Václav Faltus

26. května 2009 v 12:04 | Michal Všechovský
Vstup do nového pracovního týdne pro vás bude mimořádný. Mnozí z vás konečně získají všechny potřebné informace k tomu, aby si vytvořili ucelený obrázek o skutečné situaci na pracovišti. V pondělí by bylo vhodné se vydat "do boje" za lepší sociální podmínky, pravděpodobně budete úspěšní. V úterý aktivně odpočívat a čerpat energii do dalších dnů. Ve středu budete řešit nějakou závažnou rodinnou událost, která nastala v době, kdy jste se příliš věnovali svému kariérovému růstu a nějak jste opomíjeli myslet také na své blízké. Do konce pracovního týdne budete "přežívat" pod tlakem nutných praktických a organizačních změn, které jsou každodenní součástí. Víkendové dny buďte opatrní na ostré horské sluníčko, na zvýšenou fyzickou zátěž a především uvolněte napětí, které v sobě máte. Řekněte upřímně druhým co máte na srdci.
Václav Faltus vyrostl a dodnes žije ve východočeském Letohradu.

Vyučil se elektromechanikem a od svého vyučení pracoval až do r . 1994, kdy odešel na "volnou nohu" v letohradských Orlických elektrotechnických závodech. Večerně vystudoval elektrotech. průmyslovou školu.

První veřejné vystoupení absolvoval v r. 1980. Od té doby začala jeho popularita stoupat a dnes je jedním z mála špičkových imitátorů, který má ve svém "repertoáru" více než 150 hlasů populárních herců, zpěváků i politiků. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama