Alexander Rybak

22. května 2009 v 16:59 | Michal Všechovský
Pondělí by měl být pohodový den. Po náročném víkendu přivítáte poklidnou práci a milou společnost vašich kolegů. V úterý bude všechno nějak zrychlené, schůzky si plánujte s časovým předstihem, protože nějak nic nepůjde podle plánu. Ve středu vás bude stále někdo telefonicky nahánět, naučte se rychle a stručně odpovídat, protože jinak budete pracovat do půlnoci. Ve čtvrtek je vhodná doba na opravdové rande a v pátek oslněni a zamilováni budete toužit po soukromí. Víkend věnujte nákupům, výhodně získáte naprosto originální oblečky. V neděli pozor na úrazy a rodinné rozepře. Novoluní v Býku je příslibem dobrých nových začátků.
Alexander se narodil 13. května 1986 v běloruském Minsku. Společně se svojí rodinou odcestoval do Norska v době, kdy mu byly čtyři roky. Jeho matka hraje na klavír a otec na housle, díky jejich vlivu se naučil perfektně ovládat oba nástroje. Housle mu jsou přesto bližší a bez nich si ho už umí málokdo představit.

Za své umění byl poprvé oceněn v roce 2004, od té doby sbírá jednu cenu za druhou. V roce 2006 se zúčastnil norské SuperStar, nedostal se ale dále než do semifinále. Spolupracoval s věhlasným i norskými umělci jako je například frontman kapely A-HA, Morten Harket.

Hraje i v muzikálech a zahrál si také ve filmu Yohan. Hudbu a texty si skládá ke svým písním sám. Dostal se na Eurovision Song Concest 2009 s písní "Fairytale".

16.5. 2009 se stavá vítězem ESC 2009 s písní FAIRYTALE s rekordním počtem bodů-389 (předtím byl rekord 272 bodů), pro Norsko získal třetí vítězství.

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Jako herec
2009 -Yohan 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama