Ve věku 83 let zemřel dnes časně ráno po těžké nemoci filmový režisér a herec Oleg Reif. Proslavil se především rolí Pláničky staršího v trilogii Zdeňka Trošky Slunce, seno... Naposledy se na filmovém plátně objevil v komedii Kameňák.

O úmrtí slavného herce a režiséra informoval jeho syn Oskar, který je rovněž filmařem.

Oleg Reif pocházel z ruské šlechtické rodiny, která po revoluci v roce 1917 odešla do Čech. Narodil se v Úvalech u Prahy 20. září 1928, jako školák se náhodou dostal k účinkování ve filmu a v epizodní roli se začátkem 40. let mihl v melodramatu Preludium. V roce 1943 rozšířil řady Dismanova rozhlasového dětského souboru. Následovaly další role chlapců a mladíků na filmovém plátně (Kluci na řece, Nezbedný bakalář, Alena).
Po válce vystřídal angažmá v Realistickém divadle, Divadle V+W, Rokoku a na Vinohradech. Působil také v Karlových Varech, kde se ve druhé polovině 50. let uplatnil i jako režisér a autor satirických her.

Poté se Oleg Reif objevil v dalších filmech, většinou však jen v epizodních a vedlejších rolích. Filmová databáze csfd.cz eviduje více než čtyři desítky postav, které ztvárnil v celovečerních i televizních snímcích a seriálech.

Byl například krejčím v pohádce Dařbuján a Pandrhola i divadelním inspicientem v crazy komedii Pane, vy jste vdova. V 70. letech začala jeho spolupráce s televizí, kde natočil podle vlastních scénářů kolem padesáti dokumentů - většinou portrétů významných osobností českého divadla, filmu i sportu, neboť on sám byl v mládí aktivním sportovcem.
Na jeho kontě je i snímek Poslední představení z roku 1976, který ilustroval stav Národního divadla v Praze před jeho rekonstrukcí v letech 1977-1983.

Před filmovou kameru se Oleg Reif vrátil zejména v komediích Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody a Slunce, seno a pár facek, komickou figurku lorda ztvárnil v sérii jeho Kameňáků. Napsal knihy vzpomínek Hvězdné střípky (1996) a Hvězdné střípky 2 (1997).
Přátelé si budou Olega Reifa pamatovat jako věčného optimistu a elegána; úsměv a šátek pod krkem ho neopustil ani poté, co byl kvůli těžké cukrovce upoután na vozík. "Srdce a mozek mám naštěstí stále mladé," říkal o tom.

Zemřel režisér a herec Oleg Reif, Plánička st. ze Slunce, seno...

Ve věku 83 let zemřel v pondělí časně ráno po těžké nemoci filmový režisér a herec Oleg Reif. Oznámil to jeho syn Oskar, který je rovněž filmařem.

Oleg Reif pocházel z ruské šlechtické rodiny, která po revoluci v roce 1917 odešla do Čech. Narodil se v Úvalech u Prahy 20. září 1928, jako školák se náhodou dostal k účinkování ve filmu a v epizodní roli se začátkem 40. let mihl v melodramatu Preludium.
V roce 1943 rozšířil řady Dismanova rozhlasového dětského souboru. Následovaly další role chlapců a mladíků na filmovém plátně (Kluci na řece, Nezbedný bakalář, Alena). Po válce vystřídal angažmá v Realistickém divadle, Divadle V+W, Rokoku a na Vinohradech. Působil také v Karlových Varech, kde se ve druhé polovině 50. let uplatnil i jako režisér a autor satirických her.

Herec vedlejších rolí

Poté se Oleg Reif objevil v dalších filmech, většinou však jen v epizodních a vedlejších rolích. Filmová databáze csfd.cz eviduje více než čtyři desítky postav, které ztvárnil v celovečerních i televizních snímcích a seriálech.

Byl například krejčím v pohádce Dařbuján a Pandrhola i divadelním inspicientem v crazy komedii Pane, vy jste vdova. V 70. letech začala jeho spolupráce s televizí, kde natočil podle vlastních scénářů kolem padesáti dokumentů - většinou portrétů významných osobností českého divadla, filmu i sportu, neboť on sám byl v mládí aktivním sportovcem.

Na jeho kontě je i snímek Poslední představení z roku 1976, který ilustroval stav Národního divadla v Praze před jeho rekonstrukcí v letech 1977-1983.

Před filmovou kameru se Oleg Reif vrátil zejména v komediích Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody a Slunce, seno a pár facek, komickou figurku lorda ztvárnil v sérii jeho Kameňáků. Napsal knihy vzpomínek Hvězdné střípky (1996) a Hvězdné střípky 2 (1997).

Přátelé si budou Olega Reifa pamatovat jako věčného optimistu a elegána; úsměv a šátek pod krkem ho neopustil ani poté, co byl kvůli těžké cukrovce upoután na vozík. "Srdce a mozek mám naštěstí stále mladé," říkal o tom.

Režisér Oleg Reif vzpomíná: Proč Gott »převálcoval« Matušku!

PRAHA - Deník Aha! exkluzivně odkrývá důvod toho, proč se Karel Gott (69) stal slavnějším než Waldemar Matuška (†76). Walda se totiž jednou opil jak pánbůh káže, a proto jej na poslední chvíli musel »Mistr« zastoupit v televizním pořadu.

Slavný režisér a herec Oleg Reif (80) se rozpovídal i o slavném čůrání na vrátného trojice Gott - Matuška - Pilarová (69). "Od roku 1963 jsem měl pořad Písničky z kolotoče, kde jsem obsazoval všechny zpěváky kromě Gotta. Moje manželka Gotta obdivovala - slyšela ho v rozhlase a chválila jej - já ale říkal, že je ušatý a zubatý a že tam chci mít někoho, kdo hezky zpívá, ale i vypadá," vzpomíná režisér Reif. "Jenže pak jsem ho do toho pořadu vzal, protože Matuška se před natáčením hrozně ožral a byl nepoužitelný. Šel přes Václavák na natáčení a potkal se s Frantou Šťastným. Sedli si do bistra a pili a pili. A tak moc, že Matuška vůbec nemohl chodit. My jsme to nevěděli, hledali jsme ho po celé Praze spolu s mými kamarády taxikáři. Jenže co teď? Matuška nebyl použitelný, a to byl v té době slavnější než začínající Gott. Herec Ivo Niederle navrhnul, že přiveze Gotta. A ten, ač nepřipravený, naprosto skvěle zazpíval dvě písničky. Už tenkrát byl obrovský profesionál a ten pořad mu hodně pomohl v začátcích jeho kariéry. Od té doby jsem spolupracoval s Matuškou i s Gottem," říká Oleg Reif.
A jednou dokonce musel oba zpěváky obhajovat až na ministerstvu kultury. "Tenkrát to byl hrozný humbuk. Přišlo totiž udání, že Matuška, Pilarová a Gott v pražském hotelu Esplanade čůrali z balkonu na vrátného a že se to bude řešit. Vrátný totiž napsal stížnost: »Já, hlavní vrátný, se dočkal toho, že mou uniformu znehodnotil Matuška, Gott a Pilarová!« Ale oni nečůrali, jen lili alkohol. Já jsem s nimi musel jít na ministerstvo kultury a tam mi náměstek ministra vnitra dělal dlouhatánskou přednášku o tom, jaké kumštýře si mám do pořadu brát. A na mé tři svěřence křičel, jak se mají chovat. Ti kvůli tomu incidentu měli na čas zakázáno vystupovat v rozhlase a v televizi. Ale nebyla to pravda, oni jen blbli. To byla jen legrace a já to musel zachraňovat, protože vrátný to bral jako urážku pracujícího," kroutí ještě dnes pobaveně hlavou režisér Oleg Reif.


Herec Oleg Reif, lord z Kameňáku a otec Šimona Pláničky ze Slunce, seno... Amputace obou nohou!

PRAHA - Oleg Reif (80). Jedna z hvězd hereckého i režisérského světa. A velký bojovník! Přestože mu lékaři kvůli těžké cukrovce museli před nedávnem amputovat obě nohy, on je nadále tím veselým optimistou, který nás bavil jako lord v Troškově trilogii Kameňák či jako otec studenta Šimona Pláničky z komedií Slunce, seno…
Slunce, seno a jahody a Slunce, seno a pár facek. A vaše role krajského papaláše - otce studenta Šimona Pláničky… Jak na to vzpomínáte?
"Ač jsem sparťan, tak jsem se jmenoval jako nejslavnější brankář v historii Slavie. Takové potupy se mi dostalo." (smích)
Vaše stěžejní scéna byla s Helenou Růžičkovou alias Škopkovou při té velké bitce...

"Musel jsem jí strhnout šaty, ale… mně to nešlo! Zavěsil jsem se na ni, abych je strhl, ale zůstal jsem na ní viset. Byl jsem moc ohleduplný, ale Zdeněk Troška mi řekl, ať pořádně škubnu. Jenže já jí pak strhl i podprsenku a vyvalily se na mě před celý štábem ty její »šestnáctky«. Pro oba to byl obrovský šok. Dala mi takovou facku, až mi málem upadla čelist." (smích)
Režisér Troška vás pak obsadil i do svých Kameňáků…
"Hrál jsem lorda, majitele Modrého pramene, a smál jsem se celé natáčení. On Zdeněk je jeden z nejtalentovanějších režisérů tady. Má cit pro lidové scény. Víte, co by to bylo za bohatství, kdybych měl ten Modrý pramen?" (smích)
Při natáčení jste překypoval zdravím, ale dnes jste na vozíčku. Jak se vám to přihodilo?
"Po osmdesáti letech, z toho 63 letech u filmu a u divadla, kdy jsem začínal hrát s Voskovcem a Werichem, jsem onemocněl a na konci září přišel o obě nohy. Já totiž celý život rád sportoval a ještě radši jsem se přežíral sladkým - až přišla cukrovka.

Druhý den po oslavě mých 80. narozenin jsem musel do nemocnice - v tu dobu už jsem měl ukrutné bolesti nohou, ale mně to nevadilo… Baťa teď sice přijde »zu grunt«, protože já už boty nepotřebuju, ale srdce a mozek mám pořád strašně mladé." (smích)
Jak to děláte, že dokážete žertovat i o takových věcech?
"Jsem životní optimista. Já těch legrací zažil moc. I lékaři se divili. Já tam na vozíčku tančil valčík a oni mi pak říkali, že tam musím zůstat, protože pacienti chtějí na pokoji mě a můj optimismus. Dokonce mi pak dali i štrůdl - sice neslazený, ale měl jsem radost." (smích)

Oleg Reif pocházel z ruské šlechtické rodiny, která po revoluci v roce 1917 odešla do Čech. Narodil se v Úvalech u Prahy 20. září 1928, jako školák se náhodou dostal k účinkování ve filmu a v epizodní roli se začátkem 40. let mihl v melodramatu Preludium.

V roce 1943 rozšířil řady Dismanova rozhlasového dětského souboru. Následovaly další role chlapců a mladíků na filmovém plátně (Kluci na řece, Nezbedný bakalář, Alena). Po válce vystřídal angažmá v Realistickém divadle, Divadle V+W, Rokoku a na Vinohradech. Působil také v Karlových Varech, kde se ve druhé polovině 50. let uplatnil i jako režisér a autor satirických her.

Herec vedlejších rolí
Poté se Oleg Reif objevil v dalších filmech, většinou však jen v epizodních a vedlejších rolích.

Byl například krejčím v pohádce Dařbuján a Pandrhola i divadelním inspicientem v crazy komedii Pane, vy jste vdova. V 70. letech začala jeho spolupráce s televizí, kde natočil podle vlastních scénářů kolem padesáti dokumentů - většinou portrétů významných osobností českého divadla, filmu i sportu, neboť on sám byl v mládí aktivním sportovcem.

Na jeho kontě je i snímek Poslední představení z roku 1976, který ilustroval stav Národního divadla v Praze před jeho rekonstrukcí v letech 1977-1983.

Před filmovou kameru se Oleg Reif vrátil zejména v komediích Zdeňka Trošky Slunce, seno, jahody a Slunce, seno a pár facek, komickou figurku lorda ztvárnil v sérii jeho Kameňáků. Napsal knihy vzpomínek Hvězdné střípky (1996) a Hvězdné střípky 2 (1997).

Přátelé si budou Olega Reifa pamatovat jako věčného optimistu a elegána; úsměv a šátek pod krkem ho neopustil ani poté, co byl kvůli těžké cukrovce upoután na vozík. "Srdce a mozek mám naštěstí stále mladé," říkal o tom.
Jako herec
2005 -Kameňák 3 role: Lord
2004 -Kameňák 2 role: Lord
2003 -Kameňák role: Lord
1996 -Drákulův švagr
1991 -Muz, který nemel duveru
1991 -Podnájem na Champs Ellysées
1989 -Slunce, seno a pár facek role: Plánicka
1970 -Na kolejích čeká vrah (Na kolejích ceká vrah) role: Tondl
1970 -Pane, vy jste vdova! role: Inspicient v divadle
1961 -Cerná sobota
1961 -Tazní ptáci
1960 -Dařbuján a Pandrhola role: Krejcí
1956 -Nevěra role: Purchaser #2
1954 -Botostroj role: Young employee
1954 -Kavárna na hlavní tríde
1950 -Na dobré stopě role: Catillina
1949 -Červená ještěrka role: Kokes
1947 -Alena
1946 -Nezbedný bakalář (Nezbedný bakalár) role: Bohatá zák
1946 -Prulom role: Young Miner
1944 -Kluci na rece
1941 -Preludium

Max Biaggi - Massimiliano "Max" Biaggi

29. října 2011 v 7:08 | Michal Všechovský


Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 40
Datum narození: 26. 06. 1971
Místo narození: Řím, Itálie
Znamení: Rak aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Rak

Tomuto vodnímu znamení vládne oběžnice naší rodné Země Měsíc (odtud tedy pojmenování jedinců narozených v tomto znamení - "měsíční lidé (děti)".Měsíční děti jsou smýšlením spíše tradicionalisté, však jejich povaha jest proměnlivá (dalo by se říci "jako sama Luna"). Panuje spíše představa o Raku jako o znamení domáckém, milujícím teplo rodinného krbu. Ale právě Raci bývají na cestách výteční společníci, kterým není dobrodružství a vzrušení z neznámého cizí. Díky další "račí" vlastnosti - obrovské nadšení pro věc - bývají Raci velmi úspěšnými osobnostmi. Musí se však naučit smýšlet poněkud liberálněji a s určitým nadhledem (měli by překonat svou vlastnost citovanou výše - díky tradicionálnějšímu smýšlení totiž často tíhnou spíše k minulosti a ověřeným postupům).

Z Raků bývají schopní vědci, archiváři, historici i učitelé. Nejeden Rak vynikl i jako právník či politik. Díky jejich citlivosti a trpělivosti tíhnou i k umění - hudba, literatura apod. V podnikání jsou úspěšní věnují-li se určitému řemeslu nebo působí-li jako kupci. Mají totiž mimořádný cit pro kvalitu a poctivost. Spekulace je jim cizí. To by ale mohl být problém (zvláště v dnešní době), měli by se naučit jisté zdravé agresivitě a soutěživosti, jinak zůstanou pozadu. Pro manželský život zdá se být nejvhodnější kombinací Rak a Kozoroh. Hodí se k sobě i s Rybami, Štírem a Váhami. Pozitivem jest domácká povaha Raků.

Horoskop na rok 2011 - Rak

rak

Vztahy:

Do středu zájmu se dostanou majetkové otázky. Nezdá se, že byste byli zrození pro spokojený partnerský život, měli byste ale i tak potvrdit déletrvající vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální. V tomto roce milostně příliš aktivní nebudete. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám vždy dobře poradí.

Peníze:

Budete mít šanci si pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu a výměně zboží přes internet. Hlavně díky úvěrovým produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zahraničními bankami. Snažte se nakupovat více potravin a oblečení a taky něco investovat do moderního zabezpečení. Může se vám to nečekaně vyplatit. Budete se cítit bohatší a úspěšnější.

Práce:

Rádi pracujete v exportu a importu komoditního zboží. Bude se to týkat strojního zařízení, zajímavých přírodních a potravinářských produktů. Můžete podnikat v oblasti počítačů a ekonomiky, rozumíte jim. Potřebujete pracovat taky o letních prázdninách, v tu dobu oželte dovolenou, poznáte změny, kterých se vám dostane. Nevěnujte se však příliš riskantním a náročným povoláním.

Zdraví:

Budete se muset dobře starat o své zdraví, pozor na nervy, především v oblasti krku. Nechejte si provádět masáže a hlavně bylinné zábaly. V září byste měli navštívit urologa, půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby.

Horoskopy na sobotu 29. 10. 2011

V práci můžete podat téměř heroický výkon. Když se budete snažit, dokážete si pracovat na pozitivních finančních možnostech do budoucna. Jinak se snažte jít poměrně brzy spát, i když budete hodně neklidní. Pozor na kovové předměty na silnici. Musíte díky přechodu Venuše do Lva omezovat význam vaší citové oblasti a dnes se vyhnout snění, což vám samozřejmě činí problémy. Ale tak byste nic pořádného nestačili udělat jak v domácnosti, tak ve vztazích.

Dnešní vztah raka ke znamení

Beran:

Své koketní triky chcete pro pobavení využít na svého partnera.

Býk:

Dnes můžete být eroticky hodně aktivní.

Blíženci:

Dnes musíte trochu ustupovat přáním ostatních.

Rak:

Dobře si rozvrhněte den a pak si můžete povídat.

Lev:

Po včerejším pěkném dni bude dnešek vztahově výbušný.

Panna:

Snažte se nic nepřehánět a počkejte si raději.

Váhy:

Pokud zůstanete doma, věnujte se partnerově lásce.

Štír:

Důležité místo v dnešním dni pro vás mají cizinci.

Střelec:

Mějte strpení s partnerem a věci stejně přijdou.

Kozoroh:

Vsaďte na nějaké blízké duše, že vás podpoří.

Vodnář:

Dobře si pamatujte, kdo k vám jakým způsobem přistupuje. Věnujte se svému partnerovi naprosto oddaně.

Ryby:

Normálně byste si užívali, ale spíš vás čekají starosti.

Massimiliano "Max" Biaggi se narodil 26.června 1971 v Římě. Italský jezdec bydlí v Monaku a ve Spojených státech. Biaggi se jaké znám po přezdívkou "šílený Max" a také kvůli vypjatému vztahu s Valentinem Rossim.

Kariéra
Před vstupem do mistrovství světa
Jako malý kluk našel Max zalíbení ve fotbale(Jeho otec byl fotbalovým trenérem),ale pak dostal k narozeninám Aprilii RS125 a od té doby začíná Maxova závodní kariéra.V roce 1990 vyhrál italský šampionát a o rok později už ten evropský.

Mistrovství světa

1991-1993
V roce kdy se stal evropským šampiónem ve třídě 125cc,debutoval také v mistrovství světa v kategorii 250cc na motocyklu Aprilia RS250.Svoji premiéru v mistrovsvtí světa si odbyl při Velké ceně Evropy 1991 a závod pro něj skončil už po čtyřech kolech.V tomto roce dostal šanci ještě ve Francii,Velké Británii a San Marinu.V šampionátu obsadil 27.místo se sedmi body.

Další rok už dostal šanci za stejnou továrnu dojet celou sezónu.V úvodním závodě se sice kvalifikoval na 35.místě a závode nedokončil,ale následující Grand prix v Austrálii se dostal poprvé do první desítky jak v kvalifikaci,tak v závodě.Domácí velká cena v Itálii pro Maxe znamenala první stanutí na stupních vítězů a tento počin si zopakoval i v následující Evropské a Německé velké ceně. Získal třikrát po sobě pole position(Evropa,Německo,Nizozemsko) a soupeři už ho museli brát vážně. Poté už přišly čtyři závody,kde nebodoval,ale závěr byl opět Maxův.V Brazílii vyjel pole position a v Jihoafrické republice poprvé v kariéře vyhrál a na rok 1993 byl pasován do role jednoho z favoritů.

Ovšem přešel k Hondě.Maxovi vyšel úvodní závod,když doprovodil na stupně vítězů Haradu a Kocinskeho,ale následující dva závody nedokončil.Poté přišlo Španělsko a tam si Biaggi zpravil chuť druhým místem.Opět přišly ne tak docela úspěšné tři závody,ale ve Velké ceně Evropy byl suverénní a po zisku pole position přišlo i vítězství.Na stupně vítězů se do konce sezóny podíval už jen dvakrát a v konečném součtu obsadil 4.místo.

Na další sezónu se opět vrátil k Aprilii.

1994-1997
Sezóna pro Maxe začala skvěle když ovládl dva úvodní podniky v Austrálii a Malajsii.Poté ovšem vyhrál Okada,Ruggia a dva závody poté Loris Capirossi,mezitím co Biaggi získal pouze dvě druhá místa.Po šesti závodech ale stále vedl "černý pirát" o 1 bod před Capirossim.Zraněný Harada byl z boje o titul venku.V Assenu opět kraloval Max Biaggi,ale v domácí velké ceně v Mugellu zaváhal a upadl.Dále přišlo vítězství až v Brně a před posledním závodem,který se konal v Barceloně měl na druhého Okadu náskok 8 bodů.Závod opanoval a získal svůj první titul.Sezóna byla pro Maxe mimořádně úspěšná když vyhrál 5x závod a 7x kvalifikaci.Zajímavostí je že se v sezóně 1994 pokaždé kvalifikoval do první řady.

Biaggi tak do dalšího ročníku nastupoval jako úřadující šampión,ale čekal na něj těžký úkol obhajoby před hlavními rivaly Haradou,Okadou,Ruggiou a Waldmannem.Australské vítězství z loňska sice neobhájil,ale v malajském Shah Alam všechny své soupeře zastínil a zaslouženě vyhrál.Zatímco Suzuka zaznamenala nejhorší Maxův výsledek v sezóně(9.místo) a ital tak ztratil vedoucí pozici v šampionátu,tak od dalšího závodu ve Španělsku nezajel do konce sezóny hůře než na 2.místě.Vyjel si svůj první hatrick v kariéře když vyhrál Velké ceny Německa,Itálie a Nizozemska.V argentinském Buenos Aires se nevešel do první řady poprvé od Velké ceny FIM 1993.Mimořádně úspěšná sezóna,kdy Biaggi rozhodl o druhém titulu dva závody před koncem měla pokračovat i v následujícím ročníku.

Start do sezóny 1996 byl vůbec nejlepší z celé jeho kariéry.Z prvních šesti závodů jich vyhrál pět a jeden dojel jako druhý.Ovšem následující dva závody v Assenu a na Nürburgringu byl poražen Waldmannem a Fuchsem.Donington opanoval stejně jako v předchozím roce Biaggi,ale zlom nastal na rakouském okruhu A1-ring,kde vyšel ital bodově naprázdno,mezitím co Waldmann závod vyhrál.Od té doby Max buď vyhrál nebo nedokončil.Brno a Barcelonu vyhrál,ale v Imole a v Riu opět nedojel a následoval poslední závod v Austrálii.Boj o titul byl pouze mezi Biaggi(249 bodů)a Waldmannem(248 bodů).Max ale souboj s němcem vyhrál a získal třetí titul v řadě.Během sezóny se objevily problémy uvnitř týmu Aprilia a Max odešel k Hondě a dal si za cíl dokázat,že i s jiným strojem než je Aprilia dokáže vyhrát šampionát.

Biaggi byl nesmírně motivován po přestupu do týmu Kanemoto.Chtěl ukázat,že umí vyhrát na jakémkoliv stroji a vyhrát tak titul počtvrté v řadě,což se ve třídě 250cc ještě nikomu nepodařilo. Sezóna opět začala příznivě.Max dokázal v Malajsii vyhrát počtvrté za sebou.V Suzuce se žádný favorit nechytil a Max nebyl výjimkou,když dojel jako sedmý.Ve Španělsku zase podlehl svým hlavním rivalům Waldmannovi a Haradovi,ale v Mugellu to byl "šílený Max" kdo se radoval z vítězství po souboji s krajanem Capirossim a vrátil se do čela průběžné klasifikace.V Nizozemsku byl diskvalifikován,ale v Imole si zpravil chuť triumfem.Poté přišli tři závody bez stupňů vítězů.V německém Nürburgringu sice mohl vyhrát,ale chyba Jacqua ho odsunula až na 4.místo.Brno bylo Maxovým oblíbeným okruhem a jeho bilance tří vítězství a jednoho druhého místa z něj na tomto okruhu dělala jasného favorita.Tak se také stalo a Biaggi tu vyhrál počtvrté v řadě.V Katalánsku prohrál s Wadlmannem a v Indonésii vyhrál.Šampionát tak obrátil ve svůj prospěch a v posledním závodě dojel na druhém místě,které mu zaručilo čtvrtý titul ve třídě 250cc. Jeho učinkování ve dvěstěpadestákách tak úspěšně skončilo a Max Biaggi vstoupil s týmem Kanemoto-Honda do třídy 500cc.

1998
Ačkoliv tentokrát neměl tovární podporu,dokázal Biaggi fantastický kousek.Ve svém prvním závodě v královské třídě suverénně ovládl jak kvalifikaci,tak závod.Další tři závody stanul na stupních vítězů a rázem se stal nejbližším pronásledovatelem suveréna Doohana.Po Velké ceně Francie Max své vedení v šampionátu ztratil,ale v Madridu po výpadku Doohana se do jeho čela opět vrátil.V Assenu se slavným australanem prohrál přímý souboj stejně jako v Sachsenringu.Poté přišlo Brno a italův triumf ,mezitím co jeho sok upadl a nedokončil.Tam předvedl nezapomenutelný kousek,když v rychlosti 200 km/h při projetí cílem dokázal svůj stroj postavit na zadní kola tak,že málem havaroval.Tento moment se stal jedním z nezapomenutelných kousků celé jeho kariéry.Třetí místo v italské Imole bylo ještě dobrý výsledek,ale pak už se mu tolik nedařilo a hlavně díky své nedisciplinovanosti přišel o vítězství v Barceloně diskvalifikací.Doohan vyhrál poslední dva závody a titul měl ve svých rukou.Biaggi díky pádu Alexe Criville v Argetině uhájil druhé místo v konečném součtu bodů a stal se jedním z nejúspěšnějších nováčků královské třídy.Věděl,že na další rok nemá šanci bojovat s továrními stroji Repsol-Honda a rozhodl se přestoupit do Yamahy.

1999
V testech to vypadalo,že by mohl Max bojovat o vítězství stejně jako v předchozím roce.Přestože v kvalifikaci na úvodní závod v Malajsii ital vyjel druhou pozici,tak v závodě už to moc slavné nebylo.Po deseti kolech musel odstoupit pro technickou závadu.V Japonsku zase absolvoval první závod v dešti ve třídě 500cc a dokončil až devátý.Ve Španělsku svedl souboj s Crivillem,ale prohrál.Nepříjemný závod zažil Max v Le Mans,když v závodě upadl a zlomil si prsty na obou rukou. I s tímto handicapem předvedl fantastický závod na domácím Mugellu.Startoval až jako třináctý,ale v závodě se se dostal až do vedení a sváděl souboj s Crivillem.Španěl ho připravil o vítězství až v poslední zatáčce a po závodě byl ital tak vyčerpán,že musel dokonce vyhledat lékaře.Problémy s nastavením Yamahy často zapříčinily jeho pád jako třeba v Barceloně a na Sachsenringu.Zadařilo se až v Brně,ale ani tam to na stupně vítězů nestačilo.Třetí místo v Imole však nastartovalo jeho zdařilejší výsledky do konce sezóny.Předvedl mnoho krásných soubojů,jako například v Austrálii,kde až v závěru těsně podlehl Okadovi.Konečná úleva pro Biaggiho přišla až v Jihoafrické republice.Porazil Repsol Hondy a zaslouženě vyhrál.Poslední dva závody byly v režii jezdců Norick Abe,Biaggi a Roberts jr a Max z těchto soubojů vyšel pokaždé jako druhý. Sezóna tedy nepatřila k těm nejúspěšnějším,ale Max Biaggi věřil ve zlepšení.

2000
Max počítal s tím,že sezóna bude úspěšnější než ta předchozí,ale opak byl pravdou.Hned v Jihoafrické republice ho zastavila porucha.V Malajsii obsadil 4.místo,ale poté tři závody nedokončil,přestože do každého z nich startoval z první řady.V italském Mugellu to vypadlo velice nadějně,ale Biaggi v posledním kole upadl ze druhé pozice.Dokázal však svůj stroj zvednout a dokončit na 9.místě.Poté čtyři závody sice dokončil,ale s nikterak velkým úspěchem.Před Maxovou oblíbenou brněnskou velkou cenou mu patřila v bodování až jedenáctá pozice s tím,že ještě letos nestál ani jednou na stupních vítězů.Na Masarykově okruhu v Brně však přišel zlom a po získané pole position suverénně triumfoval i v závodě.V Portugalsku svedl souboje s Robertsem a Rossim,ale nakonec je prohrál a dojel čtvrtý.Valencie znamenala opět stupně vítězů a souboj trojice Biaggi,Roberts a Rossi.V Brazílii byl pouze tři desetiny za pódiovým umístěním,ale v Motegi si vše nahradil a dokončil jako třetí.Poslední závod přinesl nevídané drama.Biaggi startoval až z dvanácté pozice,ale postupně se propracoval kupředu a v 16.kole už vedl startovní pole.O vítězství sváděl boje s Capirossim,Rossim,Abem,McCoyem a dalšími.Devět jezdců do posledních chvilí bojovalo mezi sebou ve skupině.Vítězně však sezónu zakončil Biaggi a nakonec obsadil celkovou třetí pozici v konečném součtu. Tato sezóna byla hlavně začátkem legendární rivality mezi Biaggim a Rossim.

2001
Tentokrát Maxovi připravila Yamaha stroj schopný vítězit.Hned v Japonsku se stal kontroverzní moment,když Biaggi vystrčil svého velkého rivala Rossiho z tratě.Mladý ital mu to však o dvě kola později agresivním předjížděcím manévrem vrátil a ukázal Biaggimu prostředníček.Oba jezdci byli po závodě přizváni na kobereček a napomenuti.Následující dva závody Rossi vyhrál,mezitím co Max z nich vytěžil pouhých 13 bodů a stál v bodování až na šestém místě.Francouzskou velkou cenu však ovládl suverénně a v bláznivém Mugellu se opět postavil na stupně vítězů.Další závod byl představením stíhacích jízd Rossiho a Biaggiho,kteří obsadili první dvě pozice.Souboj těchto dvou jezdců se přenesl i do Assenu.Tam ale tentokrát vyhrál Biaggi po předčasně ukončeném závodě.Donington patřil Rossimu a Sachsenring zase Biaggimu.Po devíti závodech tak oba jezdce dělilo pouhých 10 bodů. Zlom nastal v Brně.Biaggi vedl před Rossim když najednou podlehl tlaku mladšího krajana a upadl,dokázal však svoji motorku zvednout a dokončil závod na 10.místě.Po závodě sám Valentino Rossi přiznal,že se ho jen zuby nehty držel.V Portugalsku mizérie pokračovala a opět přišel pád a neuspokojivý výsledek.V mokré Valencii sice Biaggi předjel Rossiho a dokončil před ním,ale šlo pouze o 10. a 11.místo.Max tak stáhl pouhý bod.Drama pokračovalo i v Motegi,ale pouze do šestého kola.Max Biaggi opět upadl,ale tentokrát už svůj stroj nezvedl.O titulu se zdálo být rozhodnuto.Kvalifikaci však vyhrál a ukázal,že bude bojovat až do samotného konce.V snad nejkrásnější bitvě sezóny však podlehl a titul putoval do Rossiho rukou.V Malajsii opět nedokončil pro pád a sezónu uzavřel třetím místem v Brazílii.Pro následující sezónu byla zavedena nová třída MotoGP.

2002
Katastrofální byl pro Maxe start do sezóny 2002.Za první tři závody získal pouhých 7 bodů.Yamaha se na první sezónu kategorie MotoGP nepřipravila narozdíl od tovární Hondy vůbec dobře.Až ve Francii se po souboji s oběma Repsol Hondami podíval na stupně vítězů.V Itálii se o prvenství přetahoval s Rossim,ale nakonec si mladšího krajana nechal ujet a dojel si "pouze" pro druhé místo.V Katalánsku startoval sice z pole-position,ale v závodě dojel těsně pod stupni vítězů.Stejný výsledek zopakoval i holadnském Assenu.Poté následovalo velmi plodné období tří závodů ve kterých Max dosáhl na druhá místa ve Velké Británii a Německu a vítězství na oblíbeném okruhu v Brně.Na českém okruhu se dlouho bojovalo mezi Biaggim a Rossim a i když Biaggi ani na kolo neztratil vedení tak většina fanoušků čekala Rossiho útok v samém závěru.V tom ale Rossimu 7 kol před koncem vypověděla službu pneumatika a trojnásobný šampión musel zajet do boxů.Biaggi tak závod dotáhl do vítězného konce a přerušil tím Rossiho sérii sedmi vyhraných závodů.Promoklý portugalský okruh Estoril znamenal návrat k nenápadným výsledkům,avšak v Brazílii se stal opět jediným konkurentem Valentina Rossiho.Za cíl si dal dokončit šampionát na konečném druhém místě.Velkou cenu Pacifiku nedokončil,zatímco v horké Malajsii si počínal suverénně a zaslouženě vyhrál.V Austrálii měl problémy za sebou udržet dvoutaktní motocykly.V poklidu si v posledním podniku roku dojel pro stupně vítězů a obhájil titul vícemistra za Valentinem Rossim.Letošní problémy Yamahy přiměly Maxe k odchodu do Hondy týmu Sita Ponse.

2003
Rok 2003 byl v očekávání zda Max Biaggi bude atakovat mistrovský trůn Valentina Rossiho.Všechno tomu nasvědčovalo když dostal motocykl Honda i když ne s takovou tovární podporou jako měl Rossi. Narozdíl od předchozí sezóny začal dobře,když v tragické Velké ceně Japonska získal druhé místo a v jihoafrické velké ceně třetí místo.Oba italští rivalové však museli pro letošek počítat i se Setem Gibernauem,který vyhrál druhý podnik roku.Španělský Jerez ovládl opět Rossi před Biaggim a oba tak okupovali i první dvě místa v bodování.V Le Mans totálně zaostal za Rossim a Gibernauem jak v suché časti závodu tak v té mokré.Překvapivě podlehl v Mugellu krajanovi Capirossimu a dojel až třetí mezitím co vyhrál Rossi.V Baceloně se Maxovi také nedařilo a po zpackané kvalifikaci bojoval o stupně vítězů než se v předposledním kole ocitl mimo trať a dokončil na 14.místě.Na lepší časy se opět zablýsklo v Assenu.Biaggi na vodě dotáhl svůj motocykl na skvělém druhém místě když nestačil pouze na Gibernaua.První pole-position v sezóně si vyjel v Donington Parku a v závodě dojel opět jako druhý do té doby než byl po závodě penalizován Valentino Rossi a Biaggi se tak posunul na první místo.Zdálo se že šílenému Maxovi vyhoupla forma nahoru a pole-position v Německu to jen potvrdila.Jenže start jednoznačně pokazil a po prvním kole mu patřila až nelichotivá 10.pozice.Musel se tak prokousávat polem nahoru a ve 13.kole byl dokonce na 3.místě,ale hned v následujím kole upadnul a skončil.Po pátém,druhém a čtvrtém místě přišla Velká cena Japonska třetí pole-position v sezóně.Závod skončil stejně fantasticky jako kvalifikace,když mu k triumfu opět pomohla chyba Rossiho,který se ocitl mimo trať.V Sepangu byl opět až ten třetí za Rossim a Gibernauem a na Philip Islandu pro změnu chyboval a obsadil až nebodované 17.místo.Poslední závod ve Valencii dokončil pod stupni vítězů a uzavřel tak sice spolehlivou ale výsledkově nedobrou sezónu.Během většiny sezóny nedokázal držet tempo dvojice Rossi-Gibernau a tudíž se musel spokojit s celkovým 3.místem s bodovým přídělem 228 bodů.

2004
Otázka tak tentokrát zněla jestli Biaggi udrží krok s Rossim a Gibernauem.Ve Welkomu se představil výborně.Svedl krásný souboj s Rossim o vítěztví,ale nakonec prohrál.Na Gibernaua ve Španělsku nestačil,ale bylo z toho opět skvělé druhé místo.Ve Francii a Itálii stanul opět na stupně vítězů,ovšem v Katalánsku to už tak slavné nebylo.Osmá pozice v závodě Maxe neuspokojila.Výsledek se přenesl i do následujícího závodu,kde v kvalifikaci dokončil jako dvanáctý.Biaggi do cíle nakonec dorazil jako čtvrtý a v Riu byl poražen svým týmovým kolegou Makoto Tamadou.Maxův nejpodařenější závod se uskutečnil v Německu.Pole-position a vybojované vítězství po bitvě s Barrosem znamenalo návrat do boje o titul.Rossi měl 139 bodů,Biaggi 138 bodů a Gibernau 126 bodů.Nezvládnutý závod v Británii však znamenal opět vzdálení se boje o mistrovskou korunu.Ani na oblíbeném okruhu v Brně neporazil dvojci rivalů stejně jako v Portugalsku a Japonsku.Tam zase pro změnu nedokončil pro pád ani první kolo.Premiérová Velká cena Kataru Maxovi také nevyhovovala,protože se na startovním roštu postavil až na 24.místo.V průběhu závodu se prokousal polem až na konečné 6.místo.Před Maxem bylo zvládnout poslední tři závody sezóny a co se týče malajského Sepangu tak to zvládl,když skončil na 2.místě.Další závod to na lepší jak 7.místo nestačilo a poslední závod ve Valencii dokončil opět druhý,když jako jediný dokázal držet krok s Rossim.Sezóna tak potvrdila,že Max Biaggi i přes relativně stabilní výkony je za zenitem své rychlosti.Pro následující sezónu se upsal týmu Repsol-Honda a dostal tak příležitost dokázat s čistě továrním motocyklem,že je stále konkurenceschopný.

2005
Na začátku sezóny ještě nikdo,ani sám Max netušil,že vstupuje do své poslední sezóny v MotoGP.Začátek sezóny nebyl tak špatný,když se mu podařilo stanout na bedně v Portugalsku a doma v Itálii.Tam dokonce potrápil svého věčného rivala Rossiho.Po Velké ceně Japonska mu dokonce patřila druhá pozice v průběžné klasifikaci,hned za suverénním Rossim.Poté ale začaly Maxovy nepřesvědčivé výkony a k tomu problémy uvnitř týmu.To vyvrcholilo roztržkou po Velké ceně Turecka,kde skončil Max až na dvanáctém místě a dával to za vinu hlavně motorce.Ve Valencii dojel ital svůj poslední závod v MotoGP šestém místě.Poslední sezóna neskončila nijak slavně.Žádné vítězství na kontě,pouze dvě druhá místa,byla velkou postavu motocyklové historie příliš málo.Ještě v roce 2007 se objevovaly spekulace o Maxově návratu do Mistrovství světa. Šílený Max však nepověsil přilbu na hřebík a zkusil štěstí také v Mistrovství světa Superbiků.

Šoj Tomizawa

28. října 2011 v 11:23 | Michal Všechovský

Povolání: Motocyklový závodík
Datum narození: 10. 12. 1990
Datum úmrtí: 5.9.2010
Místo narození: Asahi, Chiba, Japonsko
Místo úmrtí: Riccione, Itálie
Důvod úmrtí Nehoda na MotoGP (San Maríno)
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Výška: 173 cm

Charakteristika znamení Střelec

Luk a šíp namířený ke hvězdám nechť jest symbolem touhy a snažení. Mnohdy jest vykládáno jako touha člověka po "božském Stvoření", tedy po osvícení. Střelci jsou rození pracanti a jsou známí nebývalou pílí. Jiný by spekuloval, oni vše odedřou a je-li v cestě nějaký problém, zdvojnásobí svůj výkon a dovedou vše ke zdárnému konci. Když se něco nepovede, ostatní rezignují. Ne tak střelec - jeho verva a chuť k dílu je až neuvěřitelná! Nejednou dokáží doslova nadchnout a strhnout na svou stranu okolí. Mívají pak celé zástupy přívrženců.

Ovšem pozor, často přehlíží potenciální nebezpečí a problémy právě díky svému entuziasmu a zapálení, navzdory své intuici i přirozené prozíravosti. Zbrklost tak z nich často dělá náladové mrzouty. Bohužel věci někdy přivádějí do extrému. Z neúspěchu obviňují okolí, ačkoli si za vše mohou sami. Jejich pracovitost pak přichází v niveč, neboť co začnou, to nedokončí a skáčou od věci či projektu, zastavujíce se v půli cesty. No tak, chce to jen zpomalit, občas si trochu odpočinout a vydechnout. Trpělivost, přátelé, trpělivost!

Díky pořádkumilovnosti, systematickému přístupu a schopnosti myslet progresivně si vedou v zaměstnání skvěle. Uplatňují se v oblasti cestování, import - export, plánování. Mají cit i ve finančních sférách - bankéři, manažeři. Jako "ryba ve vodě" se cítí i v mechanických a vědeckých oborech. Střelci mají rádi nevázanost, jdou za svobodou a celkem si vystačí sami se sebou. Ale pokud dojde ke sňatku, bývají z nich pozorní partneři. Hodí se pak k sobě Střelec s jiným Střelcem, s Blížencem. Výhodné je i spojení se Lvem nebo Beranem, možná i Váhou.

Horoskop na rok 2011 - Střelec

strelec

Vztahy:

Nedokážete být příliš citliví vůči blízkým. Budete přehlížet jejich potřeby. Od dubna budete vášniví, ale spokojíte se s málem emocí. Toužíte po změnách a větší blízkosti partnera, se kterým si máte co říct. Hodně nových lidí můžete potkat při cestách. V sexu se vám bude dařit v dubnu.

Peníze:

Výše financí na vašem účtě bude závislá na vaší pracovitosti a ctižádostivosti. Vypadá to, že se musíte omezovat, v červenci a srpnu budete mít dobré výdělky. Měli byste uvažovat o nákupu pozemků, ale ne přes realitní kancelář. Ke konci roku se ale dostanete do závislosti na půjčkách a úvěrech, proto si dejte pozor.

Práce:

Pracovníci průmyslových odvětví budou mít problém s nepravidelností výplat. Když se ale aspoň na čas vydáte do zahraničí nebo dál od domova, výsledek bude jistější. Hlavně převoz produktů, materiálu nebo obchod vynese více peněz, stejně jako obchod po internetu a podnikání v IT oblasti. Především květen a srpen je určen aktivním pracovníkům marketingu.

Zdraví:

V listopadu a prosinci můžete být oslabení. Pozor na to, zda jíte zeleninu, je to důležité. Chronické problémy s nohama musíte řešit už v únoru, ale situace se brzy vylepší. Na začátku léta pozor na rychlou jízdou autem, budete mít sklon k mikrospánku. Kdybyste si pro ozdravný pobyt na horách nebo u moře zvolili říjen, bylo by to ideální.

Horoskopy na pátek 28. 10. 2011

Díky dlouhé cestě nebo veřejnosti se vaše pracovní a sociální postavení vylepší, nebo aspoň upevní. Důvěřujete více pozitivnímu osudu, což se ukáže i v potřebě projevovat nadšení. Projeví se změny ve vnímání partnera. Napomůžou vám v pozitivním nasměrování za vašimi potřebami, ať už srdečními nebo praktickými. Potřebujete se ale ve svých financích více spolehnout na stát i úřady.

Dnešní vztah strelce ke znamení

Beran:

Jste poměrně dobře vzájemně naladěni.

Býk:

Buďte naladěni pro partnerský rozvoj.

Blíženci:

S partnerem se domluvíte na všem potřebném.

Rak:

Partner si vás může užít pro sebe sama a vám to nebude nepříjemné.

Lev:

Večer můžete zažít romantický večer.

Panna:

Užívejte si života, který probíhá tady a teď.

Váhy:

Vaše nerozhodnost není na místě.

Štír:

Nic převratného nečekáte.

Střelec:

Popovídejte si víc s partnerem o vašem vztahu.

Kozoroh:

Večer můžete s partnerem zažít poměrně vesele.

Vodnář:

Vyražte spolu do společnosti.

Ryby:

Partner má pochopení pro speciální situace.

Shoya Tomizawa byl Japonský motocyklový závodník.

Nehoda v San Marínu
Shoya Tomizava zemřel na následky těžkého zranení 5. září 2010.
Tomizawa jel v osudný moment na čtvrtém místě závodu Velké ceny San Marina, ale spadl a za ním jedoucí Alex De Angelis ani Scott Redding už nedokázali zabránit tragédii, která na první pohled sice byla hrozná, ale nikoho by ani ve snu nenapadlo, že u japonského závodníka došlo k tak vážným zraněním, kterým později podlehl.

Loris Capirossi

28. října 2011 v 8:31 | Michal Všechovský


Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 38
Datum narození: 4. 04. 1973
Místo narození: Bologna, Italie
Znamení: Beran aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Beran

Aries, patřící mezi tzv. ohnivá znamení, jest plně pod vlivem mocného Marsu. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokáží využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí.

V podnikání se Berani hodí pro obchod zejména s nemovitostmi a jejich zápal a nadšení je výhodný i co se týče financí. Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše vyjímečně).Harmonii a soulad nacházejí Berani v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.

Horoskop na rok 2011 - Beran

beran

Vztahy:

Tento rok byste měli najít hodně nových přátel. Vypadá to, že budete mít štěstí ve vztazích na dálku. Letos zažijete hodně potěšení. V březnu to vypadá na partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních na partnera. V červenci můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí. Listopad a prosinec by ale měly být plné lásky, tolerance a návratů lidí, se kterými jste se rozešli.

Peníze:

Více peněz byste mohli získat především díky kreativitě a nápadům. Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři. Nebojte se investovat, máte předpoklady, aby se vše dobře zformovalo. Moc ale nenakupujte v červenci a říjnu. Máte potřebu nějak odškodnit vašeho partnera, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí.

Práce:

Zdá se, že se pro vás práce konečně stane víc týmovou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kamarády, o hodně si polepšíte. Pokud máte tvořivé zaměstnání, půjde vám práce jednoduše "od ruky". Jestli pracujete v restauraci nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Firmy a obchody zakládejte především v první půli srpna a na začátku prosince.

Zdraví:

Především leden bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci. Nebojte se cvičit. V dubnu se můžete vydat na dlouhé cesty. V říjnu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci i při sportu. Celkově to ale vypadá, že se větším problémům tento rok dokážete vyhnout, máte více štěstí, než rozumu, jak se říká.

Horoskopy na pátek 28. 10. 2011

Umíte sami v sobě ustalovat směřování k obchodům, kterým dokážete věřit. Snažíte se rozvíjet vlastní schopnosti, abyste byli i skrze Saturn a Jupiter důvěryhodnější pro úřady i pro šéfa. Překonávejte potřebu kontrolovat se. Miřte za věcmi, kterým bytostně věříte a neustupujte před menšími překážkami. Pokud jde o lásku, dokážete udělat hodně v případě silného vztahu, můžete se i skrze Slunce zasnubovat. Bojíte se jen vlivů vlastní střídavé nálady.

Dnešní vztah berana ke znamení

Beran:

Poslouchejte více své srdce.

Býk:

Ačkoli byste velmi rádi, dnes nedokážete svému partnerovi udělat radost.

Blíženci:

Dnes se snad ani nesnažte přemlouvat svého partnera k nějaké činnosti.

Rak:

Mohli byste se rozloučit s mnohým, peněz nevyjímaje.

Lev:

Vy I váš partner jste dnes naladěni na stejnou notu.

Panna:

Vyrazte spolu na bujarý večírek.

Váhy:

Příliš na vašeho partnera nespěchejte.

Štír:

Partnerovi se spousta věcí nezamlouvá.

Střelec:

Dnes vás čeká opravdu báječný den.

Kozoroh:

Dopřejte si výlet nebo zejděte do společnosti.

Vodnář:

Mohli byste si vzájemně ublížit.

Ryby:

Váš partner dnes nemá žádnou náladu.

Loris Capirossi je italský motocyklový závodník.

Závodní kariéra
V sedmnácti mistrem
Loris Capirossi vletěl na světovou motocyklovou scénu jako blesk. Svoji kariéru ve světovém šampionátu silničních motocyklů odstartoval v roce 1990 na stroji Honda a hned při své premiérové sezóně vybojoval mistrovský titul v kategorii do 125 ccm. Ve stejné kubatuře závodil i v sezóně následující a titul světového šampióna dokázal obhájit.

Loris ve 250 ccm
Od roku 1992 do roku 1994 už Loris závodil v kubatuře do 250 ccm. Během první sezóny se v silnější kubatuře teprve zaučoval a po většinu sezóny se pohyboval na pozicích okolo desátého místa. Nejlépe dojel pátý, a to v posledním závodě sezóny v Jihoafrické republice. V následujících dvou sezónách už ale opět patřil ke špičce startovního pole. V obou ročnících se dostal do vedení v šampionátu, ale ani jednou se mu nepodařilo udržet první pozici do konce sezóny. V roce 1993 skončil druhý, v sezóně následující obsadil místo třetí.

Loris v 500 ccm
Rok 1995 znamenal pro Itala přestup do královské kubatury - tenkrát o objemu do 500 ccm. Loris se ve většině závodů pohyboval na předních pozicích, ale na stupně vítězů se mu podařilo probojovat jen jednou - 3. místo v posledním závodu sezóny v Katalánsku. Celkově skončil šestý a získal titul Nováček roku. Že se Lorisovi daří v posledních závodech sezóny potvrdil v roce 1996, když na stroji Yamaha získal své první vítězství v nejsilnější třídě, v závodu v Austrálii. Tím však neodčinil své slabší výkony z průběhu sezóny a následoval tak návrat do třídy 250 ccm.

Kontroverzní titul
Ve dvěstěpadesátkách získal Capirossi svůj třetí mistrovský titul. Podařilo se mu to v sezóně 1998. V očích mnoha fanoušků si však paradoxně pohoršil. Titul totiž vybojoval po velmi diskutabilním předjížděcím manévru ve Velké ceně Argentiny. Loris tehdy sváděl souboj se svým rivalem v boji o titul a zároveň týmovým kolegou ze stáje Aprilia Tetsuyem Haradou. Japonec vedl až do poslední zatáčky posledního kola, v ní do něj zezadu Capirossi vrazil, oba skončili v ochranném kačírku, ale Loris se stihnul záhy vrátit na trať, závod dokončil na druhém místě a titul tak byl jeho. Tento incident se však vůbec nelíbil šéfům Aprílie a Loris byl po sezóně propuštěn.

V sezóně 1999 se Loris vrátil po několika letech na Hondu. Dokázal s ní vyhrát tři závody a celkové třetí místo. Vysloužil si tak pozvánku zpět do královské třídy.

Zpět v nejsilnější třídě
Za tři roky na motocyklu Honda dokázal se Loris 15x postavil na stupně vítězů z toho jednou na stupínek nejvyšší.

V sedle Ducati
Pro rok 2003 si Capirossiho pro svůj nový projekt vybrala továrna Ducati, která se rozhodla po úspěších v závodech superbiků vstoupit i do prestižnější třídy MotoGP. Slibný čtyřtakt Desmosedici pod kapotou skrýval obrovskou sílu, ale byl nesmírně náročný na ovládání. Lorisovi však tato kombinace seděla a v sezóně získal jedno vítězství a dalších pět umístění na stupních vítězů, celkově skončil čtvrtý. V dalších čtyřech letech na rudém stroji vybojoval celkem 17 stupňů vítězů, z toho šest prvních míst. Nejúspěšnější sezónu na italském stroji prožil v roce 2006, když skončil celkově třetí. Pro rok 2008 se Loris Capirossi upsal stáji Suzuki.

Osobní život
Capirossi jako trvalé bydliště uvádí Monako. Rád si pochutná na pizze, těstovinách a zmrzlině. Oblíbené pití je víno a voda. Rád poslouchá pop music a country. Z filmové nabídky upřednostňuje akční filmy. Loris je ženatý s Ingrid a 2. 4. 2007 se jim narodil syn Riccardo.

Zajímavosti
- Capirossi drží rekord jako nejdéle vítězící jezdec v historii GP. Prvního vítězství dosáhl v GP Velké Británie 125 ccm a po více jak 17. letech zatím naposledy zvítězil v Japonsku 2007.
- V sedmnácti sezónách se pouze jednou umístil mimo první desítku v celkovém pořadí.
- Jeho premiérový úspěch na Ducati v roce 2003 byl prvním vítězstvím italského jezdce na italském motocyklu v nejsilnější třídě od vítězství Giacoma Agostiniho na MV Agustě v roce 1976.
- Loris má přezdívku Capirex.
Loris Capirossi (* 4. dubna 1973, Castel San Pietro Terme, Bologna, Itálie) je italský motocyklový závodník.

Závodní kariéra

V sedmnácti mistrem


Loris Capirossi vletěl na světovou motocyklovou scénu jako blesk. Svoji kariéru ve světovém šampionátu silničních motocyklů odstartoval v roce 1990 na stroji Honda a hned při své premiérové sezóně vybojoval mistrovský titul v kategorii do 125 ccm. Ve stejné kubatuře závodil i v sezóně následující a titul světového šampióna dokázal obhájit.

Loris ve 250 ccm


Od roku 1992 do roku 1994 už Loris závodil v kubatuře do 250 ccm. Během první sezóny se v silnější kubatuře teprve zaučoval a po většinu sezóny se pohyboval na pozicích okolo desátého místa. Nejlépe dojel pátý, a to v posledním závodě sezóny v Jihoafrické republice. V následujících dvou sezónách už ale opět patřil ke špičce startovního pole. V obou ročnících se dostal do vedení v šampionátu, ale ani jednou se mu nepodařilo udržet první pozici do konce sezóny. V roce 1993 skončil druhý, v sezóně následující obsadil místo třetí.

Loris v 500 ccm


Rok 1995 znamenal pro Itala přestup do královské kubatury - tenkrát o objemu do 500 ccm. Loris se ve většině závodů pohyboval na předních pozicích, ale na stupně vítězů se mu podařilo probojovat jen jednou - 3. místo v posledním závodu sezóny v Katalánsku. Celkově skončil šestý a získal titul Nováček roku. Že se Lorisovi daří v posledních závodech sezóny potvrdil v roce 1996, když na stroji Yamaha získal své první vítězství v nejsilnější třídě, v závodu v Austrálii. Tím však neodčinil své slabší výkony z průběhu sezóny a následoval tak návrat do třídy 250 ccm.

Kontroverzní titul


Ve dvěstěpadesátkách získal Capirossi svůj třetí mistrovský titul. Podařilo se mu to v sezóně 1998. V očích mnoha fanoušků si však paradoxně pohoršil. Titul totiž vybojoval po velmi diskutabilním předjížděcím manévru ve Velké ceně Argentiny. Loris tehdy sváděl souboj se svým rivalem v boji o titul a zároveň týmovým kolegou ze stáje Aprilia Tetsuyem Haradou. Japonec vedl až do poslední zatáčky posledního kola, v ní do něj zezadu Capirossi vrazil, oba skončili v ochranném kačírku, ale Loris se stihnul záhy vrátit na trať, závod dokončil na druhém místě a titul tak byl jeho. Tento incident se však vůbec nelíbil šéfům Aprílie a Loris byl po sezóně propuštěn.

V sezóně 1999 se Loris vrátil po několika letech na Hondu. Dokázal s ní vyhrát tři závody a celkové třetí místo. Vysloužil si tak pozvánku zpět do královské třídy.

Zpět v nejsilnější třídě


Za tři roky na motocyklu Honda dokázal se Loris 15x postavil na stupně vítězů z toho jednou na stupínek nejvyšší.

V sedle Ducati


Pro rok 2003 si Capirossiho pro svůj nový projekt vybrala továrna Ducati, která se rozhodla po úspěších v závodech superbiků vstoupit i do prestižnější třídy MotoGP. Slibný čtyřtakt Desmosedici pod kapotou skrýval obrovskou sílu, ale byl nesmírně náročný na ovládání. Lorisovi však tato kombinace seděla a v sezóně získal jedno vítězství a dalších pět umístění na stupních vítězů, celkově skončil čtvrtý. V dalších čtyřech letech na rudém stroji vybojoval celkem 17 stupňů vítězů, z toho šest prvních míst. Nejúspěšnější sezónu na italském stroji prožil v roce 2006, když skončil celkově třetí. Pro rok 2008 se Loris Capirossi upsal stáji Suzuki.

Osobní život

Capirossi jako trvalé bydliště uvádí Monako. Rád si pochutná na pizze, těstovinách a zmrzlině. Oblíbené pití je víno a voda. Rád poslouchá pop music a country. Z filmové nabídky upřednostňuje akční filmy. Loris je ženatý s Ingrid a 2. 4. 2007 se jim narodil syn Riccardo.

Zajímavosti

 • V roce 2008 nastoupil Capirossi ke své 277 GP a překonal tím rekord Alexe Barrose v počtu startů v rámci mistrovství světa silničních motocyklů.
 • Capirossi drží rekord jako nejdéle vítězící jezdec v historii GP. Prvního vítězství dosáhl v GP Velké Británie 125 ccm a po více jak 17. letech zatím naposledy zvítězil v Japonsku 2007.
 • Ve dvaceti sezónách se pouze jednou umístil mimo první desítku v celkovém pořadí.
 • Jeho premiérový úspěch na Ducati v roce 2003 byl prvním vítězstvím italského jezdce na italském motocyklu v nejsilnější třídě od vítězství Giacoma Agostiniho na MV Agustě v roce 1976.
 • Loris má přezdívku Capirex.

Statistiky v Grand Prix

SezónaTřídaMotocyklZávodyVítězstvíPódiaPole positionNejrychlejší kolaBodyUmístěníSvětový šampión
1990125ccHonda RS12514380018211
1991125ccHonda RS125135125420011
1992250ccHonda RS2501300002712-
1993250ccHonda RS2501437751932-
1994250ccHonda RS2501449551993-
1995500ccHonda NSR5001201001086-
1996500ccYamaha YZR5001512009810-
1997250ccAprilia RS2501403121166-
1998250ccAprilia RS25014298322411
1999250ccHonda RS2501539232093-
2000500ccHonda NSR5001614111547-
2001500ccHonda NSR5001609412103-
2002MotoGPHonda NSR5001402001098-
2003MotoGPDucati GP31616311774-
2004MotoGPDucati GP41601011179-
2005MotoGPDucati GP51524311576-
2006MotoGPDucati GP61738252293-
2007MotoGPDucati GP71814001667-
2008MotoGPSuzuki GSV-R16010011810-
2009MotoGPSuzuki GSV-R1700001109-
Celkem2992999413231033

Externí odkazy


Lukáš Pešek

28. října 2011 v 7:55 | Michal Všechovský


Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 25
Datum narození: 22. 11. 1985
Místo narození: Praha
Znamení: Štír aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Štír

Štír Nápadně připomíná znamení Raka, avšak má jistou odlišnost. Nosí totiž s sebou zbraň, což se symbolicky odráží i v jeho povaze, jak si ještě řekneme. Jste-li narozeni v intervalu 24. říjen (podzimní rovnodennost) - 22. listopad, pak se jedná právě o Vás! Štíři jsou často povahy tiché (ba tajnůstkářské), drží se stranou (avšak ne úplně mimo, jen tak ve stínu, aby jim nic neuniklo a byli svědky všeho). Nicméně pozor na ně (Štíři, teď se neurazte, mějte nadhled, však sami dobře víte, o čem mluvím), pokud se vyburcují k činnosti, jdou jednoznačně, nesmlouvavě, s jistou dávkou agresivity a přímočaře za svým. Situace pak povětšinou dopadá v jejich prospěch.

Pokud se jedná o záležitosti celku, dokáží se za něj postavit a okolnosti dopadají pro kolektiv dobře. Tito lidé jsou pak velice váženi, ale je to většinou samolibost a panovačnost, jíž se izolují. Vystačí si sami se sebou. Nekompromisnost, cit (nejednou i chuť) pro boj, svárlivost - atributy vodního znamení, jenž alchymisté nazývali Scorpio. Často se pod jejich ohnivou maskou skrývá chlad a kamenná trpělivost, to může jejich vítězství jen prospět. Štíři musí mít prostě vždy navrch. Úspěchu a naplnění dojdou snad na všech vedoucích místech. Ředitelé, vyšetřovatelé, právníci, manažeři - skvělé uplatnění jejich vlastností a dispozic.

Rak a Ryby bývají vhodnými partnery, ale Býka nepředčí nikdo. Obecně lze říci, že Štír přináší do vztahu energii a podnikavost. Je-li Štír spojen s Pannou či Lvem, soužití může rovněž klapat.

Horoskop na rok 2011 - Štír

stir

Vztahy:

Budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat známé. Tento rok ale na lásku tolik času mít nebudete. Musíte si především vylepšit vztahy doma. Březen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Pozor, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli něco fungujícího, co doposud máte.

Peníze:

Financí budete potřebovat dost, zdá se, že těžce pracujete a nezískáte je jen jako dar nebo dědictví. Umíte dobře pracovat pro udržení dobrých pracovních postů. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou zajímavé, ale velký příjem si vyžádá závist ve vašich sousedských i rodinných vztazích. Měli byste objevovat nové možnosti.

Práce:

Tento rok jste zvlášť pracovití. Na vaši povahu to je až enormní. Máte rádi práci doma, kde je klid. To ale může být na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři podlehnou vábení změny. Nebraňte se nové zkušenosti, především pokud umíte cizí jazyky, na cesty se vydejte v březnu nebo červenci. Budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání.

Zdraví:

Dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí. Častější nachlazení musíte hlídat, jezte více ovoce a přijímejte vitamín C. V létě hodně plavte. Díky nejistotě budete plní stresu. Dieta vám pomůže více, než sami očekáváte. Zajímejte se více o power jógu a posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude brzy poznat.

Horoskopy na pátek 28. 10. 2011

Vaše vnímavost pro slabší kolegy by se vám jednou měla vrátit. I proto, že teď začínáte znovu těžit z výdělků vlastních dlouhodobých plánů, spojených s cizinou a třeba obchodem s masem. Máte zlepšené vnímání různých rovin existence, takže se zase probouzí tajemné síly, které díky Saturnu a Marsu uplatníte. Umíte však taky prožívat sex jako něco výjimečného, proto se na intimní chvíle připravte. Večer jinak netoužíte po ničem jiném než je erotika.

Dnešní vztah štíra ke znamení

Beran:

Můžete se věnovat flirtování.

Býk:

Dokážete se naladit na příjemnou hladinu.

Blíženci:

Přemýšlíte, jak potěšit svého partnera.

Rak:

Jste aktivní, zvlášť co se týče večera.

Lev:

Budete cítit, že nespokojenost partnera nepramení z mysli.

Panna:

Partner vás dokáže přesvědčit o kvalitách lásky.

Váhy:

Máte pochopení pro problémy a dokážete se naladit na stejné vlny.

Štír:

Váš partner je otevřený všem možným nápadům.

Střelec:

Nenechejte s sebou eroticky manipulovat.

Kozoroh:

Večer můžete očekávat něco velmi exotického.

Vodnář:

Dejte si spíš odstup a snažte se spíš partnera pobavit.

Ryby:

Dobře se rozmyslete, po čem vlastně toužíte.

Lukáš Pešek začal jezdit na motocyklu už ve třech letech díky svému otci, bývalému motokrosaři. Ten mu postavil jeho první motocykl. Brzy zasáhl do národních závodů minibiků a později do mistrovství ČR ve třídě do 125 ccm, které vyhrál v roce 2002 a ve stejném roce na divokou kartu debutoval ve Velké ceně ČR.

Poté vyzkoušel vyšší třídu do 250 ccm, ve které mimo jiné - jako náhradník za zraněného Jaroslava Huleše absolvoval své první pravidelné starty ve velkých cenách mistrovství světa a na konci roku ve Velké ceně Austrálie poprvé bodoval jako dvanáctý.

Vrátil se ale do stopětadvacítek, kde vystřídal několik týmů a pravidelně startoval v mistrovství světa, několik sezón bez výraznějších výsledků. První sezónu jezdil na motocyklu značky Honda, poté na motocyklech značky Derbi. Byl považován za rychlého jezdce, který ale nepodával konzistentní výkony.

Až v roce 2006 najednou prorazil. Dvakrát vyhrál kvalifikaci a celkem třikrát se umístil na stupních vítězů (druhý ve Velké ceně Španělska na oblíbeném okruhu v Jerezu a dvakrát třetí), což mu celkově stačilo k šestému místu v mistrovství světa. Je teprve šestým českým motocyklistou, který stál na stupních vítězů ve velké ceně mistrovství světa.

Hned v úvodu další sezóny 2007 vybojoval třetí místo ve Velké ceně Kataru, držel umístění na stupních vítězů v průběžném pořadí a opakovaně dosahoval vynikajících výsledků. 6. května ze třetího místa na startu vyhrál Velkou cenu Číny na okruhu v Šanghaji a dostal se dokonce na průběžné první místo mistrovství světa.

Hned po velké ceny Číny dokončil závod ve Francii tedy v Le Mans parádní 2 příčkou. Dále v Itálii nedojel, a v Katálansku obsadil 13 přičku. VC Velké Británie se Peškovy vůbec nedařila, když obsadil 18 místo a z Anglie si neodvezl ani bod! Doma zajel 3 místo. Ale, když se jela VC Austrálie dojel na 1 místě a diváci u televizních obrazovek mohli šílet. Na závěr sezony 2007 ve Španělsku (ve Valencii)obsadil místo 5 a v celkovém pořadí byl 4 o 11 bodů za japoncem Koyamou. ¶

V sezone 2008 už osedlal 250ccm a jezdí na motocyklu Aprilia Auto Kelly-CP. Na začátku sezony v Kataru nedojel. Momentálně po VC Německa je celkově 17.

Úspěchy:
1994: MČR, minibike 40, 1. místo
1995: MČR, minibike 40, 1. místo
1996: MČR, minibike 40, 1. místo
1997: MČR, minibike 40, 1. místo
1998: MČR, minibike 40, 1. místo
1998: ME, minibike 40, 3. místo
1999: ME, minibike 40, 1. místo
1999: MČR, minibike 40, 1. místo
2000: MČRJ, junioři, 125 ccm, 2. místo
2001: MČR, 125 ccm, 2. místo, (Honda)
2002: MČR, 125 ccm, 1. místo, (Honda)
2002: ME, 125 ccm, 3. místo, (Honda)
2003: ME, 250 ccm, 6. místo, (Yamaha)
2003: MS, 250 ccm, 30. místo, 4 body, (Yamaha)
2004: Závod SP, Estoril (Portugalsko), 125 ccm, 8. místo

Ve zkratce:
Bydliště: Praha
Výška/váha: 176 / 62
Stav: svobodný
Barva ocí: modrá
Barva vlasů: tmavá (častěji blond)
Přezdívka: Česílko
Záliby: minibike, fotbal, golf
Oblíbená muzika: disko, hip hop
Oblíbený napoj: rybízový džus
Oblíbená jídla: italská kuchyně
Oblíbený vůz: Mercedes
Vlastní motocykl: Scooter Derby
Nemá rád: kuřáky
Oblíbený závodní okruh: Brno, Jerez, Cartagena
Jezdecký vzor: Capirossi
Životní sen: stát se mistrem světa
První závod: 1994 minibike 40
Ambice pro rok 2007: skončit v celkovém pořadí do 3.místa

Álvaro Bautista

27. října 2011 v 14:32 | Michal Všechovský


Povolání: motocyklový závodník
Věk: 26
Datum narození: 21. 11. 1984
Místo narození: Talavera de la Reina, Španělsko
Znamení: Štír aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Štír

Štír Nápadně připomíná znamení Raka, avšak má jistou odlišnost. Nosí totiž s sebou zbraň, což se symbolicky odráží i v jeho povaze, jak si ještě řekneme. Jste-li narozeni v intervalu 24. říjen (podzimní rovnodennost) - 22. listopad, pak se jedná právě o Vás! Štíři jsou často povahy tiché (ba tajnůstkářské), drží se stranou (avšak ne úplně mimo, jen tak ve stínu, aby jim nic neuniklo a byli svědky všeho). Nicméně pozor na ně (Štíři, teď se neurazte, mějte nadhled, však sami dobře víte, o čem mluvím), pokud se vyburcují k činnosti, jdou jednoznačně, nesmlouvavě, s jistou dávkou agresivity a přímočaře za svým. Situace pak povětšinou dopadá v jejich prospěch.

Pokud se jedná o záležitosti celku, dokáží se za něj postavit a okolnosti dopadají pro kolektiv dobře. Tito lidé jsou pak velice váženi, ale je to většinou samolibost a panovačnost, jíž se izolují. Vystačí si sami se sebou. Nekompromisnost, cit (nejednou i chuť) pro boj, svárlivost - atributy vodního znamení, jenž alchymisté nazývali Scorpio. Často se pod jejich ohnivou maskou skrývá chlad a kamenná trpělivost, to může jejich vítězství jen prospět. Štíři musí mít prostě vždy navrch. Úspěchu a naplnění dojdou snad na všech vedoucích místech. Ředitelé, vyšetřovatelé, právníci, manažeři - skvělé uplatnění jejich vlastností a dispozic.

Rak a Ryby bývají vhodnými partnery, ale Býka nepředčí nikdo. Obecně lze říci, že Štír přináší do vztahu energii a podnikavost. Je-li Štír spojen s Pannou či Lvem, soužití může rovněž klapat.

Horoskop na rok 2011 - Štír

stir

Vztahy:

Budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat známé. Tento rok ale na lásku tolik času mít nebudete. Musíte si především vylepšit vztahy doma. Březen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Pozor, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli něco fungujícího, co doposud máte.

Peníze:

Financí budete potřebovat dost, zdá se, že těžce pracujete a nezískáte je jen jako dar nebo dědictví. Umíte dobře pracovat pro udržení dobrých pracovních postů. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou zajímavé, ale velký příjem si vyžádá závist ve vašich sousedských i rodinných vztazích. Měli byste objevovat nové možnosti.

Práce:

Tento rok jste zvlášť pracovití. Na vaši povahu to je až enormní. Máte rádi práci doma, kde je klid. To ale může být na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři podlehnou vábení změny. Nebraňte se nové zkušenosti, především pokud umíte cizí jazyky, na cesty se vydejte v březnu nebo červenci. Budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání.

Zdraví:

Dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí. Častější nachlazení musíte hlídat, jezte více ovoce a přijímejte vitamín C. V létě hodně plavte. Díky nejistotě budete plní stresu. Dieta vám pomůže více, než sami očekáváte. Zajímejte se více o power jógu a posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude brzy poznat.

Horoskopy na čtvrtek 27. 10. 2011

I když vypadáte často hodně konzervativně, málokdo dokáže odhadnout, s jakou vášní se všemu potřebujete věnovat, abyste si vážili sebe sama. Máte potřebu věřit ve své štěstí a taková možnost se vám může zajímavě vyplnit, i při návštěvě obvodního lékaře. Nebojte se proto věnovat všemu blízkému porozumění. Děláte věci s větší důvěrou a dokonce i potěšením. Chcete být blízko lidem, kteří oslovují vaši duši, pěkné bude spolu večer malovat či venčit psy.

Dnešní vztah štíra ke znamení

Beran:

Můžete se věnovat flirtování.

Býk:

Dokážete se naladit na příjemnou hladinu.

Blíženci:

Přemýšlíte, jak potěšit svého partnera.

Rak:

Jste aktivní, zvlášť co se týče večera.

Lev:

Budete cítit, že nespokojenost partnera nepramení z mysli.

Panna:

Partner vás dokáže přesvědčit o kvalitách lásky.

Váhy:

Máte pochopení pro problémy a dokážete se naladit na stejné vlny.

Štír:

Váš partner je otevřený všem možným nápadům.

Střelec:

Nenechejte s sebou eroticky manipulovat.

Kozoroh:

Večer můžete očekávat něco velmi exotického.

Vodnář:

Dejte si spíš odstup a snažte se spíš partnera pobavit.

Ryby:

Dobře se rozmyslete, po čem vlastně toužíte.

Álvaro Bautista je pohledný motocyklový závodník. Od roku 2007 závodí v kubatuře do 250ccm.

Narodil se ve Španělsku, je svobodný a váží 54kg. Jezdí ne Aprilii, za tým Master-MVA Aspar Team. Debutoval v roce 2002 v Jerezu na motorce do 125ccm.

Titul Mistra světa získal v roce 2006 v kubatuře do 125ccm. O tomto závodníkovi se u nás moc neví a nemluví, ale je to velmi talentovaný závodník. Do budoucna se o něm snad bude více hovořit, určitě si to zaslouží.


Valentino Rossi

26. října 2011 v 19:37 | Michal Všechovský

Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 32
Datum narození: 16. 02. 1979
Místo narození: Urbino, Itálie
Znamení: Vodnář aktuální horoskop »
Výška: 182 cm

Charakteristika znamení Vodnář

Obrazně řečeno, Vodnář je v konfrontaci se životem kdykoli připraven ke "skoku". Je plný nadšení, život a svět neprožívá staticky, nýbrž maximálně dynamicky, pružně. Nejednou se z něj stává extremista, milující akci a vzrušení (pěstuje třeba nevšední sporty). "Připravenost ke skoku" se rovněž projevuje ve vědecké oblasti a obecně tam, kde se děje nějaký pokrok, nebo píší dějiny. Bývají z nich výrazné osobnosti, které jakoby najednou vyjdou "odnikud" na scénu života nebo je naopak čeká brzký pád.

K úspěchu přispívá sebejistota, sebedůvěra a schopnost využít to, co se díky své píli naučili. Největším záporem Vodnářů je lenost, pokud jí propadnou, nedostanou se nikam. Musí na sobě neustále pracovat, jít za svými ambicemi. Měli by také pamatovat na skromnost a vždy si zachovat důstojnou tvář - jinak se z nich stanou chvastouni a surovci. Uplatnění nalézají v obchodní sféře - stávají se z nich byznysmeni (umí dobře smlouvat). Výborně se hodí na posty právníků a mají politické nadání. Bez obav je můžeme postavit do čela společnosti, poradí si.

Jak jsme již naznačili výše, díky technickým vlohám se z nich často stávají konstruktéři, vynálezci či průkopníci. Vodnář se hodí ke všem znamením. Avšak Lev, Váhy a Blíženci patří mezi favority.

Horoskop na rok 2011 - Vodnář

vodnar

Vztahy:

Láska u vás tento rok kvete. Především cizinci vás vnímají jako vysoce charismatické. Ženy pro tento rok budou obzvlášť citlivé a žádané. Vyhýbejte se příliš fyzicky silným osobám, může jít o násilníky. V říjnu si lásku a sex užijete plnými doušky. Rafinovanost vás potěší.

Peníze:

Vaše příjmy nejsou vždy příliš pravidelné, proto byste se měli mnohem více zamyslet, jestli nezměnit povolání. V dubnu je na to ideální doba. Důležitý pro vás může být podzim, kdy vyděláte celkem dost pěněz. Musíte být hodně pracovití a nesmíte se spoléhat jen na štěstí. Pro výdělek nejezděte do zahraničí. Nespoléhejte jen na partnerovy plány.

Práce:

Zapište se také do IT kurzů. Potřebujete práci, máte ji rádi. Nebudete mít problém používat cizí jazyky. V červnu a červenci se budou mít dobře obchodníci, prodejci a řidiči, stejně tak ale zažijou štěstí studenti, skvěle zvládnou náročné zkoušky. Pokud pracujete pro zahraniční firmy, můžete mít naději na manažerské postavení.

Zdraví:

Musíte začít cvičit, stačí pořízení si rotopedu. Nesmíte ale zahálet. V dubnu budete mít problémy s nohama, zvláště lýtky. Potřebujete častý pobyt, jinak se může zhoršit stav i vaší dýchací soustavy. Na konci srpna si budete stěžovat na jisté pohybové problémy. Tento rok pijte málo alkoholu.

Horoskopy na středu 26. 10. 2011

Citově jste dnes impulsivní, což pro vás ale znamená skrze Lunu možnost zapůsobit na vaše rodinné okolí. To vám pak přináší pocit vnitřní jistoty i radost z porozumění. K sousedícím osobám přistupujte opatrně, ale se srdečnou empatií. Umíte využít síly osobnosti, plynoucí ze zájmu o hudbu a zpěv. Přesto volte přísnější přístup k dětem a jasný pohled na všechno, co se může dít a odehrávat v partnerství. Starejte se o kůži na lýtkách a všechno bude v pořádku.

Dnešní vztah ke znamení

Beran:

Můžete ale zažít zajímavé erotické aktivity plné oddanosti.

Býk:

Buďte dnes k sobě vzájemně vlídní.

Blíženci:

Máte velmi jasné rozpoznávací schopnosti vůči partnerovi.

Rak:

Zaměřte se na své city.

Lev:

Asi si budete chtít užívat po partnerských stránkách.

Panna:

Nesmíte zapomínat na zadní kolečka.

Váhy:

Možná si chcete dát víc klidu.

Štír:

Snažte se trochu snít a potom pevně chytit svého partnera.

Střelec:

Večer může být romantický ve společnosti vašeho partnera.

Kozoroh:

Dejte svému životu pevný systém.

Vodnář:

Partnerovi věnujte hodně svého času, spíš většinu.

Ryby:

Pokud chcete někoho získat, můžete na tom zapracovat.

Dnes Vale vybojoval 9.titul Mistra světa v MOTO GP!!! :)

Pokud pomineme fotbalisty, těžko byste v Itálii hledali populárnějšího sportovce, než jakým je motocyklový závodník Valentino Rossi. Pětinásobný světový šampión, přezdívaný "Doktor", je svými italskými "tifosi" zbožňován a obletován všude, kde se objeví. Žije život bohéma a přitom na hlavu poráží zbytek startovního pole.

Valentino se narodil 16. února 1979. Ve stejném roce jeho otec Graziano skončil třetí v pořadí mistrovství světa 250 ccm a bylo jasné, kterým směrem bude svého syna vychovávat. Valentino již odmala miloval rychlá kola, první minibike řídil ve věku pouhých dva a půl roku. Pak začal jezdit minikáry, ale pro jeho rodinu to bylo příliš nákladné a tak se vrátil k motorkám. Jako jedenáctiletý začal Valentino soutěžit na minibicích, o tři roky později už startoval v šamionátu stopětadvacítek nazvaném Sport Production a o rok později v něm získal titul.

V roce 1995 se Valentino zúčastnil jako jezdec Aprilie evropského šampionátu 125 ccm a skončil v něm třetí. Zároveň ve stejné kubatuře vyhrál šampionát Itálie. Následující sezona nemohla skončit jinak než Valentinovým přechodem do mistrovství světa 125 ccm. Nevedl si vůbec špatně, zvítězil v Grand prix České republiky v Brně a celkově skončil devátý se 111 body.

Hned v následující sezoně stopětadvacítkám dominoval, když vyhrál jedenáct závodů a své soupeře nechal daleko za sebou. Pochopil, že mu nejslabší kubatura již nemá co dát a přešel do 250 ccm, kde hned v roce 1998 skončil druhý s pěti vyhranými Grand prix. O rok později však bez problémů získal titul.

Sezonu 2000 se tedy Rossi rozhodl jezdit v nejpopulárnějších pětistovkách. Značku Aprilia vyměnil za Hondu a na konci sezony se mohl pochlubit druhým místem. Následující rok byl Valentino k neporažení. Vyhrál jedenáct velkých cen a přeskočil hranici tří set bodů. O rok později si to zopakoval.

Také v ročníku 2003 Rossi vyhrál titul mistra světa, když takřka nebylo závodu, kdy by nestál na stupních vítězů. Za čtyři roky v pětistovkách si Rossi připsal přes třicet vítězství, celkově už se blíží šedesátce. Takovou dominanci motocyklistický sport nezažil od do Mika Doohana."Doktor" však přesto, že je jedním z nejúspěšnějších současných sportovců, rozhodně nezpychl. Miluje Londýn s jeho nočním životem, raději však tráví čas se svými kamarády z mládí než aby se stýkal s celebritami.

V současné době se hovoří o tom, že by Rossi mohl z motorek přejít do některého z automobilových šampionátů. Ostatně už si několikrát zkusil závody rallye a poměrně úspěšně. Nejsenzačněji však zní jeho možný přestup do stáje Ferrari, kde by startoval po boku Michaela Schumachera či by ho nahradil po jeho odchodu. Italský jezdec Rossiho popularity v itálské stáji… Formule1 by se měla rozhodně na co těšit.

Ve zkratce:Přezdívka: Il Doctore
Mistr světa kategorie do 125 ccm (1997)
Mistr světa kategorie do 250 ccm (1999)
1x mistr světa kategorie do 500 ccm (2001)
6x mistr světa kategorie MotoGP (2002, 2003, 2004, 2005, 2008,2009)

Valentino Rossi

Valentino Rossi je jeden z nejslavnějších, ne-li nejslavnější motockyklový závodník. Každý kdo se aspoň okrajově zajímá o závody silničních motocyklů určitě moc dobře ví o koho se jedná. A nejen ten, Valentino Rossi je nesmírně populární i mimo komunitu motocyklových nadšenců. Postupně si vydobyl pozici jednoho z neslavnějších a nejsledovanějších sportovců světa a stal se uznávanou celebritou a vysoce žádaným marketingovým zbožím. Díky své oblibenosti patří k nejlépe vydělávajícím sportovcům vůbec. Pravidelně se umísťuje v TOP10. Od sezóny 2011 přestupuje k Derbi, díky čemuž si finančně ještě polepší.
Během své bohaté kariéry se stal 6x mistrem světa ve třídě MotoGP (naposledy v roce 2009). K tomu se stal taky mistrem světa ve třídě do 500 ccm (2001), ve třídě do 250 ccm (1999) a ve třídě do 125 ccm (1997). Kromě sezóny v níž debutoval 1996 nikdy v celkovém pořadí třídy ve které závodil neskončil mimo medailové pozice. 9x získal titul mistra světa, 3x bral druhé místo a 2x skončil na brozovém stupínku (jednou z toho v sezóně 2010 v níž musel vinou zranění vynechat 4 závody).

Mládí Valentina Rossiho

Narodil se 16. února 1979 v italském městě Urbino a mládí strávil v nedalekém městě Tavullia. Díky tomu, že se narodil do motocyklové rodiny (jeho otec Graziano Rossi byl úspěšným motocyklovým závodníkem) byla jeho životní cesta velmi záhy pevně nasměrovaná k motorkám. A Valentimo se tomu rozhodně nebránil. Již ve dvou letech poprvé řídil minibiky a už v tomto mladém věku byl zřejmý jeho nesporný talent. Na nátlak jeho matky sice na chvíli musel svět minibiků opustit - zdálo se jí to až příliš nebezpečné - a závodil v motokárach. V roce 1990 dokonce vyhrál oblastní šampionát, ale vášeň pro motocykly byla silnější.
Díky stále větším úspěchům v motokárách sice rodina Valentina Rossiho začala uvažovat o dráze pilota, která by končila až ve F1, ale tato cesta pro ně byla finančně neunosná a tak se začal plně věnovat minimotorkám. Roky 1992 a 1993 plně věnoval učení všeho potřebného co pro úspěšné řízení motocyklů poté již začal ziskávat jedno vítězství za druhým. V roce 1993 začal jezdit na motocyklu do 125 ccm (Cagiva Mito). V následujicícím roce již na motocyklu této značky vyhrál italský šampionát.

Motocyklová kariéra Valentina Rossiho

Po úspěších na minimotorkách jej do svého týmu zlákala Aprília Sandroni. V roce 1995 v tomto týmu vyhrál italské mistrovství a v evropském šampionátu byl třetí. Od následujicího roku startuje v mistovství světa. V seriálu velkých cen ale nedopadla jeho nováčkovská sezóna úplně nejlíp. Doplácel na svou nezkušenost několikrát upadl. Na druhou stranu se mu ovšem podařilo poprvé vyhrát - 18. srpna 1996 zvítězil ve velké ceně České republiky. Odtud taky pramení jeho velmi vřelý vztak k brněnskému okruhu. Díky mnohým výpadkům ale v celkovém pořadí třídy do 125 ccm obsadil 9. místo.
V další sezóně již ale vyhrál jedenáct z patnácti závodů, stal se suveréním mistrem světa a přestoupil do třídy do 250 ccm. V roce 1998 skončil v celkovém pořadí druhý, tři body za Lorisem Capirossim, ale následující rok již zvítězil a opět se posunul o třídu výš. Nechal se přesvědčit k přestupu k motocyklu Honda a začal závodit za tým Nastro Azzurro. V roce 2000. skončil druhý za Kenny Robertsem Jr. V té době jej ale určitě hřálo že i když nezískal titul mistra světa povedlo se mu porazit tehdy jeho neneoblibenějšího soupeře Maxe Biaggiho.
Světovému šampionátu v roce 2001 už Rossi dle očekávání kraloval, zvítězil v 11 velkých cenách, včetně prvních tří a posledních čtyř. Touto sezónou však éra pětistovek končila, a to nejen pro Rossiho, ale pro všechny jezdce. Od roku 2002 se z ní stala královská třída Moto GP, ve které jezdci začali závodit na motocyklech o dvojnásobném objemu. V roce 2004 opustil Hondu a p5e3el k motocyklu Yamaha. Postupně závodil za týmy Gauloises Fortuna Yamaha, Camel Yamaha Team a Fiat Yamaha Team.
Již v průběhu sezóny 2010 neodolal vábení Derbi - představa zisku titulu mistra světa na italském motocyklu byla nadmíru lákavá, nehledě na výborné finanční podmínky - a od roku 2011 bude závodit právě na motocyklu této značky.


Dani Pedrosa

25. října 2011 v 18:07 | Michal Všechovský


Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 26
Datum narození: 29. 09. 1985
Místo narození: Sabadell, Španělsko
Znamení: Váhy aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.

Horoskop na rok 2011 - Váhy

vahy

Vztahy:

Budete se chtít více prezentovat, proto si najdete někoho, nad kým budete mít silnější dominanci. Potřebujete ale i přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich přítomnosti. U některých se více rozvinou vztahy mezi kolegy. Říjen je měsíc, kdy byste se mohli hodně pobavit.

Peníze:

Nečekaně se zvýší příjmy, především pokud se dokážete pohybovat na veřejnosti. Budete mít hodně kreativních nápadů. Protože platy u velkých firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si taky více dovolit. Nenakupujte ale drahé věci v dubnu a srpnu. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu to nezkoušejte. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Práce:

Budete hodně pracovat, ale práce vás bude bavit. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost naučit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v umění, budete na tom opravdu výborně. Budete mít větší množství přátel. Tento rok získáte opravdu hodně, mělo by vám to vydržet i do dalších let.

Zdraví:

Vaše vitalita bude hodně závislá na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon všechno přehánět, i aktivity, proto by se to mohlo odrazit i na vašem těle. Vyhýbejte se syntetickým jídlům a jezte biopotraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou. Hodně plavejte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat pohyb.

Horoskopy na úterý 25. 10. 2011

Dnes pracujete na smysluplné činnosti z hlediska vaší vlastní duše, proto máte spoustu pozitivních pocitů, které se přenášejí taky na vašeho partnera. Chtěli byste se více uplatnit ve vydávání financí, ale je ještě brzy. Máte v zaměstnání velice plodný den, kdy se můžete na sto procent věnovat tomu, co vychází z pohody a porozumění jak s kolegy, tak nadřízenými. Vaše láska je pro vaší partnera už mnohem jistější, zajeďte si na výlet k vodní nádrži.

Dnešní vztah vah ke znamení

Beran:

Dnes může být zajímavý den v oblasti milostného života.

Býk:

Svou vášnivostí byste měli šetřit a používat jí jen jako koření.

Blíženci:

Svěřte se do náruče svého partnera.

Rak:

Na osoby tohoto znamení se dá spolehnout ve více oblastech.

Lev:

Věnujte se potřebám svého partnera.

Panna:

Budete dělat věci, které vás baví.

Váhy:

Společně se s partnerem zajímáte o vzájemnou spokojenost.

Štír:

Myslete víc na svůj milostný život a důvěřujte si.

Střelec:

Toužíte po krásné noci s partnerem.

Kozoroh:

Musíte se vypořádat s tím, že se cítíte nejistě.

Vodnář:

Večer se můžete se věnovat partnerskému životu.

Ryby:

Cítíte vlivy partnerských potřeb a vůbec vám to nevadí.
Dani Pedrosa včera zdolal Mont Blanc
Dani o víkendu podepsal smlouvu s týmem Repsol Honda na rok 2010. Jeho týmovým kolegou zůstává Andrea Dovizioso. Potom bude volný jako další tři jezdci, Rossi, Lorenzo a Stoner.

Jeho prvním motocyklem byl Italjet 50 ve 4 letech. V 6-ti letech absolvoval svůj první závod na minibiku Kawasaki. V 11 letech už byl na konečném druhém místě ve španělském šampionátu minibiků. V dalším roce skončil až třetí kvůli zdravotním problémům. V roce 1999 se přihlásil do testů, které se konaly z důvodu hledání nových talentů. Talenty vybíral bývalý závodník motoGP Alberto Pugi, který si všimnul talentu mladého Daniela Pedrosy. Jeho a ještě další tři závodníky si vybral na závody Movistar aktiva cup. Dani skončil celkově na 8. místě.

Alberto a Dani Pedrosa stále spolupracují. Další rok závodil v seriálu závodů motocyklů ve Španělsku do objemu 125 ccm, kde skončil na konci sezóny na 4.místě. V roce 2001 měl svůj debut v kubatuře 125cc, kdy obsadil cekově 3.příčku. V roce 2003 zanamenal 5 vítězství a 6 pódiových umístění, nasbíral tak 223 bodů a tím si zajistil mistrovský titul.Týden po vítězství titulu si při tréninku v Austrálii na konci sezony zlomil oba kotníky. Rok 2004 znamenal přestup do kubatury 250cc. Kvůli léčení zraněných kotníků však nemohl přes zimu testovat nový motocykl. Ikdyž nebyl připravený, vyhrál hned první závod v Jižní Africe. Během roku vyhrál dalších 7 závodů a 13 podií a tím si zajistil titul i v této kubatuře.

V roce 2005 opět vévodil kubatuře 250cc, vyhrál 8 závodů a 14 podií. Kritickým bodem v této sezoně však bylo zranění ve VC Japonska. Rok 2006 znamenal ,,velkolepý" přestup do třídy MotoGP (v té době 990cc). Dostal nabídku od týmu Repsol Honda kde mu dělal týmového kolegu američan Nicky Hayden. Svůj debut měl v domácím závodě ve Španělsku. První vítězství zaznamenal při VC Číny a druhé v Donnington Park. Nakonec se umístil na 5.místě celkově. V sezoně 2007 Dani Pedrosa vyhrál ve VC Německa a podruhé ve Valencii. Celkově se na konci sezony umístil na 2.místě. Od sezony 2009 je jeho týmovým kolegou Andrea Dovizioso. A oranžovou Repsolskou kombinézu obléknou i v sezoně 2010.

Úspěchy:
1998-minibike
1999- Movistar Activa Cup 8. místo
2000- Španělské 125ccm, 4. místo
2001-MS 125ccm, 8. místo, 100 bodů
2002-MS 125ccm, 3. místo, 243 bodů
2003-MS 125ccm, 1. místo, 223 bodů
2004-MS 250ccm, 1. místo, 317 bodů
2005-MS 250ccm, 1. místo, 309 bodů
2006-MS Moto GP, 5. místo, 215 bodů
2007-MS Moto GP, 2. místo, 242 bodů
2008-MS Moto GP, 3. místo, 249 bodů

Přehrát videoklip


Casey Stoner

25. října 2011 v 11:51 | Michal Všechovský


Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 26
Datum narození: 16. 10. 1985
Místo narození: Southport, Austrálie
Znamení: Váhy aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.

Horoskop na rok 2011 - Váhy

vahy

Vztahy:

Budete se chtít více prezentovat, proto si najdete někoho, nad kým budete mít silnější dominanci. Potřebujete ale i přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich přítomnosti. U některých se více rozvinou vztahy mezi kolegy. Říjen je měsíc, kdy byste se mohli hodně pobavit.

Peníze:

Nečekaně se zvýší příjmy, především pokud se dokážete pohybovat na veřejnosti. Budete mít hodně kreativních nápadů. Protože platy u velkých firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si taky více dovolit. Nenakupujte ale drahé věci v dubnu a srpnu. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu to nezkoušejte. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Práce:

Budete hodně pracovat, ale práce vás bude bavit. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost naučit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v umění, budete na tom opravdu výborně. Budete mít větší množství přátel. Tento rok získáte opravdu hodně, mělo by vám to vydržet i do dalších let.

Zdraví:

Vaše vitalita bude hodně závislá na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon všechno přehánět, i aktivity, proto by se to mohlo odrazit i na vašem těle. Vyhýbejte se syntetickým jídlům a jezte biopotraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou. Hodně plavejte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat pohyb.

Horoskopy na úterý 25. 10. 2011

Dnes pracujete na smysluplné činnosti z hlediska vaší vlastní duše, proto máte spoustu pozitivních pocitů, které se přenášejí taky na vašeho partnera. Chtěli byste se více uplatnit ve vydávání financí, ale je ještě brzy. Máte v zaměstnání velice plodný den, kdy se můžete na sto procent věnovat tomu, co vychází z pohody a porozumění jak s kolegy, tak nadřízenými. Vaše láska je pro vaší partnera už mnohem jistější, zajeďte si na výlet k vodní nádrži.

Dnešní vztah vah ke znamení

Beran:

Dnes může být zajímavý den v oblasti milostného života.

Býk:

Svou vášnivostí byste měli šetřit a používat jí jen jako koření.

Blíženci:

Svěřte se do náruče svého partnera.

Rak:

Na osoby tohoto znamení se dá spolehnout ve více oblastech.

Lev:

Věnujte se potřebám svého partnera.

Panna:

Budete dělat věci, které vás baví.

Váhy:

Společně se s partnerem zajímáte o vzájemnou spokojenost.

Štír:

Myslete víc na svůj milostný život a důvěřujte si.

Střelec:

Toužíte po krásné noci s partnerem.

Kozoroh:

Musíte se vypořádat s tím, že se cítíte nejistě.

Vodnář:

Večer se můžete se věnovat partnerskému životu.

Ryby:

Cítíte vlivy partnerských potřeb a vůbec vám to nevadí.

Casey dojel ve VC Katalánska na 3. místě. Na kontě má 106 bodů, stejně jako Lorenzo a Rossi.
Casey vyhrál v neděli 31.5.09 VC Itálie. Průběžné pořadí vede s počtem 90 bodů o 9 bodů před Rossim.

Casey Stoner se narodil 16. října 1985 v australském Kurri Kurri, ale kvůli jeho kariéře se rodina přestěhovala do Anglie. Prvně závodil v mistrovstvích Anglie a Španělska ve třídě do 125ccm. V roce 2002 pak začal jezdit mistrovství světa, rovnou kubaturu 250. Jezdil na Aprilii a pod vedením Lucia Ceccinella, ale přesto se ani v jednom z 15 startů nedostal na podium. V následujícím roce přesídlil do 125 ( se stejným týmem), kde se už dařilo lépe ( 1x vítězství, 3x druhé místo ) a bylo z toho celkové 8. místo v šampionátu.

V roce 2004 přešel do týmu Red Bull KTM. Výsledkem bylo jedno vítězství, 2 druhá místa, 3 třetí a konečné páté. V roce 2005 pak přešel do třídy do 250ccm, kde byl solidním soupeřem mistrovského Daniho Pedrosy. S pěti vítězstvími se umístil na konečném druhém místě.

V roce 2007 získal v MOTO GP titul mistra světa, když s přehledem porážel Rossiho i další jezdce. V úvodním závodě sezony 2008 sice vyhrál, ale pak už se mu tolik nedařilo. V 8.závodu mistrovství světa opět zvítězil a dostal se zpět do boje o titul mistra světa. V celkovém pořadí za rok 2008 skončil 2. a v této sezóně dohromady 6x vyhrál. V úvodním závodě roku 2009 GP Kataru opět zvítězil.

Casey je ženatý s Australankou se slovenskými kořeny Adrianou.

Stoner je mistrem světa MotoGP, Abraham i přes pád dojel desátý

Novým světovým šampionem silničních motocyklů ve třídě MotoGP se stal Australan Casey Stoner, který ovládl nedělní domácí Velkou cenu a podle očekávání si zajistil titul.
Situaci mu usnadnila neúčast Španěla Jorgeho Lorenza, ten v ranním tréninku havaroval a přišel o část prstu.
Velkou smůlu měl jediný český závodník na startu Karel Abraham. Hned v první zatáčce se dostal před tři soupeře a i nadále jel velmi jistě, stejně jako v sobotu ho ovšem potkal pád. Poté, co jeho stroj skončil v únikové zóně, našel jednadvacetiletý rodák z Brna ještě sílu pokračovat a nakonec dojel na 10. pozici. Oproti kvalifikaci si tedy o pět míst polepšil.
Hrdinou závodu byl však Stoner, který si v den svých 26. narozenin připsal v domácí Velké ceně Austrálie pátý triumf v seriálu MotoGP řadě. Jezdec stáje Honda se tak s předstihem stal podruhé v životě mistrem světa. Plány mu mohl zkřížit úhlavní rival Lorenzo, ten ale v posledním kole nedělního tréninku ošklivě upadl a poranil si prsteníček pravé ruky. Okamžitě byl přepraven do nemocnice v Melbourne, kde ho čeká plastická operace.
Velká cena Austrálie silničních motocyklů (Phillip Island):
MotoGP: 1. Stoner (Aust./Honda) 42:02,425, 2. Simoncelli (It./Honda) +2,210, 3. Dovizioso (It./Honda) +2,254, 4. Pedrosa (Šp./Honda) +13,160, 5. Edwards (USA/Yamaha) +30,886, 6. De Puniet (Fr./Ducati) +48,800, ...10. ABRAHAM (ČR/Ducati) +42,717.
Moto2: 1. De Angelis (San. Mar./Motobi) 39:44,774, 2. Bradl (Něm./Kalex) +1,358, 3. Márqiez (Šp./Suter) +6,362, 4. Corti (It./Suter) +6,475, 5. P. Espargaro (Šp./FTR) +14,815, 6. Sofuoglu (Tur./Suter) +15,155.
Do 125 ccm: 1. Cortese (Něm./Aprilia) 34:49,670, 2. Salom (Šp./Aprilia) +13,572, 3. Zarco (Fr./Derbi) +14,311, 4. Vázquez (ŠP./Derbi) +14,926, 5. Moncayo (Šp./Aprilia) +22,328, 6. Terol (Šp./Aprilia) +26,689, ...13. KORNFEIL (ČR/Aprilia) +43,349.

První trénink na VC Valencie vyhrál Stoner, Abraham zajel třináctý čas

Nejrychlejším časem se v závěru pátečního prvního tréninku na Velkou cenu Valencie MotoGP blýskl již jistý mistr světa Casey Stoner z Austrálie.
Ten tak na druhé místo odsunul Španěla Daniho Pedrosu a na třetí Itala Valentina Rossiho. Český jezdec Karel Abraham zajel třináctý čas.
Nedělní Velká cena Valencie je závěrečným podnikem letošního seriálu mistrovství světa silničních motocyklů a ve třídě MotoGP se při ní bude vzpomínat hlavně na dva týdny staré úmrtí italského závodníka Marka Simoncelliho při Grand Prix Malajsie. Také proto většina jezdců odstartovala do úvodního tréninku s četnými připomínkami nešťastné události.
Ducati Lorise Capirossiho zdobilo Simoncelliho číslo 58, Japonec Hiroši Aoyama pak odjezdil trénink na motocyklu bez jakýchkoliv značek, pouze se vzkazem pro zesnulého týmového kolegu. Na startu chyběl Američan Colin Edwards, který se zotavuje z havárie se Simoncellim, a jeho náhradník, americký superbikový šampion Josh Hayes, předvedl při své premiéře v MotoGP solidní výkon, když obsadil patnáctou příčku.
Před ním skončil Abraham, jenž na třináctém místě ztratil na Stonerův vítězný čas 1:45,513 vteřinu a půl.
Ve třídě do 125 ccm zajel osmnáctý čas Jakub Kornfeil na Aprilii, jenž za vítězným Němcem Sandrem Cortesem zaostal o více než tři sekundy. Druhý skončil o pouhé dvě tisíciny vteřiny Francouz Johann Zarco, třetí byl Adrián Martín ze Španělska. Lídr průběžného pořadí světového šampionátu Nicolas Terol ze Španělska obsadil desátou příčku.
Velká cena Valencie silničních motocyklů - 1. tréninky:
MotoGP:
1. Stoner (Aust./Honda) 1:45,513, 2. Pedrosa (Šp./Honda) +0,223, 3. Rossi (It./Ducati) +0,315, 4. Hayden (USA/Ducati) +0,560, 5. Capirossi (It./Ducati) +0,595, 6. Spies (USA/Yamaha) +0,746, ...13. ABRAHAM (ČR/Ducati) +1,566.
Moto2: 1. Bradl (Něm./Kalex) 1:41,777, 2. Krummenacher (Švýc./Kalex) +0,329, 3. De Angelis (San Mar./Motobi) +0,911, 4. Pasini (It./FTR) +1,164, 5. Aegerter (Švýc./Suter) +1,261, 6. Noyes (USA/FTR) +2,037.
Do 125 ccm: 1. Cortese (Něm./Aprilia) 1:56,928, 2. Zarco (Fr./Derbi) +0,002, 3. Martín (Šp./Aprilia) +0,424, 4. Vázquez (Fr./Derbi) +0,887, 5. Schrotter (Něm./Mahindra) +1,407, 6. Folger (Něm./Aprilia) +1,435, ...18. KORNFEIL (ČR/Aprilia) +3,144.

Stoner je mistrem světa MotoGP, Abraham i přes pád dojel desátý

Novým světovým šampionem silničních motocyklů ve třídě MotoGP se stal Australan Casey Stoner, který ovládl nedělní domácí Velkou cenu a podle očekávání si zajistil titul.
Situaci mu usnadnila neúčast Španěla Jorgeho Lorenza, ten v ranním tréninku havaroval a přišel o část prstu.
Velkou smůlu měl jediný český závodník na startu Karel Abraham. Hned v první zatáčce se dostal před tři soupeře a i nadále jel velmi jistě, stejně jako v sobotu ho ovšem potkal pád. Poté, co jeho stroj skončil v únikové zóně, našel jednadvacetiletý rodák z Brna ještě sílu pokračovat a nakonec dojel na 10. pozici. Oproti kvalifikaci si tedy o pět míst polepšil.
Hrdinou závodu byl však Stoner, který si v den svých 26. narozenin připsal v domácí Velké ceně Austrálie pátý triumf v seriálu MotoGP řadě. Jezdec stáje Honda se tak s předstihem stal podruhé v životě mistrem světa. Plány mu mohl zkřížit úhlavní rival Lorenzo, ten ale v posledním kole nedělního tréninku ošklivě upadl a poranil si prsteníček pravé ruky. Okamžitě byl přepraven do nemocnice v Melbourne, kde ho čeká plastická operace.
Velká cena Austrálie silničních motocyklů (Phillip Island):
MotoGP: 1. Stoner (Aust./Honda) 42:02,425, 2. Simoncelli (It./Honda) +2,210, 3. Dovizioso (It./Honda) +2,254, 4. Pedrosa (Šp./Honda) +13,160, 5. Edwards (USA/Yamaha) +30,886, 6. De Puniet (Fr./Ducati) +48,800, ...10. ABRAHAM (ČR/Ducati) +42,717.
Moto2: 1. De Angelis (San. Mar./Motobi) 39:44,774, 2. Bradl (Něm./Kalex) +1,358, 3. Márqiez (Šp./Suter) +6,362, 4. Corti (It./Suter) +6,475, 5. P. Espargaro (Šp./FTR) +14,815, 6. Sofuoglu (Tur./Suter) +15,155.
Do 125 ccm: 1. Cortese (Něm./Aprilia) 34:49,670, 2. Salom (Šp./Aprilia) +13,572, 3. Zarco (Fr./Derbi) +14,311, 4. Vázquez (ŠP./Derbi) +14,926, 5. Moncayo (Šp./Aprilia) +22,328, 6. Terol (Šp./Aprilia) +26,689, ...13. KORNFEIL (ČR/Aprilia) +43,349.
Marco Melandri

24. října 2011 v 15:13 | Michal Všechovský

Povolání: Motocyklový závodník
Věk: 29
Datum narození: 7. 08. 1982
Místo narození: Ravenna, Itálie
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 166 cm

Charakteristika znamení Lev

Lev je považován za krále zvířat - je tedy stavěn nad ostatní či do středu. Stejně tak i člověk s datem narození od 23. července do 22. srpna má tendence klást důraz na vlastní Já, chovat se jako král. Král v tomto případě není ekvivalent negativních vlastností, ale naopak, jako synonymum pro sebejistotu, sebevědomí, výraznou osobnost. Synonymum zdravého jáství v pozitivním a tvůrčím smyslu. Obdobně můžeme vykládat přirovnání ke Slunci. Lva tedy budeme prezentovat jako ohnivé znamení. Idealismus, sny, ambice, velkomyslnost - atributy podporované žhnoucí tvůrčí energií, které máji "děti Slunce" dostatek.

Avšak pozor, každá mince má dvě strany, vše je relativní. Propadne-li Lev vlastním nedostatkům, je-li panovačný a pyšný - následky jsou katastrofální. Stejně jako může být energie Slunce tvůrčí, může se rázem proměnit ve spalující, ničící a nekontrolovaný živel. Na své pouti vpřed smete vše, co stojí v cestě.Stejně jako lev zahyne bez smečky, osobnost "dítěte Slunce" zahyne bez společnosti.

Jsou blaženi, když se na ně upírají zraky ostatních, zatímco oni stojí ve středu či v čele. Pokud se Lev někdy stáhne do ústraní, je to proto, aby nabral sílu a zazářil ještě oslnivěji. Do života si nedají mluvit. Oni si jej plánují, oni jej řídí. Svých nedostatků si často nejsou ani vědomi, považují je za své, přirozené.Stejně jako by nebyla růže bez světla a tepla, "nerozkvete" bez něj ani Lev. Miluje život pod širým nebem, Slunce je nezbytné.

Zřejmě nejhorší stránkou Lví povahy je pohodlnost. Neznají pro sebe omezení a budou si tak dlouho užívat a vychutnávat, až je k činnosti vyburcuje buď nezbytí (třeba finanční), či jejich sny, cíle nebo příležitost. Správná je pak představa Lva coby dravého podnikatele a iniciátora. Excelují ve všem, co vyžaduje entuziasmus, rozvoj a podporu. Často až nakažlivě dobrá nálada a vyloženě vůdčí schopnosti z nich dělá vedoucí pracovníky, majitele restaurací, agenty realitních společností, právníky. Prostě se uplatní všude tam, kde je třeba reagovat rychle, správně a účinně. Do čela kolektivu je často vymrští krizová situace, kdy si poradí právě jen oni a stávají se vůdci. Ne však na dlouho. Po uklidnění a zvládnutí problému ustoupí trochu do ústraní a vedení předají někomu jinému. Ne z neschopnosti, ale z chytré vypočítavosti a trochu i pohodlnosti. Pokud se jim vývoj situace nezamlouvá, znovu zasáhnou a uvedou vše na pravou míru ("pravou míru" určují zase oni).

Spousta významných herců se narodila právě v tomto znamení zvěrokruhu. Mají cit pro efektní show a doslova strhnou obecenstvo na svou stranu. Nemám teď na mysli jen herce divadelní či filmové, ale i ty v běžném životě. Prostě si nasadí masku a sehrají malé "divadélko". Talent strhávat ostatní na svou stranu je nesporný. V manželství však lví pohodlnost a nevázanost nepřispívá k harmonii. Možná nejvíce se hodí k Beranům, ale šťastný vztah najdou i v náruči jiného Lva, Panny nebo Raka.

Horoskop na rok 2011 - Lev

lev

Vztahy:

Měli byste být méně sebevědomí, a přátelštější. Budete mít štěstí v lásce, především pánové budou dobývat ženy ze svého okolí, buďte proto vnímavější. Možná najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat. V březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost. Přátele se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete sice méně radosti a vtipných situací, avšak víc rychlého sexu.

Peníze:

Je pravděpodobné, že vyděláte v rámci týmu. Máte sklon ne všechno dobře stihnout, proto si dejte dobrý pozor a snažte se dělat všechno včas. Především v oblasti elektroniky hodně vyděláte, v červnu díky společníkům a kolegům. V listopadu musíte dost zabrat. Přesto máte náladu děkovat partnerům.

Práce:

Máte šanci se realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvil. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní rodiny. Na konci roku všechno potvrzujte přesnou administrativou.

Zdraví:

Minulý rok jste se potýkali s chronickými problémy, ale tento vám vás zahrnuje optimistická nálada. Nebudete už podléhat tolik nemocím, ale nepodceňujte první příznaky. V červnu a červenci pozor na stav v oblasti hrudníku a lýtek, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na krevní tlak. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehčím cvikům.

Horoskopy na pondělí 24. 10. 2011

Pro dnešek umíte hodně prožívat veškerou vaší milostnou stránku. Možná má vaše drahá polovička tendenci si kontrolovat vaši pracovní organizační morálku, ale ta má s potřebou srdečné družnosti mnoho společného. Máte skvělé plány a kreativní nápaditost, která může začínat u obchodu, her a příprav nějaké malé zábavy a jít až po erotiku. Dnes jsou vaše schopnosti spontánní a večerní pohoda vám do duše přinese větší klid a uspokojení.

Dnešní vztah lva ke znamení

Beran:

Panuje mezi vámi přátelská a vnímavá nálada.

Býk:

Dnes máte vztahy "ani ryba, ani rak".

Blíženci:

Jste teď na své obvyklé úrovni vztahů.

Rak:

Někdo má pocit, že se chováte chladně.

Lev:

Někdy je na vás špatná ta lhostejnost.

Panna:

Dávejte více pocitů do vztahů a vše půjde jednoduše.

Váhy:

Vaše emoční výbuchy a projevy nenávisti kazí atmosféru.

Štír:

Máte potřebu rozbíjet vztahy, rozmyslete si přístup!

Střelec:

Jste plní naštvanosti a pocitu nepochopení.

Kozoroh:

Dnes jste jako sloni v porcelánu, ale je naděje, že své vztahy nezkazíte.

Vodnář:

Zkazíte naprosto všechno, co se dnes mezi vámi má odehrávat.

Ryby:

S partnerem se věnujte tomu nejkrásnějšímu.
Marco Melandri strávil většinu dětství na závodních okruzích sledováním otce, který jezdil mistrovství Itálie. Na minibicích začal závodit v osmi letech a rychle se vypracoval až ke svému debutu na velké ceně v kategorii 125cc, který si odbyl krátce po svých patnáctých narozeninách. Pyšní se titulem nejmladšího vítěze velké ceny, tento rekord vytvořil v roce 1998 svým vítězstvím v závodu kategorie 125cc v Assen TT, kdy mu bylo 15 let a 324 dnů.

Bydliště: Derby, Anglie
Národnost: italská
Rodinný stav: svobodný
Hmotnost: 58 kg
Výška: 1,66 m
Oblíbené sporty: motokros, cyklistika a motokáry
Koníčky: hudba, dee-jaying, knihy
Oblíbená hudba: mám rád všechnu hudbu, v poslední době hlavně poslouchám hip-hop
Oblíbené zvíře: můj pes Maffy
Oblíbený okruh: Assen
Oblíbená zmrzlina: z lískových ořechů
Maskot: ježek, protože má podobný účes jako já a také má roztomilý a mazaný čumák

V roce 1999 Marco skončil na druhém místě mistrovství světa 125cc o jediný bod za vedoucím jezdcem klasifikace. Následující rok se rozhodl postoupit o kategorii výše a přesedlal na 250cc motocykl značky Aprilia. V roce 2002 vytvořil Marco další rekord: ve věku pouhých 20 let a 74 dní se stal nejmladším vítězem mistrovství světa v kategorii 250cc, když na cestě k titulu posbíral 9 vítězství z celkového počtu 16 závodů.

Sezóna 2003 byla Marcovým debutem ve třídě MotoGP, kde se stal partnerem Carlose Checa v továrním týmu Yamahy. Na šampionátu skončil 15. a dosáhl zde několika slibných výsledků včetně několika startů z přední řady. Zranění na začátku a na konci roku mu naneštěstí zkazila sezónu. Na konci října 2003 prodělal operaci ramene a nyní se již těší dokonalému zdraví.
Během roku 2004 pokračoval ve sbírání zkušeností ve třídě MotoGP s Yamahou, jako člen satelitního týmu Fortuna Gauloises Tech 3. Svá první dvě medailová umístění třídy MotoGP získal v Barceloně (VC Katalánska) a v Assenu (VC Holandska) a šampionát zakončil jako 12.

V roce 2005 Marco Melandri debutoval na RC211V s týmem Movistar Honda. Hned v prvním závodu dosáhl umístění na stupních vítězů a po třech závodech již byl na šampionátu druhý. Tuto pozici si po dlouhou dobu dokázal udržel, potom jej však postihlo méně příznivé období. Jeho snaha získat na konci sezóny jednu z předních pozic nazpět představovala téměř nadlidský úkol. Marco si však připsal dvě úžasná vítězství, první v Turecku a potom druhé v závěrečném závodu ve Valencii, a díky tomu získal titul vicemistra světa.

Průběh kariéry:
2005 - 2. Mistrovství světa MotoGP (Honda) Team Movistar Honda
2004 - 12. místo v seriálu mistrovství světa MotoGP s týmem Yamaha
2003 - 15. místo v seriálu mistrovství světa MotoGP s týmem Yamaha
2002 - 1. místo v seriálu mistrovství světa v kategorii 250cc s týmem Aprilia
2001 - 3. místo v seriálu mistrovství světa v kategorii 250cc s týmem Aprilia
2000 - 5. místo v seriálu mistrovství světa v kategorii 250cc s týmem Aprilia
1999 - 2. místo v seriálu mistrovství světa v kategorii 125cc s týmem Honda
1998 - 3. místo v seriálu mistrovství světa v kategorii 125cc s týmem Honda
1997 - 1. místo na mistrovství Itálie v kategorii 125cc s týmem Honda
1. místo na Honda Trophy v kategorii 125cc s týmem Honda
4. místo na mistrovství Evropy v kategorii 125cc s týmem Honda
1996 - Mistrovství Itálie 125 (Honda) pouze poslední závody
13. místo na Honda Trophy v kategorii 125cc s týmem Honda

Přehrát videoklip


Pierre Richard

24. října 2011 v 13:26 | Michal Všechovský


Charakteristika znamení Lev

Lev je považován za krále zvířat - je tedy stavěn nad ostatní či do středu. Stejně tak i člověk s datem narození od 23. července do 22. srpna má tendence klást důraz na vlastní Já, chovat se jako král. Král v tomto případě není ekvivalent negativních vlastností, ale naopak, jako synonymum pro sebejistotu, sebevědomí, výraznou osobnost. Synonymum zdravého jáství v pozitivním a tvůrčím smyslu. Obdobně můžeme vykládat přirovnání ke Slunci. Lva tedy budeme prezentovat jako ohnivé znamení. Idealismus, sny, ambice, velkomyslnost - atributy podporované žhnoucí tvůrčí energií, které máji "děti Slunce" dostatek.

Avšak pozor, každá mince má dvě strany, vše je relativní. Propadne-li Lev vlastním nedostatkům, je-li panovačný a pyšný - následky jsou katastrofální. Stejně jako může být energie Slunce tvůrčí, může se rázem proměnit ve spalující, ničící a nekontrolovaný živel. Na své pouti vpřed smete vše, co stojí v cestě.Stejně jako lev zahyne bez smečky, osobnost "dítěte Slunce" zahyne bez společnosti.

Jsou blaženi, když se na ně upírají zraky ostatních, zatímco oni stojí ve středu či v čele. Pokud se Lev někdy stáhne do ústraní, je to proto, aby nabral sílu a zazářil ještě oslnivěji. Do života si nedají mluvit. Oni si jej plánují, oni jej řídí. Svých nedostatků si často nejsou ani vědomi, považují je za své, přirozené.Stejně jako by nebyla růže bez světla a tepla, "nerozkvete" bez něj ani Lev. Miluje život pod širým nebem, Slunce je nezbytné.

Zřejmě nejhorší stránkou Lví povahy je pohodlnost. Neznají pro sebe omezení a budou si tak dlouho užívat a vychutnávat, až je k činnosti vyburcuje buď nezbytí (třeba finanční), či jejich sny, cíle nebo příležitost. Správná je pak představa Lva coby dravého podnikatele a iniciátora. Excelují ve všem, co vyžaduje entuziasmus, rozvoj a podporu. Často až nakažlivě dobrá nálada a vyloženě vůdčí schopnosti z nich dělá vedoucí pracovníky, majitele restaurací, agenty realitních společností, právníky. Prostě se uplatní všude tam, kde je třeba reagovat rychle, správně a účinně. Do čela kolektivu je často vymrští krizová situace, kdy si poradí právě jen oni a stávají se vůdci. Ne však na dlouho. Po uklidnění a zvládnutí problému ustoupí trochu do ústraní a vedení předají někomu jinému. Ne z neschopnosti, ale z chytré vypočítavosti a trochu i pohodlnosti. Pokud se jim vývoj situace nezamlouvá, znovu zasáhnou a uvedou vše na pravou míru ("pravou míru" určují zase oni).

Spousta významných herců se narodila právě v tomto znamení zvěrokruhu. Mají cit pro efektní show a doslova strhnou obecenstvo na svou stranu. Nemám teď na mysli jen herce divadelní či filmové, ale i ty v běžném životě. Prostě si nasadí masku a sehrají malé "divadélko". Talent strhávat ostatní na svou stranu je nesporný. V manželství však lví pohodlnost a nevázanost nepřispívá k harmonii. Možná nejvíce se hodí k Beranům, ale šťastný vztah najdou i v náruči jiného Lva, Panny nebo Raka.

Horoskop na rok 2011 - Lev

lev

Vztahy:

Měli byste být méně sebevědomí, a přátelštější. Budete mít štěstí v lásce, především pánové budou dobývat ženy ze svého okolí, buďte proto vnímavější. Možná najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat. V březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost. Přátele se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete sice méně radosti a vtipných situací, avšak víc rychlého sexu.

Peníze:

Je pravděpodobné, že vyděláte v rámci týmu. Máte sklon ne všechno dobře stihnout, proto si dejte dobrý pozor a snažte se dělat všechno včas. Především v oblasti elektroniky hodně vyděláte, v červnu díky společníkům a kolegům. V listopadu musíte dost zabrat. Přesto máte náladu děkovat partnerům.

Práce:

Máte šanci se realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvil. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní rodiny. Na konci roku všechno potvrzujte přesnou administrativou.

Zdraví:

Minulý rok jste se potýkali s chronickými problémy, ale tento vám vás zahrnuje optimistická nálada. Nebudete už podléhat tolik nemocím, ale nepodceňujte první příznaky. V červnu a červenci pozor na stav v oblasti hrudníku a lýtek, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na krevní tlak. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehčím cvikům.

Horoskopy na pondělí 24. 10. 2011

Pro dnešek umíte hodně prožívat veškerou vaší milostnou stránku. Možná má vaše drahá polovička tendenci si kontrolovat vaši pracovní organizační morálku, ale ta má s potřebou srdečné družnosti mnoho společného. Máte skvělé plány a kreativní nápaditost, která může začínat u obchodu, her a příprav nějaké malé zábavy a jít až po erotiku. Dnes jsou vaše schopnosti spontánní a večerní pohoda vám do duše přinese větší klid a uspokojení.

Dnešní vztah lva ke znamení

Beran:

Panuje mezi vámi přátelská a vnímavá nálada.

Býk:

Dnes máte vztahy "ani ryba, ani rak".

Blíženci:

Jste teď na své obvyklé úrovni vztahů.

Rak:

Někdo má pocit, že se chováte chladně.

Lev:

Někdy je na vás špatná ta lhostejnost.

Panna:

Dávejte více pocitů do vztahů a vše půjde jednoduše.

Váhy:

Vaše emoční výbuchy a projevy nenávisti kazí atmosféru.

Štír:

Máte potřebu rozbíjet vztahy, rozmyslete si přístup!

Střelec:

Jste plní naštvanosti a pocitu nepochopení.

Kozoroh:

Dnes jste jako sloni v porcelánu, ale je naděje, že své vztahy nezkazíte.

Vodnář:

Zkazíte naprosto všechno, co se dnes mezi vámi má odehrávat.

Ryby:

S partnerem se věnujte tomu nejkrásnějšímu.

Pochází z bohaté průmyslnické rodiny.

Přestože se chtěl od mládí věnovat divadlu, studoval nejprve na nátlak rodičů školu pro rehabilitační pracovníky. Jako dvacetiletý se ale zapsal v Paříži do hereckých kurzů Jeana Vilara a Charlese Dullina, vystupoval spolu s Jeanem Yannem, Jacquesem Fabbrim a Jacquesem Dufilhem v pařížských kabaretech L'Ecluse, Galerie 55 a Cheval d'or. V divadle La Bruyère byl několik sezon hvězdou avantgardní komedie Bedny - kdo to je?

Poč. 60. let spolu s Victorem Lanouxem psal a interpretoval vlastní komické skeče a roku 1962 se objevil poprvé v TV zábavním pořadu. Občas hostoval také v recitálech písničkáře Georgese Brassense v kabaretu Bobino.

Po několika drobných film. rolích se poč. 70. let prosadil jako výrazný film. komik, jehož osobitý humor a smysl pro gagy navazuje na umění klasiků němé grotesky. Do širšího diváckého povědomí se zapsal svým autorsko-režijním debutem, crazy komedií Roztržitý, kde se představil v hlavní úloze vynalézavého pracovníka propagační agentury Pierra Malaqueta, který se stává svým jednáním pro okolí pohromou.

Postavu naivního smolaře, nešťastného a poněkud ušlápnutého rtuťovitého člověka, který nevědomky komplikuje věci a z přemíry dobré vůle páše nepředloženosti, za něž trpí ti druzí, rozvíjel P. R. úspěšně v nejrůznějších variantách i v dalších bláznivých komediích, které buď sám režíroval (mj. Život plný malérů, Nic nevím, ale řekl bych všechno, Jsem nesmělý, ale léčím se, To nejsem já, to je on) nebo za kamerou stáli jiní tvůrci.

Popularitu mu přinesly zejména komedie režiséra a herce Yvese Roberta Velký blondýn s černou botou a Návrat velkého blondýna, v nichž ztělesnil houslistu symfonického orchestru Françoise Perrina, jehož považují omylem agenti tajné služby za rafinovaného špiona.

Některé jeho groteskní kreace mají navíc dramatický rozměr, jak o tom svědčí mj. úloha zoufalého novináře Françoise Perrina, který je okolnostmi přinucen hrát živou hračku synkovi tiskového magnáta, v satirické komedii s vážným podtextem Hračka (r. F. Veber).

S příznivým diváckým ohlasem se setkaly poč. 80. let komedie Kopyto, Otec & otec a Uprchlíci (všechny r. F. Veber), jejichž protagonistou nebyl pouze P. R., ale kde mu byl rovnocenným partnerem jiný populární francouzský herec - robustní Gérard Depardieu. Že mu však není zcela cizí ani dramatická poloha, potvrdil mj. v úloze pastora Ambroise Doprémyho, který objeví v osiřelém chlapci (Denis Lavant) šachového génia, v historickém dramatu Šachová partie (r. Y. Hanchar).

Roku 1985 se vrátil na divadlo, aby účinkoval v aktovce Woodyho Allena Bůh, Shakespeare a já.

Byl oficiálním hostem MFF v Karlových Varech 1996, kde byl oceněn za roli francouzského kuchaře a sběratele exotických receptů Pascala Ichaca v tragikomedii z Gruzie 20. let Tisíc a jeden recept zamilovaného kuchaře (r. N. Džordžadzeová).

Pro ČTV o něm natočili Rudolf Tesáček a Jiří Žák v cyklu Francouzské rozhovory hodinový dokument s názvem Pierre Richard, interview (1999).

Velký blondýn Pierre Richard přijede do Prahy prodávat víno

Slavný francouzský herec Pierre Richard se chystá na dva dny do Prahy. Neplánuje ale žádné natáčení a nezajímá ho ani kultura. Jediné, co tady má v plánu, je představit vína ze svého vinařství. A dokonce sestaví i večeři o šesti chodech.
"Své menu připraví Pierre Richard na pondělí 7. listopadu tak, aby se co nejlépe hodila k jeho vínům, a po večeři pak sám povede řízenou degustací těchto svých vín," říká dovozce Richardových vín Martin Kopecký. Menu by mělo obsahovat mušle svatého Jakuba na petrželovém pyré s citronovo-zázvorovou omáčkou, zadělávané telecí karé s černým lanýžem nebo rybízovou dřeň s lehkým kávovým krémem.
Nové víno, které Pierre Richard premiérově představí v České republice, se jmenuje Noces d´Argent, tedy Stříbrná svatba. Jde o červené, a je to řada, která vznikla na počest výročí Richardovy svatby se svou ženou.
Produkci svého vinařství Château bel Evêque představí i svým fanouškům a divákům. V úterý 8. listopadu dopoledne je v plánu setkání s širokou veřejností v Cafe Rozmar, kterou provozuje obecně prospěšná společnost Rozmarýna. Odtud si mohou zájemci odnést podpis Pierra Richarda přímo na etiketě lahve s jeho vínem.

Poté Pierre Richard zasedne jako předseda poroty u Symfonie vín a sýrů v prostorách Novoměstské radnice, kde na závěr proběhne prezentace a degustace vín Pierra Richarda.
Vinařství propadl Pierre Richard už v roce 1986, kdy koupil usedlost v panství Evêque u Středozemního moře ve vinařském regionu Languedoc, Corbieres, a zrenovoval na něm původní vinice. Svou první pevnou řadu původních regionálních červených vín nazval Mon Rouge Pif, volně přeloženo jako Můj červený frňák. Podle té se také jmenuje pražská restaurace.
Návštěvu Prahy pomáhají Pierru Richardovi organizovat společnost, jež u nás zastupuje i produkci vín Gérarda Depardieu. "Někdy si lidé myslí, že jejich vína jsou jen reklamní trik, ale oba jsou zapálení vinaří a znalci. Právě díky tomu, že šli na trh se svým jménem, se vinařství opravdu věnují a díky tomu vznikají skvělá vína," dodává Pavel Ondráček majitel restaurace Mon Rouge Pif.

Jako herec
2009 -Le bonheur de Pierre role: Pierre
2006 -Essaye-moi role: Le père d'Yves-Marie
2004 -Transit
2000 -Léto ztracených polibků (27 Missing Kisses) role: kapitán
1991 -Snít můžeme vždycky (On peut toujours rêver) role: Charles de Boisleve, dit 'L'Empereur'
1990 -Vítejte na palubě (Bienvenue à bord!) role: The Hitchhiker
1988 -Nalevo od výtahu (À gauche en sortant de l'ascenseur) role: Yann Ducoudray
1986 -Fugitifs, Les role: François Pignon
1983 -Otec a otec (Compères, Les) role: François Pignon
1980 -Chouette, chat, chien... show
1980 -Rána deštníkem (Coup du parapluie, Le) role: Grégoire Lecomte
1978 -Útěk (Carapate, La) role: Jean-Philippe Duroc
1978 -Jsem nesmělý, ale léčím se (Je suis timide... mais je me soigne) role: Pierre Renaud
1976 -Hračka (Jouet, Le) role: François Perrin
1976 -Všechno uvidíme (On aura tout vu) role: François
1975 -Trop c'est trop
1974 -Hořčice mi stoupá do nosu (Moutarde me monte au nez, La) role: Pierre Durois
1974 -Návrat velkého blondýna (Retour du grand blond, Le) role: François Perrin
1973 -Nevím nic, ale řeknu všechno (Je sais rien, mais je dirai tout) role: Pierre Gastié-Leroy
1972 -Velký blondýn s černou botou (Grand blond avec une chaussure noire, Le) role: François Perrin
1972 -Život plný malérů (Malheurs d'Alfred, Les) role: Alfred Dhumonttiey
1969 -Trois hommes sur un cheval role: Le peintre
Jako režisér
1991 -Snít můžeme vždycky (On peut toujours rêver)
1978 -Jsem nesmělý, ale léčím se (Je suis timide... mais je me soigne)
1973 -Nevím nic, ale řeknu všechno (Je sais rien, mais je dirai tout)
1972 -Život plný malérů (Malheurs d'Alfred, Les)
Jako scénárista
1991 -Snít můžeme vždycky (On peut toujours rêver)
1978 -Jsem nesmělý, ale léčím se (Je suis timide... mais je me soigne)
1974 -Hořčice mi stoupá do nosu (Moutarde me monte au nez, La)
1973 -Nevím nic, ale řeknu všechno (Je sais rien, mais je dirai tout)
1972 -Život plný malérů (Malheurs d'Alfred, Les)

Marc Simoncelli

23. října 2011 v 17:08 | Michal Všechovský


Povolání: Motocyklový závodník
Datum narození: 20. 01. 1987
Datum úmrtí: 23.10.2011
Místo narození: Cattolica, Itálie
Místo úmrtí: Sepang, Malajsie
Důvod úmrtí Nehoda na Velké ceně Malajsie
Znamení: Kozoroh aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Kozoroh

Kozorohové mají výrazné duševní vlastnosti a bystrý rozum, avšak potřebují povzbuzení zejména na začátku svého života a rozvoje, aby nabyli potřebnou sebedůvěru. Často propadají melancholii a pesimismu, je tedy vhodné, někdy i nutné, mít mnohostranné zájmy, záliby a kolektiv stejně zaměřených lidí i přes to, že jsou zvyklí spoléhat se na sebe sama - své cesty si chtějí plánovat oni sami. Touha po úspěchu je nepřehlédnutelná, někdy to může v okolí vyvolat i závist. Existují dva typy Kozorohů - Kozoroh optimista a Kozoroh pesimista, přičemž každý Kozoroh zná oba tyto stavy. Když špatná nálada odezní, jedinec na ni rychle zapomene a znovu se pustí do práce. Často jsou motivací k činnosti penízky. Jsou šetrní, ale ne lakomí - dokáží se dělit. Spořivost pramení spíše ze strachu z budoucnosti, mají rádi pocit zázemí.

V zaměstnání jsou tito lidé schopnými ekonomy, managery, organizátory, účetními, právníky, učiteli. Přičemž vlastnost organizovat a plánovat vyniká. Přehlédnout nelze ani literární talent. Pro manželství a partnerské vztahy je nutné hledat lidi narozené ve znamení Panny, Býka nebo Berana. Je totiž třeba najít takové jedince, kteří dokáží pozitivně ovlivňovat proměnlivé nálady Kozoroha.

Horoskop na rok 2011 - Kozoroh

kozoroh

Vztahy:

Možná jste našli nového partnera, nebo se více sblížili s tím stálým, ale teď stále přemýšlíte, jak si ho udržet. Někdy máte příliš velké obavy, buďte většími optimisty. Využijte jaro a snažte se jezdit na romantické výlety, nepůsobte chladně, jinak se partner začne poohlížet jinde.

Peníze:

Stav vašeho konta se vám díky osobní pracovitosti vylepšuje. Jste ochotní podléhat vlastní disciplíně, když to má pomáhat rozvíjení domácího pohodlí. Jste ochotní investovat do bílé techniky a taky elektroniky. Měli byste se ale raději vyhýbat splátkám a leasingům. Musíte se umět chovat diplomaticky.

Práce:

Zdá se, že vás vaše práce stále uspokojuje. Tento rok jste na tom lépe i finančně. Všichni ví, jací jste pracanti. Ve své činnosti nepolevujte, hlavně květen a září vám přinesou nové možnosti, v září se rozhodne, co budete dělat dál. Jestli hodně pracujete s dokumentací, administrativou a počítači, jde vám to dobře. Jen je třeba počítat s nejistou situací ve zdravotnictví.

Zdraví:

Cítíte se docela zdravě, jen vám dělají problémy zdravotní situace spojené s kosmetickými vadami. Planety naznačují, že za to můžou nevyvážené situace, vaše myšlení a pohyb docela narušuje stres. V březnu je nutné chovat se opatrně, jinak hrozí zranění. Promoknutí i omrzliny můžou vést k zápalu plic. Věnujte se pití bylinných čajů.

Horoskopy na neděli 23. 10. 2011

Pevně si udržujte pozici, která přece jenom musí být poněkud pevnější, než jak se tváří právě teď. Jste si jistí, že na všechno míříte skutečně rozumně a metodicky a že neděláte žádné podstatné chyby, kterých jindy zalitujete?

Dnešní vztah kozoroha ke znamení

Beran:

Můžete se věnovat svému milostnému životu, jak jen sami chcete. Svým způsobem jste neodolatelní, což nemusí trvat dlouho.

Býk:

Pokud někam chcete zajít, tak nejlépe spolu.

Blíženci:

Láska občas opravdu prochází žaludkem.

Rak:

Partner se s vámi dokáže příjemně pobavit.

Lev:

Konečně se máte po všech stránkách s partnerem dobře.

Panna:

Dnešní den je dobrý pro návštěvu divadlo, běžte společně.

Váhy:

Raději se spíš než práci věnujete společným aktivitám.

Štír:

Dobře působíte na osoby druhého pohlaví.

Střelec:

Věnujte se svému miláčkovi nebo objevování nových možných.

Kozoroh:

Není jisté, z čeho pramení vaše obavy, ale nesmíte se jich bát.

Vodnář:

S partnerem jste opravdu sehraná dvojice a všechno zvládnete.

Ryby:

Milostný život raději vypusťte ze svého obvyklého obzoru.

Marco Simoncelli byl motocyklový závodník, který zemřel při nehodě na Velké ceně Malajsie.

Smrt Simoncelliho ostatní jezdce zdrtila. Byl to skvělý kluk, smutní Abraham

Tragická nehoda motocyklového jezdce Marca Simoncelliho během Velké ceny Malajsie otřásla celým motoristickým světem. Čtyřiadvacetiletý Ital byl ve světě závodních motocyklů velmi oblíbený u fanoušků i ostatních jezdců, navíc si získal respekt titulem mistra světa z roku 2008 v kategorii do 250 ccm. Jezdec Hondy podlehl zraněním poté, co přišel o helmu při pádu v zatáčce a narazili do něj další dva jezdci.
24. 10. 2011 07:36 PRAHA
"Je mi to strašně líto. Takové věci by se neměly stávat. Já i celý tým soucítíme především s jeho rodinou, ale i s jeho týmem a přáteli," uvedl v tiskové zprávě Abraham, jenž spolu se Simoncellim jezdil i v nižších třídách do 125 a 250 ccm. "Marco byl skvělý jezdec i člověk, byl velice zábavný a rád se s každým vyfotil nebo prohodil pár slov. Všichni v týmu jsme ho měli velice rádi a fandili jsme mu, i když byl i náš soupeř," dodal český jezdec.
Náhlá smrt kolegy zdrtila i ostatní jezdce. "Sic (přezdívka Simoncelliho) byl jako můj mladší brácha. Tvrdák na trati, pohodář v životě. Pořád tomu nemůžu uvěřit, bude mi obrovsky chybět," smutnil legendární Valentino Rossi.
"V takové chvíli nevím co říct. Marco, odpočívej v pokoji," uvedl loňský mistr světa Jorge Lorenzo ze Španělska, jenž v Malajsii nestartoval kvůli havárii z Austrálie, při níž málem přišel o prst na ruce.
Šampión z roku 2006 Nicky Hayden byl přímým účastníkem nehody. "Viděl jsem Marka upadnout. Když vyjížděl ze zatáčky, podjela mu zadní část motorky a neudržel stabilitu. Cítím se hrozně. Na trati jsme všichni bratry. Marco, budeš mám moc chybět," řekl Američan.

Druhé úmrtí v mistrovství světa během 14 měsíců

Simoncelliho smrt je druhým úmrtím v mistrovství světa během 14 měsíců. Při loňské Velké ceně San Marina v Misanu zahynul ve třídě Moto2 Japonec Šoja Tomizawa po podobném incidentu, kdy do něj po pádu také narazily dvě motorky. V královské MotoGP došlo k smrtelné havárii naposledy v roce 2003, tehdy v Grand Prix Japonska zahynul domácí Daidžiro Kató.

Tragická nehoda motocyklového jezdce Marca Simoncelliho během Velké ceny Malajsie otřásla celým motoristickým světem. Čtyřiadvacetiletý Ital byl ve světě závodních motocyklů velmi oblíbený u fanoušků i ostatních jezdců, navíc si získal respekt titulem mistra světa z roku 2008 v kategorii do 250 ccm. Jezdec Hondy podlehl zraněním poté, co přišel o helmu při pádu v zatáčce a narazili do něj další dva jezdci.

"Je mi to strašně líto. Takové věci by se neměly stávat. Já i celý tým soucítíme především s jeho rodinou, ale i s jeho týmem a přáteli," uvedl v tiskové zprávě Abraham, jenž spolu se Simoncellim jezdil i v nižších třídách do 125 a 250 ccm. "Marco byl skvělý jezdec i člověk, byl velice zábavný a rád se s každým vyfotil nebo prohodil pár slov. Všichni v týmu jsme ho měli velice rádi a fandili jsme mu, i když byl i náš soupeř," dodal český jezdec.
Náhlá smrt kolegy zdrtila i ostatní jezdce. "Sic (přezdívka Simoncelliho) byl jako můj mladší brácha. Tvrdák na trati, pohodář v životě. Pořád tomu nemůžu uvěřit, bude mi obrovsky chybět," smutnil legendární Valentino Rossi.
"V takové chvíli nevím co říct. Marco, odpočívej v pokoji," uvedl loňský mistr světa Jorge Lorenzo ze Španělska, jenž v Malajsii nestartoval kvůli havárii z Austrálie, při níž málem přišel o prst na ruce.
Šampión z roku 2006 Nicky Hayden byl přímým účastníkem nehody. "Viděl jsem Marka upadnout. Když vyjížděl ze zatáčky, podjela mu zadní část motorky a neudržel stabilitu. Cítím se hrozně. Na trati jsme všichni bratry. Marco, budeš mám moc chybět," řekl Američan.

Druhé úmrtí v mistrovství světa během 14 měsíců

Simoncelliho smrt je druhým úmrtím v mistrovství světa během 14 měsíců. Při loňské Velké ceně San Marina v Misanu zahynul ve třídě Moto2 Japonec Šoja Tomizawa po podobném incidentu, kdy do něj po pádu také narazily dvě motorky. V královské MotoGP došlo k smrtelné havárii naposledy v roce 2003, tehdy v Grand Prix Japonska zahynul domácí Daidžiro Kató.

Jak šílené. Smrt téměř v přímém přenosu. Italský motocyklový závodník Marco Simoncelli (†24) zemřel jen pár minut poté, co havaroval ve 2. kole Velké ceny Malajsie. Nechtěně ho přejeli dva ze soupeřů, Colin Edwards a Valentino Rossi. Nemohli nic dělat, mladík jim spadl pod kola...

Jak paradoxní, vždyť Rossi býval Simoncelliho velký hrdina. "Jako kluk jsem ho měl na plakátu. Sundal jsem ho až v momentě, kdy jsem přestoupil do královské třídy MotoGP. Nemohl jsem mít nad postelí soupeře," vyprávěl Marco nedávno.
Teď Rossi oplakává jeho tragickou smrt, na které nese částečně vinu. Snažil se padajícímu kolegovi vyhnout, přesto jej trefil. Stejně tak Edwards.
Simoncellimu při nárazu odlétla přilba. "Jak jsem tohle viděl, udělalo se mi zle. Když spadne helma, je to špatné," vydechl šampion MotoGP Casey Stoner.
Markův otec Paolo a přítelkyně Kate Frettiová (22), s níž žil pět let, v boxech plakali. Věřili, že lékaři učiní zázrak.
"Když dorazil lékařský tým, byl už v bezvědomí. Snažili jsme se ho oživit, ale nedařilo se nám to. O 45 minut později zemřel," popsal chvíle hrůzy šéf lékařského štábu MotoGP Michele Macchiagodena.
Bylo 10.56 středoevropského času, když Marco podlehl zraněním hrudníku, krku, hlavy a zástavě srdce...

Marco Simoncelli
 • Přezdívka SuperSic
 • Narozen 20. ledna 1987 v italském městě Cattolica
 • Zemřel 23. října 2011 v malajském Sepangu
 • Mistr světa ve třídě do 250 ccm v roce 2008
 • První vítězství: GP Španělska, 2. 5. 2004 - třída do 125 ccm, celkem vyhrál 14 Grand Prix
 • Jel 148 GP, 31x stál na bedně (2x v MotoGP, 22x v 250 ccm, 7x v 125 ccm)
Marco, vzpomínáme...
...adieu, Marco, velký šampione. Energie, nadšení, talent, radost, vášeň, prostě úžasný člověk. Ahoj Sic. Italský zpěvák Jovanotti
...ztratil jsem kus srdce. Teď budu jezdit i za tebe, Marco. Kamarád a jezdec Mattia Pasini
...hrozná zpráva. Marco, odpočívej v pokoji. Holandský fotbalista a moto nadšenec Wesley Sneijder
...byl to úžasný kluk, zůstane v našich srdcích. Bývalý pilot F1 Giancarlo Fisichella
...uvědomil jsem si, jak je to vážné v momentu, kdy jsem objal Markova otce. Někdy zapomínáme, jak nebezpečný je to sport. Jezdec Dani Pedrosa
...každý z AC Milán vyjadřuje rodině upřímnou soustrast. Marco byl náš fanoušek. Je to tragédie. Prezident milánského klubu Massimo Moratti
...cítím velkou bolest, všichni jsme bratři, rodina. Je to velmi smutný den. Budeš nám chybět, příteli. Jezdec Nicky Hayden
Smrt na okruzích
● 1. května 1993 - Japonec Nobojuki Wakai (†28) při tréninku na GP Španělska trefi l diváka a narazil hlavou do betonové zdi.
● 19. dubna 2003 - 13 dní po pádu v japonské Suzuce podlehl svým zraněním domácí závodník Daižiro Kató (†26).
● 5. září 2010 - Japonec Šoja Tomizawa (†19) zemřel na následky vážných zranění, při GP San Marina ho trefi li Redding a de Angelis.

Tělo mrtvého Simoncelliho vítaly v Římě slzy a smutek

Potoky slz, žalostné vzlyky, neskonalý smutek... To všechno provázelo přílet letounu Boeing 777, který v úterý ráno dopravil do Itálie tělo mrtvého motocyklového závodníka Marca Simoncelliho, jenž v neděli tragicky zahynul při velké ceně Malajsie na okruhu v Sepangu. Pohřeb čtyřiadvacetiletého jezdce královské kubatury MotoGP se bude konat zřejmě ve čtvrtek v jeho rodné vesničce Coriano v provincii Rimini.

25. 10. 2011 14:50 ŘÍM
Deset minut po šesté hodině ranní přistálo na římském letišti Fiumicino letadlo z Malajsie, jímž se vracelo do Itálie tělo mrtvého motocyklového závodníka Marca Simoncelliho. A samozřejmě i celá italská ekipa v čele se zdrceným šampiónem Valentinem Rossim. Nejprve hlubokým tichem a pak potleskem ji vítalo několik stovek motocyklových fanoušků bývalého italského mistra světa ve dvěstěpadesátkách, kteří přišli vzdát svému idolu poslední poctu.

Děkuji, patří vám polibek, hlesl otec

Marcova přítelkyně Kate se u letounu utápěla ve velkém žalu a smutku, jeho otec Paul se sice statečně držel, ale slzy také jen těžko potlačoval. Zvláště, když jim kondoloval prezident italského olympijského výboru Gianni Petrucci, který se přijel na letiště Marcu Simoncellimu poklonit.
"Stejně jako Marco žil, tak i závodil s obrovskou radostí, jež z něho přímo prýštila. Pro vás, jeho rodiče, stejně jako po nás, je ohromně bolestné, že už není mezi námi," třásl se Petruccimu hlas.

"Děkuji vám, že jste přišli. Marco byl vždy s vámi, vždy vám byl k dispozici. Polibek proto patří vám všem," hlesl Simoncelliho otec Paul, než usedl do černého vanu, jenž se vydal v doprovodu policistů za pohřebního vozem. Ten pak dopravil rakev s ostatky Simoncelliho do Rimini, kde by mělo být ve středu tělo tragicky zahynulého motocyklového závodníka vystaveno v Městském divadle.

Marcova matka zdrcena žalem

"Bude ovšem záležet na přání rodiny. Nejprve se musí jeho otec dohodnout s Marcovou matkou, jež je smrtí svého syna nesmírně zdrcena," upřesňoval komisař městské prefektury Cristino Rizzo.
Podle jiných italských zdrojů se o Simoncelliho pohřbu rozhodne na setkání jeho otce s městskou radou. "Matka, která přišla o dítě, je zničena žalem a bolestí. Nemůže v těchto těžkých chvílích zůstávat sama a je dobře, že smrt jejího syna ji pomáhají nést její nejbližší, kteří jsou s ní," líčil pastor z Coriana Den Brigliadori, kterou Simoncelliho matku navštívil, aby jí poskytl útěchu.

Před vesnickým kostelem v Corianu, stejně jako na návsi, leží záplava květin a hoří tisíce svíček. Podobné je to i v Rimini, kde na hlavním průčelí Palazzo Garampi v centru města visí transparent s nápisem Hallo Marc a dvěma fotografiemi tragicky zesnulého závodníka.

Pohřeb nejspíše ve čtvrtek

Poslední rozloučení proběhne nejspíše v kostele Santa Maria Assunta v Corianu. Zúčastní se ho jen rodina a nejbližší přátelé a známí, přičemž záběry z obřadu budou přenášeny na velkoplošnou obrazovku, která bude umístěna někde stranou od vesnického centra. To má být po dobu pohřbu zcela uzavřeno.

Zdrcený Rossi: Nikdy nezapomenu

Po příletu letounu z Malajsie se reportéři pochopitelně snažili promluvit se zdrceným Valentinem Rossim. Ten byl přímým aktérem tragédie na okruhu v Sepangu, neboť po Simoncelliho pádu do jeho bezvládného těla společně s Američanem Colinem Edwardsem najeli.

Zarmoucený Rossi, pro něhož byl Marco jako mladší bratr, dlouho mlčel a těžko přemáhal bolest. "Marco byl velkým jezdcem i člověkem a já na něho nikdy nezapomenu," hlesl Rossi a na otázku, zda po tragédii v Sepangu chce skutečně skončit s aktivní kariérou, odpověděl lakonicky: "Nikdy jsem nic takového neřekl."
Za Rossiho pak promlouval jeho přítel Alessio Salucci. "Valentino je otřesený a jen lituje, že se šíří falešné pomluvy o jeho touze všeho nechat," promluvil za Rossiho jeho přítel.


Přehrát videoklipZhou Mi

23. října 2011 v 14:58 | Michal Všechovský


Povolání: Zpěvák, tanečník
Věk: 25
Datum narození: 19. 04. 1986
Místo narození: Čína
Znamení: Beran aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Beran

Aries, patřící mezi tzv. ohnivá znamení, jest plně pod vlivem mocného Marsu. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokáží využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí.

V podnikání se Berani hodí pro obchod zejména s nemovitostmi a jejich zápal a nadšení je výhodný i co se týče financí. Berani bývají schopnými výtvarníky, umělci, zdatnými právníky i státníky a mívají i literární nadání (ale spíše vyjímečně).Harmonii a soulad nacházejí Berani v manželství s partnery narozenými ve znamení Střelce, Lva nebo v jejich vlastním znamení. Temperamentu Beranů svědčí i partnerství s Váhou či Blížencem.

Horoskop na rok 2011 - Beran

beran

Vztahy:

Tento rok byste měli najít hodně nových přátel. Vypadá to, že budete mít štěstí ve vztazích na dálku. Letos zažijete hodně potěšení. V březnu to vypadá na partnerské neshody, musíte slevit ve svých očekáváních na partnera. V červenci můžete všechny zanedbávat, proto se dočkáte opravdu zvláštních reakcí. Listopad a prosinec by ale měly být plné lásky, tolerance a návratů lidí, se kterými jste se rozešli.

Peníze:

Více peněz byste mohli získat především díky kreativitě a nápadům. Máte štěstí v podnikatelské oblasti, ale začnete vydělávat i jako manažeři a organizátoři. Nebojte se investovat, máte předpoklady, aby se vše dobře zformovalo. Moc ale nenakupujte v červenci a říjnu. Máte potřebu nějak odškodnit vašeho partnera, společná dovolená v srpnu se proto vyplatí.

Práce:

Zdá se, že se pro vás práce konečně stane víc týmovou. Vsaďte na své přátelské vazby a přející kamarády, o hodně si polepšíte. Pokud máte tvořivé zaměstnání, půjde vám práce jednoduše "od ruky". Jestli pracujete v restauraci nebo zábavním podniku, hodně vyděláte. Firmy a obchody zakládejte především v první půli srpna a na začátku prosince.

Zdraví:

Především leden bude dělat problém vašemu krevnímu tlaku, možná i srdci. Nebojte se cvičit. V dubnu se můžete vydat na dlouhé cesty. V říjnu pozor na zranění horní části těla, buďte opatrní při práci i při sportu. Celkově to ale vypadá, že se větším problémům tento rok dokážete vyhnout, máte více štěstí, než rozumu, jak se říká.

Horoskopy na neděli 23. 10. 2011

Dokážete si udržovat naději, protože jste lidé, kteří umějí být plní entuziasmu hned, jak se pro všechno aktivní dokážou naladit. Proto se nebraňte nacházet vlastní důvěryhodnost a přesnost výrazu v každou chvíli, i při jednání.

Dnešní vztah berana ke znamení

Beran:

Neměli byste čekat nic zázračného.

Býk:

Raději partnera nepopichujte.

Blíženci:

Pokud dnes chcete vyznávat partnerovi lásku, rozmyslete si to ještě.

Rak:

Večer se snažte dobře si popovídat se svým partnerem o životě.

Lev:

Umíte sobě i partnerovi udělat radost.

Panna:

Věnujte se znovu víc milostnému vztahu.

Váhy:

Někdy se musíte umět vyznat v osobním chaosu.

Štír:

Večer vám věci padají z rukou a možná i na vašeho partnera. Snažte se mu být dobrým partnerem, který ho dokáže pochopit.

Střelec:

Musíte se snažit účinně komunikovat s blízkými.

Kozoroh:

ste otevření různým radám, i těm, které se týkají vašeho milostného života.

Vodnář:

Milostné vazby s partnerem můžete rozvinout.

Ryby:

Dobře si všímejte druhých a starejte se dobře o své blízké.Přehrát videoklip

Wu Chun

23. října 2011 v 8:52 | Michal Všechovský


Povolání: Zpěvák, herec, model
Věk: 32
Datum narození: 10. 10. 1979
Místo narození: Brunei
Znamení: Váhy aktuální horoskop »
Výška: 181 cm
Člen skupiny: Fahrenheit

Charakteristika znamení Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.

Horoskop na rok 2011 - Váhy

vahy

Vztahy:

Budete se chtít více prezentovat, proto si najdete někoho, nad kým budete mít silnější dominanci. Potřebujete ale i přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich přítomnosti. U některých se více rozvinou vztahy mezi kolegy. Říjen je měsíc, kdy byste se mohli hodně pobavit.

Peníze:

Nečekaně se zvýší příjmy, především pokud se dokážete pohybovat na veřejnosti. Budete mít hodně kreativních nápadů. Protože platy u velkých firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si taky více dovolit. Nenakupujte ale drahé věci v dubnu a srpnu. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu to nezkoušejte. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Práce:

Budete hodně pracovat, ale práce vás bude bavit. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost naučit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v umění, budete na tom opravdu výborně. Budete mít větší množství přátel. Tento rok získáte opravdu hodně, mělo by vám to vydržet i do dalších let.

Zdraví:

Vaše vitalita bude hodně závislá na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon všechno přehánět, i aktivity, proto by se to mohlo odrazit i na vašem těle. Vyhýbejte se syntetickým jídlům a jezte biopotraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou. Hodně plavejte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat pohyb.

Horoskopy na neděli 23. 10. 2011

Umíte dobře rozpoznávat a využívat vlastní sílu, to vám pak může ukazovat, že pracovat se dá s čímkoliv, co za to skutečně stojí. Dnes tedy jednejte s klienty podle svých představ a vaše rozumnost i přesnost vás budou vést dál.

Dnešní vztah vah ke znamení

Beran:

Dnes může být zajímavý den v oblasti milostného života.

Býk:

Svou vášnivostí byste měli šetřit a používat jí jen jako koření.

Blíženci:

Svěřte se do náruče svého partnera.

Rak:

Na osoby tohoto znamení se dá spolehnout ve více oblastech.

Lev:

Věnujte se potřebám svého partnera.

Panna:

Budete dělat věci, které vás baví.

Váhy:

Společně se s partnerem zajímáte o vzájemnou spokojenost.

Štír:

Myslete víc na svůj milostný život a důvěřujte si.

Střelec:

Toužíte po krásné noci s partnerem.

Kozoroh:

Musíte se vypořádat s tím, že se cítíte nejistě.

Vodnář:

Večer se můžete se věnovat partnerskému životu.

Ryby:

Cítíte vlivy partnerských potřeb a vůbec vám to nevadí.

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip


Amr Diab - Amr Abdel Basset Abdel Aziz Diab

22. října 2011 v 12:35 | Michal Všechovský
Povolání: Zpěvák, herec
Věk: 50
Datum narození: 11. 10. 1961
Místo narození: Port Said, Egypt
Znamení: Váhy aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.

Horoskop na rok 2011 - Váhy

vahy

Vztahy:

Budete se chtít více prezentovat, proto si najdete někoho, nad kým budete mít silnější dominanci. Potřebujete ale i přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich přítomnosti. U některých se více rozvinou vztahy mezi kolegy. Říjen je měsíc, kdy byste se mohli hodně pobavit.

Peníze:

Nečekaně se zvýší příjmy, především pokud se dokážete pohybovat na veřejnosti. Budete mít hodně kreativních nápadů. Protože platy u velkých firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si taky více dovolit. Nenakupujte ale drahé věci v dubnu a srpnu. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu to nezkoušejte. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Práce:

Budete hodně pracovat, ale práce vás bude bavit. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost naučit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v umění, budete na tom opravdu výborně. Budete mít větší množství přátel. Tento rok získáte opravdu hodně, mělo by vám to vydržet i do dalších let.

Zdraví:

Vaše vitalita bude hodně závislá na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon všechno přehánět, i aktivity, proto by se to mohlo odrazit i na vašem těle. Vyhýbejte se syntetickým jídlům a jezte biopotraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou. Hodně plavejte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat pohyb.

Horoskopy na sobotu 22. 10. 2011

Dnes si dejte pozor na práci, co děláte, protože je potřeba hlavně účty pořádně prozkoumávat. Lidem se občas nezavděčíte a sami občas slušně chybujete. Když naleznete problémy, snažte se je zapracovat do vlastního života a změn.

Dnešní vztah vah ke znamení

Beran:

Dnes může být zajímavý den v oblasti milostného života.

Býk:

Svou vášnivostí byste měli šetřit a používat jí jen jako koření.

Blíženci:

Svěřte se do náruče svého partnera.

Rak:

Na osoby tohoto znamení se dá spolehnout ve více oblastech.

Lev:

Věnujte se potřebám svého partnera.

Panna:

Budete dělat věci, které vás baví.

Váhy:

Společně se s partnerem zajímáte o vzájemnou spokojenost.

Štír:

Myslete víc na svůj milostný život a důvěřujte si.

Střelec:

Toužíte po krásné noci s partnerem.

Kozoroh:

Musíte se vypořádat s tím, že se cítíte nejistě.

Vodnář:

Večer se můžete se věnovat partnerskému životu.

Ryby:

Cítíte vlivy partnerských potřeb a vůbec vám to nevadí.
Amr Abdel Basset Abdel Aziz Diab.Již jméno napovídá,že tento muž se narodil v pro nás exotické oblasti. Je to největší zpěvák arabského světa.Hrál i v několika arybských filmech. Už od malička byl svým otcem přiváděn k hudbě. Nakonec se tomu věnuje naplno a orientální hudba zapůsobí snad na každého.


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip


Olga Lounová

21. října 2011 v 13:56 | Michal Všechovský

Povolání: Herečka, zpěvačka, moderátorka
Věk: 30
Datum narození: 7. 03. 1981
Místo narození: Liberec, Československo
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Členka skupiny: Blind Angie

Charakteristika znamení Ryby

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty, za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky!

Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "obránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokáží poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu"). Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii.

Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokáží dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Rak nebo Panna.

Horoskop na rok 2011 - Ryby

ryby

Vztahy:

Budete přitažliví pro vaše nadřízené, především cizince, kteří o vás mají sexuální představy. Dejte si pozor na vyzývavost. V květnu si můžete vybírat milence nebo partnery podle nálady, ale pokud se probere z pasivity milovaný partner, budete nejraději. V listopadu můžete zažít velký uragán vášní, které vás dokážou hluboce uspokojit.

Peníze:

Finance budou mít rychlý oběh, proto si dejte pozor, jak s nimi nakládáte. Umíte si najít dobré partnery. Pozor na krádeže, peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o penězích jednat s odborníky v bankách. V tuto chvíli ještě nečekejte rychlé zisky. Postupujte opatrně.

Práce:

Budete se muset naučit lépe jednat s lidmi. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Může vás to stát místo. Na konci března vše vyřešíte. Štěstí přeci jen budete mít celý rok. Hodně získáte, pokud umíte cizí jazyky, nebojte se prezentovat v říjnu a listopadu.

Zdraví:

Můžete úspěšně držet diety. Chronické problémy se žaludkem musíte řešit, už únor vám přinese nejistotu. Můžete se zranit při nakládání s těžkými předměty ve vašem domově nebo v práci. Hlavně v listopadu ale budete svěžejší, choďte pravidelně plavat nebo do sauny, Neptun přeje relaxaci. Problémy řešte bylinnými preparáty.

Horoskopy na pátek 21. 10. 2011

Trochu divně se zpomalíte ve vlastní pracovitosti, možná přece jenom nestavíte vztahy tak pevně, jak by se mohlo zdát. Proto se snažte sami nad sebou zapřemýšlet a vidět život v souvislostech s druhými, kteří taky žijí vedle vás.

Dnešní vztah ryb ke znamení

Beran:

Vaše dobré rozpoložení přitahuje hodně cizích osob.

Býk:

Můžete se věnovat různým milostným zážitkům.

Blíženci:

Máte spoustu dobré nálady a váš partner ani nestačí zírat.

Rak:

Partnerský život se jakoby utápí v mlze, tak ho tam nechejte.

Lev:

Dnes dokážete svého partnera udolat svým charizmatem,

Panna:

Chápete, že láska musí občas trápit, aby byla pravá.

Váhy:

Váš milostný a partnerský život nebude působit příznivě.

Štír:

S přítelem si opravdu hluboce rozumíte.

Střelec:

Zvláště v sexu si dokážete užívat opravdu naplno.

Kozoroh:

Přichází k vám skutečná láska.

Vodnář:

V partnerovi dokážete vyvolat pocity neskutečné blaženosti.

Ryby:

Vy i váš partner si umíte přinést vždy spoustu radostí.
Olga Lounová, pravým jménem Olga Pytlounová, což zkrátila na Lounová, se narodila 7. 3. 1981 v Liberci. Vystudovala Gymnázium F. X. Šaldy a Pedagogickou fakultu TU v Liberci. Získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (obor muzikál - zpěv, herectví, tanec).

Během roku 2003 obohatila své životní zkušenosti čtyřměsíčním jazykovým pobytem v New Yorku, kde dokonce vystupovala s místní latinsko-americkou skupinou.

Účinkovala v muzikálovém představení Malované na skle (režie Ján Ďurovčík) v divadle F. X. Šaldy v Liberci. Hrála hlavní roli v projektu Lewron Orchestra - Olza. V listopadu 2006 se také představila jako Carmen v divadle Na Blízku v novém autorském projektu souboru PAP Carmen. Režisérka tohoto představení Eva Elxa působila v souboru Jaroslava Duška. S tímto představením se chystají nejen na divadelní festivaly, ale čeká je i několik zahraničních zájezdů.Vystupuje také v muzikálu Golem. V roce 2009 odpremiérovala muzikál Karla Svobody Dracula, kde hraje roli Nymfy.

Olga nazpívala písničky: Thank you alanis morissette Olga Lounová Blind Angie,Victory live sportanthem,Norah Jones In the morning,Paradise Blind Angie, Golem Pro lásku cokoliv.

V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech (nyní například v Katu Mydláři, kde Olga ztvárňuje roli Žofie) a televizních seriálech.
Olgu proslavila jedna z nejúspěšnějších českých skladeb posledních deseti let "LÁSKA V HOUSCE", kterou nazpívala s Xindlem X a jedna z hlavních rolí - Patricie - v seriálu Ošklivka Katka (2008). Od prosince se objevuje v populárním seriálu České televize - Vyprávěj.
26.4. 2011 vydala svou první studiovou desku ROTUJÍCÍ NEBE a podepsala smlouvu se světovým vydavatelstvím UNIVERSAL. V minulém roce byla několikrát nominována na OBJEV ROKU a skladba Láska v housce na videoklip a skladbu roku.


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklipAlbum
Muzikal
2008Jako herečka
2010 -Tacho role: Lucie
2010 -Vyprávej role: Martina Povolná
2008 -"Osklivka Katka" role: Patricie Vytisková
2008 -Ošklivka Katka
2005 -Román pro ženy role: Phantom


Sidney Crosby

20. října 2011 v 20:26 | Michal Všechovský

Povolání: Hokejista
Věk: 24
Datum narození: 7. 08. 1987
Místo narození: Nové Skotsko, Kanada
Znamení: Lev aktuální horoskop »
Výška: 180 cm

Charakteristika znamení Lev

Lev je považován za krále zvířat - je tedy stavěn nad ostatní či do středu. Stejně tak i člověk s datem narození od 23. července do 22. srpna má tendence klást důraz na vlastní Já, chovat se jako král. Král v tomto případě není ekvivalent negativních vlastností, ale naopak, jako synonymum pro sebejistotu, sebevědomí, výraznou osobnost. Synonymum zdravého jáství v pozitivním a tvůrčím smyslu. Obdobně můžeme vykládat přirovnání ke Slunci. Lva tedy budeme prezentovat jako ohnivé znamení. Idealismus, sny, ambice, velkomyslnost - atributy podporované žhnoucí tvůrčí energií, které máji "děti Slunce" dostatek.

Avšak pozor, každá mince má dvě strany, vše je relativní. Propadne-li Lev vlastním nedostatkům, je-li panovačný a pyšný - následky jsou katastrofální. Stejně jako může být energie Slunce tvůrčí, může se rázem proměnit ve spalující, ničící a nekontrolovaný živel. Na své pouti vpřed smete vše, co stojí v cestě.Stejně jako lev zahyne bez smečky, osobnost "dítěte Slunce" zahyne bez společnosti.

Jsou blaženi, když se na ně upírají zraky ostatních, zatímco oni stojí ve středu či v čele. Pokud se Lev někdy stáhne do ústraní, je to proto, aby nabral sílu a zazářil ještě oslnivěji. Do života si nedají mluvit. Oni si jej plánují, oni jej řídí. Svých nedostatků si často nejsou ani vědomi, považují je za své, přirozené.Stejně jako by nebyla růže bez světla a tepla, "nerozkvete" bez něj ani Lev. Miluje život pod širým nebem, Slunce je nezbytné.

Zřejmě nejhorší stránkou Lví povahy je pohodlnost. Neznají pro sebe omezení a budou si tak dlouho užívat a vychutnávat, až je k činnosti vyburcuje buď nezbytí (třeba finanční), či jejich sny, cíle nebo příležitost. Správná je pak představa Lva coby dravého podnikatele a iniciátora. Excelují ve všem, co vyžaduje entuziasmus, rozvoj a podporu. Často až nakažlivě dobrá nálada a vyloženě vůdčí schopnosti z nich dělá vedoucí pracovníky, majitele restaurací, agenty realitních společností, právníky. Prostě se uplatní všude tam, kde je třeba reagovat rychle, správně a účinně. Do čela kolektivu je často vymrští krizová situace, kdy si poradí právě jen oni a stávají se vůdci. Ne však na dlouho. Po uklidnění a zvládnutí problému ustoupí trochu do ústraní a vedení předají někomu jinému. Ne z neschopnosti, ale z chytré vypočítavosti a trochu i pohodlnosti. Pokud se jim vývoj situace nezamlouvá, znovu zasáhnou a uvedou vše na pravou míru ("pravou míru" určují zase oni).

Spousta významných herců se narodila právě v tomto znamení zvěrokruhu. Mají cit pro efektní show a doslova strhnou obecenstvo na svou stranu. Nemám teď na mysli jen herce divadelní či filmové, ale i ty v běžném životě. Prostě si nasadí masku a sehrají malé "divadélko". Talent strhávat ostatní na svou stranu je nesporný. V manželství však lví pohodlnost a nevázanost nepřispívá k harmonii. Možná nejvíce se hodí k Beranům, ale šťastný vztah najdou i v náruči jiného Lva, Panny nebo Raka.

Horoskop na rok 2011 - Lev

lev

Vztahy:

Měli byste být méně sebevědomí, a přátelštější. Budete mít štěstí v lásce, především pánové budou dobývat ženy ze svého okolí, buďte proto vnímavější. Možná najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat. V březnu nebo dubnu přijde dobrá příležitost. Přátele se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete sice méně radosti a vtipných situací, avšak víc rychlého sexu.

Peníze:

Je pravděpodobné, že vyděláte v rámci týmu. Máte sklon ne všechno dobře stihnout, proto si dejte dobrý pozor a snažte se dělat všechno včas. Především v oblasti elektroniky hodně vyděláte, v červnu díky společníkům a kolegům. V listopadu musíte dost zabrat. Přesto máte náladu děkovat partnerům.

Práce:

Máte šanci se realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvil. Duben vám dá příležitost, jak začít něco znovu. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní rodiny. Na konci roku všechno potvrzujte přesnou administrativou.

Zdraví:

Minulý rok jste se potýkali s chronickými problémy, ale tento vám vás zahrnuje optimistická nálada. Nebudete už podléhat tolik nemocím, ale nepodceňujte první příznaky. V červnu a červenci pozor na stav v oblasti hrudníku a lýtek, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na krevní tlak. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehčím cvikům.

Horoskopy na čtvrtek 20. 10. 2011

Dnes dokážete udržovat povahu vyrovnanou a tím všem ostatním ukázat, že vaše povaha i charakter jsou opravdu pevné. Umíte najít ty pravé možnosti pro vlastní slovní projev a nalézání společných východisek mezi spoluhráči.

Dnešní vztah lva ke znamení

Beran:

Panuje mezi vámi přátelská a vnímavá nálada.

Býk:

Dnes máte vztahy "ani ryba, ani rak".

Blíženci:

Jste teď na své obvyklé úrovni vztahů.

Rak:

Někdo má pocit, že se chováte chladně.

Lev:

Někdy je na vás špatná ta lhostejnost.

Panna:

Dávejte více pocitů do vztahů a vše půjde jednoduše.

Váhy:

Vaše emoční výbuchy a projevy nenávisti kazí atmosféru.

Štír:

Máte potřebu rozbíjet vztahy, rozmyslete si přístup!

Střelec:

Jste plní naštvanosti a pocitu nepochopení.

Kozoroh:

Dnes jste jako sloni v porcelánu, ale je naděje, že své vztahy nezkazíte.

Vodnář:

Zkazíte naprosto všechno, co se dnes mezi vámi má odehrávat.

Ryby:

S partnerem se věnujte tomu nejkrásnějšímu.

Sidney Crosby , kanadský supertalent se narodil 7. 8. 1987 v Cole Harbour. Jednička draftu 2005 , vybral si ho Pittsburgh Penguins. V první sezóně NHL nasbíral 102 bodů. Zkončil na 6.místě produktivity. Na uplynulých mistrovstvích světa nazbíral 16 bodů. V zámoří mu předpovídají skvělou budoucnost , přirovnávají ho k Gretzkému a k Lemieuxovi. Lemieux se o něho v Pittsburghu staral, Crosby dokonce na čas u Maria bydlel.

"Copak může někdy někdo překonat moje rekordy ?" položil jednu řečnickou otázku Wayne Gretzky. "Ano, Crosby. Je to nejlepší hokejista od časů Maria Lemieuxa."

V PÁR BODECH
•Číslo 87 nosí na dresu proto, že se narodil 7.8. 1987.
• Jeho rodiče se jmenují Troy a Trina Crosby. Sid má jednu sestru Taylor. Jeho rodina bydlí v Cole Harbour.
• Ve třech letech stál Sidney poprvé na bruslích.
• V sedmi letech dával první interview novinářům.
• Ve čtrnácti vystoupil v CBC's show Hockey Day v Kanadě.
• Na draftu byl vybrán Rimouski Oceanic (QMJHL).
• V roce 2003 se Sidney stal prvním hráčem mladším 18-ti let, který hrál v Canadian Junior Hockey Team.
• 28. 12. 2003 vstřelil Sidney Crosby svůj první gól na světovém turnaji juniorů. Stal se nejmladším hráčem, který skóroval (bylo mu 16 let 4 měsíce a 24 dní).
• V roce 2005 byl Sidney draftován Pittsburghem Pinguins.
• Stal se prvním hráčem v historii NHL, který v nováčkovské sezoně nasbíral 100 budů a zároveň 100 trestných minut.
• Se synem Maria Lemiuxe Austinem rád hraje hokej s tenisákem
• Poprvé dělal rozhovor do novin, když mu bylo sedm let.

Jeho výrok: "There are a lot of things in this game I don't control. But then there are some things that I do."

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip


Emil Triner

20. října 2011 v 8:35 | Michal Všechovský


Povolání: Rallyeový jezdec
Věk: 50
Datum narození: 15. 03. 1961
Místo narození: Toužim, Československo
Znamení: Ryby aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Ryby

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty, za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí. Pozor na intriky!

Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "obránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokáží poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu"). Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii.

Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokáží dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Rak nebo Panna.

Horoskop na rok 2011 - Ryby

ryby

Vztahy:

Budete přitažliví pro vaše nadřízené, především cizince, kteří o vás mají sexuální představy. Dejte si pozor na vyzývavost. V květnu si můžete vybírat milence nebo partnery podle nálady, ale pokud se probere z pasivity milovaný partner, budete nejraději. V listopadu můžete zažít velký uragán vášní, které vás dokážou hluboce uspokojit.

Peníze:

Finance budou mít rychlý oběh, proto si dejte pozor, jak s nimi nakládáte. Umíte si najít dobré partnery. Pozor na krádeže, peněženku mějte dobře uschovanou. Nebojte se o penězích jednat s odborníky v bankách. V tuto chvíli ještě nečekejte rychlé zisky. Postupujte opatrně.

Práce:

Budete se muset naučit lépe jednat s lidmi. Pokud pracujete v kontaktních povoláních, musíte si dát pozor na nepříjemné chování a nálady. Může vás to stát místo. Na konci března vše vyřešíte. Štěstí přeci jen budete mít celý rok. Hodně získáte, pokud umíte cizí jazyky, nebojte se prezentovat v říjnu a listopadu.

Zdraví:

Můžete úspěšně držet diety. Chronické problémy se žaludkem musíte řešit, už únor vám přinese nejistotu. Můžete se zranit při nakládání s těžkými předměty ve vašem domově nebo v práci. Hlavně v listopadu ale budete svěžejší, choďte pravidelně plavat nebo do sauny, Neptun přeje relaxaci. Problémy řešte bylinnými preparáty.

Horoskopy na čtvrtek 20. 10. 2011

Dnes by měla trochu více zapracovat vaše moudrost, ale taky schopnost ostatní chápat a vnímat je jako partnery v dialogu. Nesnažte se ale mít přísná kritéria na druhé, přece jenom více slyší na milostivost vaší povahy než křik.

Dnešní vztah ryb ke znamení

Beran:

Vaše dobré rozpoložení přitahuje hodně cizích osob.

Býk:

Můžete se věnovat různým milostným zážitkům.

Blíženci:

Máte spoustu dobré nálady a váš partner ani nestačí zírat.

Rak:

Partnerský život se jakoby utápí v mlze, tak ho tam nechejte.

Lev:

Dnes dokážete svého partnera udolat svým charizmatem,

Panna:

Chápete, že láska musí občas trápit, aby byla pravá.

Váhy:

Váš milostný a partnerský život nebude působit příznivě.

Štír:

S přítelem si opravdu hluboce rozumíte.

Střelec:

Zvláště v sexu si dokážete užívat opravdu naplno.

Kozoroh:

Přichází k vám skutečná láska.

Vodnář:

V partnerovi dokážete vyvolat pocity neskutečné blaženosti.

Ryby:

Vy i váš partner si umíte přinést vždy spoustu radostí.

Emil Triner je český rallyeový jezdec.

Závodit začal v roce 1984. V 90. letech se stal jezdcem továrního týmu Škoda Motorsport a startoval na Mistrovství světa v rallye. V týmu startoval s vozy Škoda Favorit 136 L/A Rallye, Škoda Felicia Kit Car, Škoda Octavia Kit Car a Škoda Octavia WRC. Byl absolutně devátý na Acropolis rallye 1994 a stal se mistrem Evropy ve třídě W2L pro rok 1998. Od sezony 2000 startoval soukromě v Českém mistrovství. Hned v roce 2000 se stal Mistrem ČR ve Sprintrally. Během působení v českém šampionátu vystřídal vozy Octavia WRC, Seat Cordoba WRC, Škoda Fabia Kit Car, Fiat Punto S1600 a Subaru Impreza WRX STI.

Sinitta

19. října 2011 v 11:53 | Michal Všechovský
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 42
Datum narození: 19. 10. 1968
Místo narození: Seattle, Washington
Znamení: Váhy aktuální horoskop »

Charakteristika znamení Váhy

Váhy jsou znamením spravedlnosti a harmonie. Mocnou vladařkou Vah je pak Venuše, bohyně lásky. Váhy mají mimořádný cit a intuici na podvod, neupřímnost a lest. Mohou být skryty jakkoliv rafinovaně, váhy je spolehlivě demaskují. Tyto jedince je nesnadné zmást, natož svést z cesty. Mají rovněž schopnost vcítění a porozumění ke druhým. Vždy vyslyší žádosti a potřeby svých druhů. Dokáží naplnit nadějí srdce chronických smolařů a lidí, jenž by si ostatní ani nevšimli. I přes riziko extrémů a zacházení do krajnosti pomáhají a podporují dobro a přátelství. Znovu vidíme jak důležitou úlohu sehrává v jejich životě soulad, harmonie a láska.

Je-li potřeba vyřešit spor, Váha nikdy dlouho nepřemýšlí a přispěchá vše urovnat a přinést smír. Co se zaměstnání a uplatnění týče, nalézají váhy díky správnému úsudku a intuici podobná uplatnění jako Panny. Avšak mají ještě větší schopnost vcítit se do situace druhých. Mimořádné uplatnění pak nalézají v charitativní činnosti, bývají talentovanými vyjednavači a diplomaty.

Rovněž mají nadání ke spekulacím. Pozor na jejich hráčskou vášeň a sympatie k hazardu, nemuselo by to dobře dopadnout. Jinak se často stávají výzkumníky, historiky a vědci obecně. Mají mnohostranný talent - jsou z nich herci, řemeslníci, hudebníci. A vhodný partner ? Mohl by to být Beran - vnese do vztahu jiskru a elán. Rovněž tak i Lev. Dále by to mohlo vyjít s Vodnářem, Střelcem. Nedoporučuje se spojení Rybou.

Horoskop na rok 2011 - Váhy

vahy

Vztahy:

Budete se chtít více prezentovat, proto si najdete někoho, nad kým budete mít silnější dominanci. Potřebujete ale i přítele, nejen partnera. Mužům budou jejich ženy více milenkami, hodně si užijete jejich přítomnosti. U některých se více rozvinou vztahy mezi kolegy. Říjen je měsíc, kdy byste se mohli hodně pobavit.

Peníze:

Nečekaně se zvýší příjmy, především pokud se dokážete pohybovat na veřejnosti. Budete mít hodně kreativních nápadů. Protože platy u velkých firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si taky více dovolit. Nenakupujte ale drahé věci v dubnu a srpnu. Auto na leasing a hypotéka je taky na vašem zvážení, ale v říjnu to nezkoušejte. Moderní trendy vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by čekalo i vaše okolí.

Práce:

Budete hodně pracovat, ale práce vás bude bavit. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete najednou vydělávat víc, než jste čekali a taky se dost naučit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v umění, budete na tom opravdu výborně. Budete mít větší množství přátel. Tento rok získáte opravdu hodně, mělo by vám to vydržet i do dalších let.

Zdraví:

Vaše vitalita bude hodně závislá na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte sklon všechno přehánět, i aktivity, proto by se to mohlo odrazit i na vašem těle. Vyhýbejte se syntetickým jídlům a jezte biopotraviny. V dubnu pozor na možný problém s vymknutou nohou. Hodně plavejte a provádějte aerobik. V listopadu hrozí zlomeniny a problémy s nervy, proto byste se měli snažit omezovat pohyb.

Horoskopy na středu 19. 10. 2011

Dnes si uvědomujete, jakou sílu pro vás má vaše psychické rozpoložení. Umíte se naladit na všechno, co vás dokáže popostrčit dál ve vlastních snahách duše a ve vašich intimních vztazích, jenom zapomeňte na neustálé váhání.

Dnešní vztah vah ke znamení

Beran:

Dnes může být zajímavý den v oblasti milostného života.

Býk:

Svou vášnivostí byste měli šetřit a používat jí jen jako koření.

Blíženci:

Svěřte se do náruče svého partnera.

Rak:

Na osoby tohoto znamení se dá spolehnout ve více oblastech.

Lev:

Věnujte se potřebám svého partnera.

Panna:

Budete dělat věci, které vás baví.

Váhy:

Společně se s partnerem zajímáte o vzájemnou spokojenost.

Štír:

Myslete víc na svůj milostný život a důvěřujte si.

Střelec:

Toužíte po krásné noci s partnerem.

Kozoroh:

Musíte se vypořádat s tím, že se cítíte nejistě.

Vodnář:

Večer se můžete se věnovat partnerskému životu.

Ryby:

Cítíte vlivy partnerských potřeb a vůbec vám to nevadí.
Sinitta, narozená jako Sinitta Renet Malone, dne 19. října 1968, v Seattlu. Je Americkou herečkou a zpěvačkou která žila po většinu své kariéry žije ve Velké Británi.
Její kariéra byla na vrcholu v 80. letech minulého století. Je dcerou zpěváka Miquela Browna a Anthony Blackettové. Je také neteř disco zpěvačky Amii Stewart.

Album
1995
-Naughty Naughty
1988
-Wicked
1987
-Sinitta!
Singl
1997
-You Can Do Magic
1993
-The Supreme EP
1993
-Aquarius
1992
-Shame, Shame, Shame
1990
-Love and Affection
1990
-Hitchin' a Ride
1989
-Right Back Where We Started From
1989
-Lay Me Down Easy
1989
-Love On a Mountain Top
1988
-I Don't Believe In Miracles
1988
-Cross My Broken Heart
1987
-Toy Boy
1987
-GTO
1986
-Feels Like The First Time
1985
-So Macho
1984
-Cruising
1983
-Never Too Late
1983
-I Could Be


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip