Laura Pausini

1. listopadu 2010 v 16:47 | Michal Všechovský
l.001
Povolání: Zpěvačka
Věk: 36
Datum narození: 16. 05. 1974
Místo narození: Solarolo, Ravenna, Itálie
Znamení: Býk   aktuální horoskop »
Výška: 169 cm

Charakteristika znamení Býk

Hlavním a dominantním rysem tohoto znamení je síla a energie. Nadbytek síly znamená v důsledku tvrdohlavou, neústupnou povahu. Často jdou "přes mrtvoly". Venuše, třímající vladařské žezlo, svým vlivem způsobuje emotivní a iracionální jednání.V zaměstnání dokáží Býci díky daru praktického uvažování uspět ve všech mechanických oborech. Tedy jako inženýři, stavitelé a projektanti. Bývají z nich také schopní účetní a pokladní s mimořádným citem pro peníze.

Jakmile vyjde najevo jejich důvěryhodná povaha a charakter, může jim to vynést vysoké postavení v peněžních kruzích. Pokud zabrousí do umělecké oblasti, mají tendenci býti praktiky - věnují se filmu, fotografii apod. Ideálními partnery Býků jsou Štíři, protože se jejich povahy navzájem skvěle doplňují. Porozumět spletité povaze Býka umožňují analytické schopnosti Pannám. Váhy sice přinášejí do soužití pozitiva, nicméně i prvek jakési váhavosti a nestability. Relativně výhodnou kombinaci pro manželství tvoří Taurus s Kozorohem.

Horoskop na rok 2010 - Býk

byk

Vztahy:

I když budete plní citů a temperamentu, který necháváte jako vždy projevovat jen jemně a pomalu, ale tato živelnost, i chuť do vztahů a sexu bude nabouráván potřebami vaší pracovní činnosti a kolegů. Počítejte, že právě na ně bude partner hlavně v únoru a srpnu žárlit, proto se musíte rozhodnout, jestli je pro vás důležitější práce, nebo láska. Možná hrozí i rozchody partnerství, ale ta dlouhodobá vydrží, planety naznačují, že musíte umět oddělovat zrno od plev. Během milování se budete často chovat nenasytně.

Peníze:

O peníze se umíte postarat vždy a většině z vás utěšený účet bude narůstat i v době, kdy většina lidí bude pociťovat ekonomickou krizi. Hlavně ale přemýšlejte jako obchodníci nad tím, co vynáší nejvíce, komodity jako suroviny i potraviny a v oblasti bankovnictví na klasické produkty. Měsíce květen a září vypadají příznivě pro velké nákupy, třeba i domů a pozemků, na kterých později vyděláte. Nakupovat oblečení a luxusní prostředky se asi taky neukáže jako jednoduché, ale na vzdělání neskrblete!

Práce:

Mnoho z vás bude mít problémy s tím, kolik technických schopností v práci potřebujete. Hlavně starší lidé se budou potýkat s účetními softwarovými programy, taky hackeři budou napadat vámi spravovaná konta, často v únoru nebo listopadu. Ale s tím se dokážete skrze planety vypořádat, když máte v rukou dokumentaci. Více se zajímejte o povolání, spojená s potravinami, jejich pěstováním a zpracováváním, to vám bude vynášet více, stejně jako gastronomie, pronájem polí nebo budování malých elektráren.

Zdraví:

Pokud máte problémy s krkem, krční páteří a spojením tračníku a žlučníku, vždy za to může větší stres a nervy. Pro vás je důležité, abyste hlavně pravidelně jedli a nebáli se experimentovat s fusion stravou. V květnu a červnu budete jíst určitě čerstvá jídla. Snažte se více procvičovat lýtka a kotníky, proto se bavte nejen během a jízdou na kole, ale zkuste i lezecké stěny a radost z volné přírody, měli byste taky víc procvičovat otužování vlastních dětí. Na podzim budete mít méně energie, chovejte k sobě šetrně hlavně v listopadu.

Horoskopy na pondělí 1. 11. 2010

Dopoledne nepodlehněte spokojenosti se současným stavem svých financí a pracujte rychle. Později se ve vás něco zablokuje a bude vám díky Marsu chybět úspěch. Jako správci budov a ochránci prostředí jste ale pořád kvalitní. K večeru byste měli vyřídit co nejvíc telefonátů a korespondence, protože později pocítíte problém s neschopností se rychle a správně rozhodovat. Příbuzným vytvářejte pohodlí i doma, ale nemluvte o svém majetku.

Dnešní vztah býka ke znamení

Beran:

Partnera si snažte naklonit dobrým jednáním.

Býk:

Večer dokážete neuvěřitelně perlit a naklonit si volné srdce.

Blíženci:

Zažívali byste více potěšení, kdybyste dokázali udržet na uzdě vášně.

Rak:

Měli byste věrně naslouchat partnerovi, což dá někdy zabrat.

Lev:

Dneska dokážete spojovat realitu s fantazií.

Panna:

Máte dobrou náladu, ze které může mít partner potěšení.

Váhy:

Večer můžete zažít něco exotického i domáckého zároveň.

Štír:

Můžete zažít příjemný večer.

Střelec:

Pracujte a všímejte si lidí okolo.

Kozoroh:

Večer zažijete pěkné posezení s inspirační silou.

Vodnář:

Hodně si všímáte osob druhého pohlaví kolem sebe a dáváte jim na srozuměnou.

Ryby:

Chtěli byste objevovat dálky, možná se večer zasníte.

Italská zpěvačka Laura Pausini dosáhla velkého úspěchu, když prodala více než 29 milionů hudebních nosičů se svými alby "Laura Pausini", "Laura", "Le cose che vivi", "La mia risposta", "Tra te e il mare","From the Inside","Resta in Ascolto". Vydala také album "The best of-E ritorno da te" a v roce 2005 CD+DVD "Live in Paris 05". Získala 1 diamantovou desku, přes 160 platinových desek, spoustu zlatých desek a bezpočet různých mezinárodních ocenění.. Od 13.října 2006 je možné v rádiích slyšet nový singl "Io canto"("Já zpívám"),po kterém bude následovat nové album se stejnomenným názvem. Album vyjde v Evropě 10. listopadu 2006

Laura Pausini se narodila 16.května 1974 v severoitalském městě Faenza poblíž Ravenny v regionu Emilia-Romagna. Všechno to začalo 25. února 1993, když mladičká zpěvačka vystoupila na festivalu v San Remo, aby uvedla svůj singl "La Solitudine" ("Samota"). Diváci byli okouzleni osmnáctiletou dívkou s nádherným hlasem a sebejistým vystupováním. Píseň byla tak bezprostřední, že se stala v Itálii hitem. Publikum si Lauru na první pohled zamilovalo, a tak pro zpěvačku skončil festival nečekaným vítězstvím. Dalo by se říct, že od té doby Laura nikdy nepřestala vyhrávat.

Koncem roku 1994 obdržela Laura důležité ocenění - Cenu světové hudební akademie za nejlépe prodávaného italského interpreta. Převzala ji v Montecarlu na jaře 1995. Lauřin talent pronikl do Spojených států a v květnu 1995 získala v Miami cenu Lo Nuestro za přinesení španělštiny na americký trh. V roce 1996 se dokončila její proměna ve hvězdu mezinárodního charakteru, když jí 11. července předali platinovou desku IFPI za úspěchy jejího alba v Evropě.

Kromě hudby si Laura našla čas také pro ty, co potřebují pomoc, a začala spolupracovat s organizací UNICEF. Na vánočním koncertě pro papeže Jana Pavla II. zazpívala píseň Il mondo che vorrei(Svět který bych chtěla), kterou také sama napsala. V roce 1998 také uspořádala ve Španělsku koncert na podporu míru v regionu Basque. Byla to doba odrazu a růstu, píseň La mia risposta (Moje odpověď) je Lauřiným opravdovým portrétem.

10.listopadu 2006 jí vyjde již zmiňované album Io canto od kterého lze očekávat další lámání rekordů v prodeji desky.

O Lauře lze říct,že je to nejlepší italská zpěvačka kterou znají dobře i v Zámoří a Latinské Americe,kde letos v létě vystoupila v rámci svého turné.

V České Republice Laura Pausini zatím moc známá není,její úspěch zastiňuje jiná italská megastar,slavný římský zpěvák - idol všech dívek a žen Eros Ramazzotti. A to je velká škoda. Možná by k Lauřině ještě většímu úspěchu pomohlo kdyby oba dva (Laura a Eros) nazpívali společnou píseň.

10.listopadu 2006 konečně vyšlo ono zmiňované nové album s názvem Io Canto (Já Zpívám). Toto album láme již devět týdnů od té doby co vyšlo rekordy v hitparádách i prodejnosti alba. Doposud je toto album nejprodávanější v Itálii a písnička Io canto se stejný počet týdnů drží první v oficiální hitparádě IFPI Itálie. Na albu je 16 písní a všechny jsou přezpívané cover verze různých interpretů. Ovšem velmi nádherně přezpívané s Lauřiným neobyčejně krásným hlasem. Kdo neslyšel,neuvěří! Jak sama dodala Laura v interview pro časopis Riflessi,má slabost pro ty písně které vybrala. Na albu jsou přezpívané coververze oid takových velikánů italské hudební scény jako Vasco Rossi,Ivano Fossati,Eros Ramazzotti,Zucchero,Nino Buonocore,Renato Zero,Riccardo Cocciante,Raf a nebo Claudio Baglioni aj. Na tomto albu si Laura zazpívala také tři duety a to s Juanesem, Johny Hallydayem a s Tizianem Ferrem jeho písničkou Non me lo so spiegare.

Nyní vytryskla na povrch další zpráva,že Laura očekává radostnou událost se svým přítelem. Z tohoto důvodu se asi neuskutěční toužebně očekávané Tour 2007 k této desce.

Jako herečka
2005 -Macecha (Madrastra, La) role: sama sebe

Album
2006
2006
2004
2004
2002
2000
2000
1998
1998
1996
1996
1994
1993
1993
1987
Kompilace
2001
2001
Live
2005


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí zpěvačka Laura Pausini?

Je to italská zpěvačka Laura Pausini? 100% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama