Květen 2009

Lenny Kravitz

21. května 2009 v 10:03 | Michal Všechovský
Milí kolegové Zvěrokruhu, přestaňte poposedávat v koutku a vydejte se s úsměvem na rtech do světa. Aktivní přístup k životu bude bohatě odměněn. V úterý opatrně na jazyk, není vhodný den na upřímně míněné rady a porady. Nezapomeňte koupit sladkou odměnu pro vaše potomky, přinesou vám skvělé zážitky ze školních výletů! Ve středu se maximálně věnujte pracovnímu procesu, zvládnete obrovské množství činností. Čtvrtek je další úspěšný den, kdy si můžete dokázat jak jste výteční. V pátek vás bude honit mlsná a večer sexuální choutky. Víkend může být ve znamení změn, zvláště sobotu k tomu plně vyzývá.
Zpěvák, skladatel, kytarista (plus bg, keyb,dr) a producent, původem z N.Y.C. (nar. 1964). Hudbou se začal zabývat pod vlivem Stevie Wondera. Zpíval m.j. v chlapeckém sboru.

V r. 1987 pořizuje první demonahrávky, obsahující i pozdější úspěšný titul - Let Love Rule. Jeho kytarová hra bývá přirovnávána k Jimi Hendrixovi. Stylově je ovlivněn funkem, rockem i hippiesovskou filosofií. Pozornost si získal spoluprací s Madonnou na skladbě Justify My Love (1990). Naopak texty mu někdy psala jeho tehdejší žena, herečka Lisa Bonet.

Kravitz se prosazuje v angl. hitparádě písní It Ain´t Over ´Til It´s Over (1991). Spolupracoval s řadou dalších hvězd (m.j. Mick Jagger, Aerosmith, Vanessa Paradis).
V roce 2004 vydává Lenny Kravitz nové album Baptism. Bez zajímavosti jistě není, že v písni Storm hostuje jedna z nejvýraznějších postav hiphopové scény, rapper Jay-Z.
Populární 44letý zpěvák Lenny Kravitz, chce pravděpodobně trumfnout Rihannu! Opravdu povedeně totiž zareagoval na její nedávné fotky, na kterých se ukazuje světu nahá.
A jak? Ukázal svůj nahý zadek…

Lenny Kravitz trumfuje nahé zpěvačky: Vystavil se sám

FOTOGALERIE: Rockový zpěvák Lenny Kravitz se nechal zřejmě inspirovat uniknuvšími fotkami nahých zpěvaček Rihanny a Cassie. Jenže na rozdíl od holek své fotky zveřejnil sám.
Na sociální síti Twitter představil sérii černobílých fotek, které potěšily už pěknou řádku fanynek.
Dívky diskuzi pod fotkou Lennyho z koupelny zaplavily nesčetnými komentáři, většinou ve smyslu "K nakousnutí…" Velké pozornosti se vedle Lennyho vypracovaného pozadí těší i jeho tetování, které jeho sexy tělo patřičně dokresluje.
Lenny, který již brzy potěší svým koncertem také české diváky, je profík každým coulem. Zná přesně tu pravou míru, která naprosto spolehlivě poblázní jeho obdivovatelky. A je si vědom toho, že méně znamená mnohdy více…

Lenny Kravitz: Ženské mají smůlu!

Lenny Kravitz se mění... A vzal to od základu!
Smyslný zpěvák Lenny Kravitz (44) udělal za životem plným nevázaného sexu tlustou čáru!
Odmítá už postelové hrátky bez lásky! Se sexem si chce dát pauzu a počká si, až bude opravdu zamilovaný. Dostat ženu do postele pro něho nesmí být hlavní motivací.

A která by měla být tou vyvolenou? Po nevydařených románcích s australskými hvězdami Nicole Kidman a Kylie Minogue by to mohla být nějaká Britka. Ty zpěvák Lenny Kravitz prý zbožňuje pro jejich ostrovní přízvuk.
Jako herec
2004 -95.8 Capital FM's Party in the Park for the Prince's Trust 2004 role:: Performer
2001 -Zoolander role:: sám sebe
1998 -Lumpíci (Rugrats Movie, The) role:: Newborn Baby

Album
2008
2004
2001
1998
- 5
1995
1993
1991
1989
Kompilace
2000

Karel Poláček

20. května 2009 v 15:04 | Michal Všechovský
Karel Poláček, novinář, představitel meziválečné humoristické a satirické prózy, se narodil českožidovské živnostenské rodině. V Rychnově nad Kněžnou začal studovat gymnázium, které dokončil v Praze. Poté pracoval jako úředník. V roce 1914 narukoval do války, na srbské frontě se dostal do zajetí.

Po válce začal v roce 1920 publikovat do periodik Nebojsa a Tribuna. Náležel k okruhu autorů kolem Lidových novin. Vedle bratří Čapků se přátelil s F. Peroutkou. Od roku 1922 byl redaktorem Lidových novin, Tribuny a Českého slova. V letech 1927 - 1930 řídil humoristický čtrnáctideník Dobrý den.

S Karlem Čapkem se uvedli jako autoři nově zavedeného sloupku. Po Mnichovu poslal Karel Poláček svoji jedinou dceru do Velké Británie, sám však nestihl včas odejít. Z Lidových novin byl z rasových důvodů propuštěn a nesměl publikovat.

V roce 1943 se přihlásil dobrovolně do transportu do Terezína, když do něho byla zařazena jeho životní družka.

Karel Poláček zahynul v koncentračním táboře o rok později.

Dílo Karla Poláčka
Poláčkovu tvorbu ovlivnilo rodinné prostředí a maloměsto. Tématem jeho prozaického díla jsou osudy prostých lidí na periferii velkoměsta či na maloměstě.

Romány:
- Muži v ofsajdu - 1931
- Hráči - 1931
- Michelup a motocykl - 1935
- Hostinec u kamenného stolu - 1941, román kryl svým jménem malíř V. Rada
- Bylo nás pět - posmrtně 1946
- Tetralogie - zde Poláček čerpá ze zkušeností z rodného města:
- Okresní město - 1936
- Hrdinové táhnou - 1936
- Podzemní město - 137
- Vyprodáno - 1939
- Pátý díl se zachoval pouze ve zlomku.

Povídky:
- Povídky pana Kočkodana - 1922
- Povídky izraelského vyznání - 1926
- Bez místa - 1922
- Novinářské prózy založené na karikatuře a jazykové komice:
- Mariáš a jiné živnosti - 1924
- Čtrnáct dní na vojně - 1925
- 35 sloupků - 1925
- Okolo nás - 1927

Pro děti:
- Edudand a Francimor - 1933
- Se žlutou hvězdnou - posmrtně 1959, Poláčkův deník z roku 1943

Sofia Vergara

19. května 2009 v 19:44 | Michal Všechovský
Hned v pondělí vás může přepadnout melancholie, chystá se nějaká změna, která vám není příjemná. V úterý buďte ostražití, napněte všechny své smysly, nebojte se riskovat a na sklonku dne budete odměněni. Ve středu a ve čtvrtek vám mohou činit problémy vaše děti, vybouchne vám víkendový program nebo nečekaně onemocní. Vyhodnoťte správně své priority! V pátek budete mít honičku v práci, ale všechno zvládnete a ještě získáte mimořádné ocenění od svého nadřízeného. Víkend bude ve znamení napětí. Rodina se rozhodla, že vám změní vaše plány, takže se budete muset podvolit a vůbec se vám to nebude hodit. Zvláště neděle by s vámi mohla pěkně zacloumat. Vydejte se raději do přírody a starosti "vyšpitejte" ptáčkům.
Miami - Půvabná modelka a herečka Sofia Vergara zazářila na titulních stranách několika pánských magazínů.
Tato kolumbijská krasavice svými půvabnými vnady okouzluje celý svět a i ve svých šestatřiceti letech je pořád neuvěřitelně sexy.
Působivé snímky pro magazín Maxim však vznikly už roku 2002 a i díky nim se Sofia stala vzorem pro mnoho kolumbijských dívek toužících se prosadit ve světě showbyznysu.
Šarmantní Sofia to přitom v životě neměla vůbec jednoduché. Už v osmnácti letech se vdala a ve dvaceti porodila syna Manola.
Přesto se však rozhodla dobýt svět. Po brzkém rozvodu se začala prosazovat jako seriálová herečka a modelka.
Z neutěšených kolumbijských poměrů se rozhodla prosadit v USA. Doma totiž musela spolknout hořkou pilulku, když byl zavražděn její bratr.
Z centra kriminality to půvabná modelka a herečka však dotáhla až do filmových studií a natočila celkem čtrnáct filmů.
Před lety pal za svůj vzestup získala cenu "Žena naděje".

Prohlédněte si: Rozpalující Sofia Vergara

Je k nakousnutí.
Půvabná modelka a herečka Sofia Vergara zazářila na titulních stranách několika pánských magazínů. Tato kolumbijská krasavice svými půvabnými vnady okouzluje celý svět a i ve svých šestatřiceti letech je pořád neuvěřitelně sexy.
Působivé snímky pro magazín Maxim však vznikly už roku 2002 a i díky nim se Sofia stala vzorem pro mnoho kolumbijských dívek toužících se prosadit ve světě showbyznysu.

Jako herečka
2007 -Dirty Sexy Money role:: Sofia / ...
2007 -Fuego en la sangre role:: Leonora
2007 -Operation: Fighting Shape role:: Esperanza Villalobos
2007 -Operation: Seduce Simone role:: Esperanza Villalobos
2007 -The Country House role:: Sofia Montoya
2007 -The Game role:: Sofia
2007 -The Nutcracker role:: Sofia
2007 -The Watch role:: Sofia
2006 -Muži na stromech ("Men in Trees") role:: Pilar / ...
2006 -Výprodej (Grilled) role:: Loridonna
2006 -Trhni si! (Pledge This!) role:: FHM Hostess
2005 -7 dní (7 días) role:: sama sebe
2005 -El día de compasión role:: Lola Hernandez
2005 -Čtyři bratři (Four Brothers) role:: Sofi
2005 -Grrr... role:: Lola Hernandez
2005 -It's a Wonderful Christmas Carol on 34th Street role:: Lola Hernandez
2005 -Killer Bodies role:: Lola Hernandez
2005 -Legendy z Dogtownu (Lords of Dogtown) role:: Amelia
2005 -Whatever Lola Wants role:: Lola Hernandez
2004 -24. Den (24th Day, The) role:: Isabella
2004 -Soul Plane role:: Blanca
2003 -Všechny chtějí Papiho (Chasing Papi) role:: Cici
2002 -Velký průšvih (Big Trouble) role:: Nina

Samantha Buxton

19. května 2009 v 8:49 | Michal Všechovský
Londýn - Britská glamour modelka Samantha Buxton ráda provokuje.
Nádherné vnady ukazuje nejraději v dráždivém erotickém prádélku a ve svých dvaadvaceti letech se tváří jako zkušená provokatérka.
Temperamentní brunetka, ve které se mísí italská a německá krev, se na modeling dala po skončení střední školy.
Brzy se stala známou díky promo kampani pro Hustler magazín a nafocení svůdných fotek pro Penthouse. Půvabná krasavice se objevila i na titulních stránkách několika známých pánských magazínů a zazářila v mnoha reklamách.
Ač se Samantha často objevuje i na soft-erotických serverech, tvrdé porno by podle svých slov nikdy netočila.

Pavel Zuna

18. května 2009 v 21:17 | Michal Všechovský

Zuna končí na Primě. Říká, že nechtěl šetřit na úkor kvality

Pavel Zuna odchází z Primy. Tvrdí, že dostal vyhazov, protože odmítl masové škrty ve zpravodajství.
"V souvislosti se zvyšováním efektivity v období ekonomické krize se vedení Televize Prima dohodlo na ukončení spolupráce s Pavlem Zunou, šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky," potvrdila zprávu o odchodu Zuny z televize tisková mluvčí Primy Jana Kocová.

Podle Kocové Zuna skončí také jako moderátor zpravodajství televize Prima. Jeho partnerka Mirka Čejková ale ve svém křesle zůstává. "S paní Čejkovou máme podepsanou smlouvu a bude teď na novém šéfredaktorovi, aby k paní Čejkové vybral nového partnera," doplnila Kocová.

Úspěšný moderátor odmítl udělat masové škrty vrámci úspor v redakci zpravodajství. "Odvolán jsem byl proto, že vedení televize i akcionáři žádali další vlnu úspor v redakci, která podle mě už byla neracionální," komentoval svůj odchod z Primy šéfredaktor a moderátor zpravodajství.

Zuna dodal, že už nechtěl další peníze žádným způsobem z redakce stahovat. Ta podle něj nebude schopna zprávy dělat v nějaké uspokojivé kvalitě. To je podle Zuny v přímé konkurenci proti velmi silné České televizi smrtící.

"Finanční škrty, které jsem byl schopen udělat, jsem udělal. A udělal jsem je v docela masivním měřítku," uvedl Zuna s tím, že Prima je v úsporách daleko před ostatními televizemi. Bylo mu ale prý řečeno, že škrty jsou v tuto chvíli důležitější než kvalita. "V ten okamžik je to práce pro někoho jiného," dodal.

Zunu čeká bleskový odchod, naposledy se totiž na Primu podívá tenhle čtvrtek. Jeho nástupce zatím Prima nevybrala. "Jméno nového šéfredaktora zatím není známé," potvrdila Kocová.

Pavel Zuna začal kariéru v médiích v roce 1991 v tehdejší Československé televizi na postu ekonomického redaktora. O rok později se stal moderátorem zpravodajství. Největší slávu zažil jako moderátor Televizních novin na Nově, kde se v roce 1999 stal i šéfredaktorem a ředitelem zpravodajství, později také programovým ředitelem televize.

Podílel se mimo jiné na projektech Česko hledá SuperStar, Výměna manželek a Víkend. V televizi Prima působil od podzimu roku 2007, kde vedl zpravodajství a moderoval soutěžní hru "Ber nebo neber!"

Rozhovor s odvolaným Zunou: Chtěli, abych víc šetřil!

Moderátor Pavel Zuna končí v televizi Prima ve funkci šéfredaktora zpravodajství i jako moderátor. Blesku.cz jako prvnímu poskytl exkluzivní rozhovor. //
Odešel jste na vlastní žádost?

Ne, byl jsem odvolán. Pracovní poměr jsme pak rozvázali dohodou.
Jaké důvody vedlo vedení televize k vašemu odvolání?

"Televize ode mě požadovala masivní úspory. Loni jsem musel stáhnout rozpočet zpravodajství ze 160 milionů korun na 128 milionů korun - takže až o čtvrtinu. Letos po mně chtěli jednou tolik. Za tak málo se nedá dělat plnohodnotné zpravodajství. To já neumím. Tak jsem ji řekl, že asi nejsem ten pravý."

Čekal jste to, nebo jste byl zaskočen?

"Čekal, už delší dobu se k tomu schylovalo."

Berete to jako křivdu?

"Ne, v žádném případě. Za rok a půl jsem vybudoval plnohodnotné zpravodajství. Nemám se za co stydět. Vedení Primy ale teď dává přednost úsporám před kvalitou. A to já neumím."
Tušíte, jaký bude osud Mirky Čejkové, která s vámi uváděla zprávy?

"Mirka byl první člověk, kterému jsem volal, že končím. Byla dost překvapená. Když jsem jí ale sdělil důvody, myslím, že to pochopila. Její osud je teď v rukou nového šéfredaktora."

Co teď budete dělat?

"Jsem vázán smlouvou s Primou, že nebudu půl roku pracovat v televizi. Pak si počkám na nabídku, která asi přijde."

Vrátil byste se zpět na Novu?

"Je příliš brzy na odpověď. Fakt nevím. V nejbližší době plánuji dovolenou s rodinou. Dětem dlužím ztracený čas."

Pavel Zuna: Vyhazov z Primy!

Finanční krize drtí české televize. Po čistkách Nově přišla práva z Primy. Moderátor a šéf zpravodajství Pavel Zuna končí! Už tento čtvrtek!
Ke konci týdne končí Pavel Zuna v TV Prima. Blesk.cz. zjistil, že Zuna odchází z postu šéfredaktora zpravodajství i z postu moderátora Zpráv. "Ano, Pavel Zuna skutečně odchází," potvrdila Blesk.cz mluvčí TV Prima Jana Kocová.
"Po dohodě s vedením končím ve funkci šéfredaktora zpravodajství i moderátora....," potvrdil Blesk.cz Pavel Zuna.
Zuna podle informací Blesk.cz odejde s velice slušným odstupným.
Pavel Zuna končí v televizi Prima ve funkci šéfredaktora zpravodajství i jako moderátor.
O osudu jeho kolegyně Mirky Čejkové není zatím rozhodnuto. Vzhledem k tomu, že nebude mít od pátku moderátorského kolegu, o jejím další osudu rozhodne nový šéfredaktor.
Proč Zuna odešel? "V souvislosti se zvyšováním efektivity v období ekonomické krize se vedení Televize Prima dohodlo na ukončení spolupráce s Pavlem Zunou," sdělilo vedení televize v oficiálním vyjádření.

Zuna končí na Primě. Televize říká, že kvůli krizi

Praha - Televize Prima ztrácí svoji zpravodajskou hvězdu a jednu z nejznámějších tváří svého programu. Opouští ji šéf zpravodajství a moderátor večerních zpráv Pavel Zuna.
Prima oznámila, že to je kvůli úsporám vynuceným ekonomickou krizí.
"V souvislosti se zvyšováním efektivity v období ekonomické krize se vedení Televize Prima dohodlo na ukončení spolupráce," okomentovala Zunův odchod mluvčí Primy Jana Kocová.
"V současné době za něj hledáme nástupce. Až bude znám, jméno oznámíme," uvedla mluvčí..

Ať boří jiní

Zunovo vysvětlení je obšírnější.
"V době krize se nám podařilo ušetřit 30 milionů, nyní přišel další požadavek na další úspory, včetně vyhazování lidí. Zastával jsem názor, že by to mělo vliv na úroveň zpráv. Zpravodajství jsem pomáhal stavět a nechci být nyní v situaci, kdy je budu muset zbortit, proto jsme se domluvili na mém odchodu. Ať se toho zborcení zúčastňuje někdo jiný," uvedl pro Aktuálně.cz.
Moderátor se s Primou rozloučí 21. května. Ve třetí televizi českého trhu působil od podzimu 2007.
"Popravdě jsem to nečekal, doufal jsem, že budu na Primě ještě nějaký čas pracovat, zatím nevím, co budu dělat v budoucnu," říká Zuna.
Na odchodu je vázán smlouvou, že několik měsíců nesmí pracovat u konkurence.

Ze třetí televize

Pavel Zuna vstoupil na obrazovky jako moderátor zpráv veřejnoprávní České televize.
Poté přestoupil na Novu a byl tam šéfredaktorem a moderátorem zpravodajství. Na Nově působil šest let.
Pak začal moderovat soutěžní pořad Ber nebo neber, který pro Primu vyráběla digitální televize Barrandov.
Na Primě byl u toho, když se loni televize snažila konkurovat Nově a přesunula zpravodajství na půl osmou.
"Zaměříme se na lidský rozměr zpráv, na lidské osudy - pro nás není podstatné kolik metrů kabelu kdo kde položil," řekl tehdy Zuna.
Primácký experiment se ale nepovedl a čísla sledovanosti strmě klesala. Nepomohlo tehdy nové studio se skleněným průhledem do news-roomu, ani nová technologie, ani nová koncepce. Čísla nesplnila očekávání a zprávy opět putovaly na svůj starý vysílací čas.

Jan Zuna, bratr moderátora Pavla Zuny: Zasekl jsem mu hrábě do hlavy!

Bývá považován za jednoho z nejpohlednějších mužů českého showbyznysu. Vypadá velice mužně, chová se předpisově, platí za milujícího otce rodiny a je vždy perfektně oblečený. Řeč je o moderátorovi a šéfovi »primáckého« zpravodajství Pavlu Zunovi (39). O svém soukromí však tenhle muž moc mluvit nechce. Zajímavé věci nám na něj nicméně napráskal jeho mladší brácha Jan, který pracuje jako vědecký pracovník, pedagog a lékař dětské hematologie a onkologie v pražském Motole.
Jak byste stručně charakterizoval svého bratra?
"Přísný, ale spravedlivý. V čemkoliv, co dělá, chce být dobrý, ale nikdy nepodvádí. Má hrozně silně vyvinutý cit pro spravedlnost, což je vidět třeba už i u jeho dětí, které jsou mu v tom myslím hodně podobné. Jo a ještě jeden důležitý povahový rys: nepokládejte mu žádné důležité dotazy, jeli v jeho zorném poli zapnutá televize. Možná vám i bude nějak stručně odpovídat, ale šance, že vás vnímá, je minimální." (smích)
Jaký je Pavel v soukromí?
"Hodně samozřejmě záleží na náladě. Dokáže být velice milý, vtipný, zábavný, ale často je z práce tak psychicky unavený, že je rád, že je doma a může na chvíli prostě vypnout. Ale nevydrží dlouho v klidu, potřebuje nějaký program nebo akci. Neumím si představit, že by šel s dětmi jen tak na procházku... Musí to zpestřit alespoň nějakou menší bojovkou, závodem nebo hrou, jinak je to pro něj moc velká nuda."
Sledujete v televizi pořady svého bratra?
"Ze začátku jsem byl zvědavý, jak mu půjde moderování. Pořady, které dělal nebo dělá se mi líbí. Ale nejvěrnější fanoušek určitě nejsem, to bude spíš naše šestadevadesátiletá babička. (smích) Když se mi něco nelíbí, řeknu mu, že to možná šlo udělat jinak, ale on už to většinou dobře ví sám."
Jaký je mezi vámi největší rozdíl?
"On je cholerik, hned vyletí, já jsem docela klidný člověk. Také si myslím, že já mám větší schopnost technického myšlení, on je zase založený víc humanitně. A strašně mu závidím jeho paměť!"
Je váš bratr manuálně zručný?
(smích) "Původně jsem chtěl odpovědět něco rádoby vtipného o Patovi, Matovi a jejich třetím kamarádovi, který to s nimi nedotáhl ani do Večerníčků, ale budu shovívavý a odpovím stručně: Ne, můj bratr není příliš manuálně zručný. Ale je urputný, když už se rozhodne něco doma opravit, přidělat, vyrobit, jen tak to nevzdá."
Dbá na životosprávu?
"Nárazově. Mívá období, kdy se snaží hodně sportovat a nepřežírat se, ale spíš proto, aby se sám cítil dobře. Sám vím, že sedavé zaměstnání člověk musí nějak kompenzovat, protože jinak úplně zchátrá. Ale neznamená to, že si třeba nedá hamburger nebo nezajde do hospody..."
Sleduje Pavel módní trendy? Dbá hodně na to, v čem vyjde ven?
"Tak to jste mě pobavil! Měl byste ho vidět rozcuchaného a neoholeného, ve vytahaných trenclích a zmačkaném triku, když jde někdy ráno vyprovodit děti ke škole! On, opravdu není typem módní ikony."
Jako bráchové jste se v dětství určitě prali, kdo z vás měl navrch?
"No, vzhledem k tomu, že je brácha o čtyři roky starší, nebylo to praní, ale spíš bití... Naštěstí neprobíhalo moc často, většinou jsme spolu vycházeli výborně. Co si pamatuji, vyhrál jsem jen jednou, a to ještě částečně. To mě na zahradě tak dlouho provokoval, až jsem mu ve chvilce nepozornosti zasekl do hlavy hrábě. Ale jak říkám, vítězství to bylo jen částečné, asi ani nemusím říkat, jak jsem pak dostal na prdel. Od něj i od táty."
Čím vás bratr nejvíce štval?
"Občas mě provokoval, někdy jsem měl pocit, že málo poslouchá, co mu říkám, někdy mě štvalo, když mě porážel ve sportu, ale to jsou všechno prkotiny. Ve skutečnosti nevím, jak by měl vypadat lepší starší brácha - přesto, že to pro něj často musela být pěkná otrava, když mě už odmalinka bral mezi své kamarády, a hodně se mi věnoval."
Jaké typy holek se mu nejvíce líbily?
"Naštěstí především starší, než jaké se líbily mně. A víc mě tehdy nezajímalo..."
Určitě jste spolu zažili spoustu mejdanů. Jaký byl Pavel »pařič«?
"Jeho první opičku znám jen z vyprávění, sám jsem u toho nebyl. A jinak - při vší úctě ke staršímu, co se týče paření, jde o jednu z mála věcí, ve které si na něj kdykoliv troufnu. Ne že by nezvládl pár piv, ale žádná extratřída není.
Svěřovali jste se jeden druhému se svým osobním životem?
"Skoro se vším, jen s holkami tolik ne. Na to jsme oba byli kluci přece jenom stydliví a o intimních věcech jsme mluvili, jen když nás něco trápilo a chtěli jsme radu. Jinak jsem bráchovi mohl říct všechno, věděl jsem, že mi vždycky nějak poradí nebo pomůže, což platí dodnes."

Chudák Zuna. Dostal padáka z Primy!

PRAHA (čen, Prima) - Z českých televizí za chvilku nezůstane kámem na kameni. Po čistkách na Nově teď přichází zpráva z Primy. Zuna končí! Už tento čtvrtek!


"V souvislosti se zvyšováním efektivity v období ekonomické krize se vedení Televize Prima dohodlo na ukončení spolupráce s Pavlem Zunou, šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky, a to ke dni 21. května. Pavel Zuna působil v Televizi Prima od podzimu roku 2007," píše tisková mluvčí TV Prima Jana Kocová.

Skutečným důvodeem je ale možná to, že Zuna má malá ňadra, tmavé vlasy a jeho pohled připomíná plachou srnu a ne Dolly Buster.
Další přírůstek do hromadného televizního hrobu.

S kým házela lopatou Gábina Partyšová?

V dalším díle pořadu stavební show Jak se staví dům se naše tři soutěžící páry dozvědí, kdo bude jejich patronem. Jak dopadlo plnění dalších soutěžních úkolů a jak se vyvíjejí vztahy na stavbě?

Míša s Jirkou by konečně měli předat hotovou společenskou místnost s kuchyňským koutem, a pokud všechno dopadne tak, jak má, připraví pro ostatní páry překvapení a v nové kuchyni poprvé uvaří.

Také Olga s Pepou mají hodně práce, finišují předání svého prvního úkolu - ložnice.

Nebudou chybět názory našich osvědčených designérů z pořadu Jak se staví sen, nákupy v obchodech a spousta užitečných rad.

V této epizodě se můžete těšit na předání hned dvou místností - ložnice a společenské místnosti s kuchyňským koutem.

A konečně se dozvíte, jak dopadlo losování patronů - kterému páru bude pomáhat Petr Lesák, komu Gábina Partyšová a kde přiloží ruku k dílu Pavel Zuna.

V této epizodě rovněž první celebrita vstoupí do domu. Petr Lesák si pro svůj pár připravil překvapení v podobě večeře a nečekaného hosta - v dokončené kuchyni první jídlo uvaří nejlepší kuchařka ze showbusinessu Eva Pilarová.

Pořad plný nápadů, rad, ale také příběhů, které náročnou stavbu nových domů provázejí.

Dívejte se, jak se s nepřízní počasí, spoustou práce a překážek vyrovnají naše tři páry. Jde jim o hodně, ve hře je milionová výhra.

Nenechte si ujít další díl pořadu Jak se staví dům již tuto neděli 29. března v 18.00 na Primě!

Na Primě padaly hlavy: Zuna je bez práce!

Ostřílený matador televizního zpravodajství Pavel Zuna (39) se loučí. Oblíbený moderátor na Primě končí nejen coby šéf zpravodajství a publicistiky, ale i jako moderátor.
"V souvislosti se zvyšováním efektivity v období ekonomické krize se vedení Televize Prima dohodlo na ukončení spolupráce s Pavlem Zunou, šéfredaktorem zpravodajství a publicistiky, a to ke dni 21. května," uvedla mluvčí televize Jana Kocová.

"Myslím, že v tom případě je lepší pro obě strany se rozejít. Odcházím proto z obou funkcí, šéfovské i moderátorské, dohodou takřka okamžitě. Vyberu si nějakou dovolenou. Budoucnost zatím neřeším," poznamenal k celé záležitosti Zuna, který v televizi působil od podzimu roku 2007.

O tom, kdo ho v obou funkcích nahradí, mluvčí odmítla hovořit. V každém případě bude oblíbený moderátor chybět nejedné věrné divačce a najít za něj náhradu rozhodně nebude lehké... (lv)

Sandra Lauer

18. května 2009 v 11:20 | Michal Všechovský
Pondělí by měl být pohodový den. Po náročném víkendu přivítáte poklidnou práci a milou společnost vašich kolegů. V úterý bude všechno nějak zrychlené, schůzky si plánujte s časovým předstihem, protože nějak nic nepůjde podle plánu. Ve středu vás bude stále někdo telefonicky nahánět, naučte se rychle a stručně odpovídat, protože jinak budete pracovat do půlnoci. Ve čtvrtek je vhodná doba na opravdové rande a v pátek oslněni a zamilováni budete toužit po soukromí. Víkend věnujte nákupům, výhodně získáte naprosto originální oblečky. V neděli pozor na úrazy a rodinné rozepře. Novoluní v Býku je příslibem dobrých nových začátků.
Německá zpěvačka, hvězda diskopopu 80. let, nar. 1962, dívčím jménem Sandra Lauer. Jako 12-letá nahrála 1. singl (1974). V letech 1977 - 83 působila ve vokálním triu Arabesque (3 alba).

Po rozpadu " Arabesek " od roku 1985 nastartovala svoji sólovou dráhu songem " Japan Ist Weit " (mimochodem, jde o hit legendárních Alphaville "Big In Japan ", jen v německé verzi).
Sandra ale velký úspěch neměla a tak mohla hovořit o štěstí, že ji pod svá křídla vzal přítel Michael Cretu , s kterým se seznámila během působení v Arabesque.1986 dosáhla Sandra s hitem "In the Heat of the Night" druhé místo na soutěži "Tokyo Song Contest". 7. 1. 1988 se Sandra vdává za Michaela Cretu a stěhuje se s ním na ostrov Ibiza. Od roku 1990 se účastní jako zpěvačka hudebního projektu Enigma (autorem je Michael Cretu). V roce 1995 se jí narodily děti - dvojčata Nikita a Sebastian.Po roce 1985 vydává svůj první singl " SANDRA " . Zpěvák a skladatel Hubert Kemmler z v Německu tehdy slavných Hubert KaH, přišel s nápadem pojmenovat záznam po postavě z bible " Maria Magdalena ". On je také tím, kdo zpívá mužský doprovod v tomhle asi největším Sandřině hitu. " Maria Magdalena " se stane gigantickým úspěchem, v 21 zemích od Jižní Ameriky po Egypt. Umísťuje se na prvních pozicích top 10.V roce 1986 obsadila zpěvačka se songem " In The Heat Of The Night " v písničkové soutěži v Japonském Tokiu druhé místo.
7.ledna 1988 se vdala za Michaela Cretu a společně se odstěhovali s kompletním nahrávacím studiem a celým týmem k Španělskému ostrovu Ibiza.
Zpěvačka svou sólovou kariéru sice ukončila, ale její hlas se stal nezaměnitelným v projektu Enigma, který dal dohromady její manžel Michael Cretu. Pro zajímavost, Michael se kromě skládání textů a hudby v 80-tých letech také angažoval coby zpěvák. Jeho nejznámějším hitem je zřejmě " Samurai ".

Sandře v roce 1999 vychází nové dvojalbum " My Favourites" kde se nacházejí její nejznámější hity v remixované podobě a výběr z nejúspěšnějších písniček.A v roce 2002 vyšlo album The Wheel of Time,které bylo něco jako cover verze úspěšních hitů např.Free Love kterou původně nazpívaly Depeche Mode. Od roku 2004 je Sandra opět na výsluní: 2.10.'04 koncert v Drážďanech, v roce 2006 nazpívala duet s DJ Bobem "Secrets of Love" které mělo veleúspěšné ovace nejen v hitparádách a na konci října 2006 vyšlo její další remixové album Reflections,které je velice povedené už zejména proto že jsou všechny písničky znova přezpívané a v novém hudebním kabátě,takže tohle taneční album by Vám rozhodně nemělo chybět.V příštím roce 2007 bude vycházet nové studiové album The Art of Love spolu s novým singlem The Way i Am,a teprve tohle album bude velká bomba,protože zde všechny písničky produkovala Sandra,což nebylo nikdy zvykem,a to není zdaleka vše, Sandra bude zpívat na albu německy,španělsky a dokonce má zaznít i japonština.
Album
2009
2007
2006
2002
1999
1995
1992
1990
1988
1988
1987
1986
1985
Kompilace
1992

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip

Petr Martinák

17. května 2009 v 18:42 | Michal Všechovský
Začátek týdne může být více emocionální, náladový a přecitlivělý, takže se příliš nevěnujte partnerským vztahům, ale práci. Blížící se termín dokončení projektu mnohým zamotá hlavu. Pamatujte je důležité zachovat klid! Pondělí a úterý bude naplněné příležitostmi, zaměřte se především na věci hmotného charakteru, zvláště pokud se to týká pronájmu nových prostor, změny vybavení kanceláře, praktické nákupy... Ve středu se projeví vzrůstající informační šum, v podvečer se raději stáhněte zpět, aby vás nemrzelo, že jste řekli něco, co mělo zůstat utajeno. V pátek se může mírně zatáhnout v rodinném kruhu, občas malá výtka dětem by nebyla na škodu. Na sobotu delegujte úkoly a využijte toho, že opět vzrostla vaše autorita. V neděli vás mohou rodinní příslušníci pěkně rozčílit, protože budou všichni prosazovat své zájmy a vás jako by nikdo neviděl. Nároky druhých na vaši přítomnost při domácích činnostech mohou být poměrně velké.
Petr Martinák, Ing., narozen 3.3.1975, dětství trávil v Žulové u Jeseníku. Vystudoval gymnazium a VŠE.

Už na škole se projevovaly jeho schopnosti bavit lidi. Organizoval studentské besídky a plesy, které i sám moderoval. V té době začíná imitovat první osobnosti. Na vojně se úspěšně účastnil Armádních Soutěží Umělecké Tvořivosti, kde se umisťoval na prvních místech se svými zábavnými vstupy a scénkami. A právě na vojně se zrodila myšlenka věnovat se práci baviče a moderátora více.

Na frekvencích Čro OL pracoval jako rozhlasový moderátor, kde měl denně i svůj samostatný zábavný pořad.

V roce 2001 výrazně zabodoval v konkurzu televize Nova a rok moderoval ranní pořad Snídaně s Novou. Díky jeho imitátorským vstupům byl obsazován i do večerních zábavných pořadů. Některé z nich i sám moderoval.

V současné době je hostem mnoha zábavných pořadů nejen televize Nova, ale i ostatních televizí v ČR a na Slovensku.

Spolupracuje se spoustou českých umělců, hraje v některých divadelních představeních Prozatimně osvobozeného divadla F.Ringo Čecha. Je žádán i do zahraničí pro česky mluvící publikum.
Petr Martinák je ženatý a má dvě děti.
Jako herec
2004 -Pánská jízda


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip

Pavel Horňák

17. května 2009 v 18:22 | Michal Všechovský
Netlačte tolik na pilu, pondělí a úterý jsou lekcí trpělivosti. Komplikace s pracovním a rodinným rozpočtem v těchto dnech stejně nevyřešíte. Ve středu a čtvrtek budete jiskřit nápady, váš brilantní úsudek může okolí úplně paralyzovat. Pokud potřebujete něco prosadit, tak využijte těchto dvou dnů, jen málokdo se vám v argumentaci vyrovná. Na sklonku týdne zmírněte, aby vám rodina nemusela dát najevo, že oni vaše pravdy nepotřebují. Víkend budete opět toužit po kontrole rodinných rozpočtů, vazeb, zájmů atd., nechejte ty lidičky kolem vás chvilku v klidu.
Narodil se 17.5.1968 v Sokolově. Když mu byl rok, přestěhoval se s rodiči do Prahy. Vyrůstal jako jedináček a zpěvu se věnoval již od útlého dětství.

Rodiče ho ve zpěvu podporovali, vlohy sdědil především z maminčiny strany. Malý Pavlík chtěl být řidičem autobusu, později lékařem nebo právníkem, což se mu nakonec splnilo. Zpívání bral vždy jen jako koníčka. "Od třetí třídy až do osmičky jsem zpíval jako jediný kluk v dětském školním sboru. Jezdili jsme na různé soutěže a byla to fajn doba. V sedmé třídě mě oslovil spolužák, že založil kapelu a zda bych s nimi nechtěl zkusit zpívat." Rocková skupina se jmenovala Faktor a odstartovala v roce 1984 hvězdnou pěveckou kariéru Pavla Horňáka. Jeho dalším velkým koníčkem byl fotbal, který hrál za Spartak Karlín Tesla, ale kvůli zpívání musel sport omezit. Přesto si i dnes rád zakope a od roku 1988 je členem Amfory, legendárního mužstva složeného z herců a zpěváků, které i z nadějného fotbalisty vychová poleno.

"S Faktorem jsme vystupovali na různých školních akcích, besídkách a dnech dětí. Později jsme se přihlásili do obvodního kola soutěže Politická píseň, postoupili jsme do městského a krajského kola a nakonec až do celostátního finále, které se konalo v Sokolově. Bylo to naše první oficiální veřejné vystoupenía s písní Optika duše jsme obdrželi Cenu diváků a objevili se i televizním přenosu. Byli jsme mladí, bezproblémoví, a tak jsme se líbili. Na základě Sokolova jsme pak dostali nabídku na velikou hudební akci Planeta míru, která se konala v Paláci kultury. Tam jsme na velikém koncertu vystupovali na jednom pódiu po boku takových hvězd, jako byli Donovan, Anna Rusticano, Olympic, Lešek Semelka, Puhdys, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, OK Band a mnoho jiných. A právě po tomto koncertu nás oslovili František Janeček, vedoucí skupiny Kroky, se kterou v té době zpíval Michal David, a Petr Hannig, s jehož kapelou Maximum vystupoval Vítězslav Vávra, Stanislav Procházka a později i Lucie Bílá. Byli to tehdy dva významní manažeři populární hudby a v kapele začaly probíhat diskuze o tom, kterou z nabídek na spolupráci přijmout. Já jsem byl tehdy ještě s kolegou pro Františka Janečka. Nakonec jsme se domluvili na kompromisu. Já s Janečkem natočím jeden singl a tím spolupráce skončí, a jako kapela budeme spolupracovat trvale s Petrem Hannigem. Den před natáčením mi ale kluci položili nůž na krk, že pokud singl s Janečkem natočím, tak jsem u nich skončil. Zdálo se mi vůči Janečkovi neseriózní, abych natáčení na poslední chvíli zrušil, a tak jsem se rozhodl pro jeho Kroky." Skupina Faktor tedy spolupracovala s Hannigem a jejich singl Ema má mísu již místo Pavla nazpíval někdo jiný. Po několika letech kluci ze skupiny Faktor začali přecejen natáčet pod vedením Františka Janečka, již pod názvem Junior a s písní Návrat jsou zastoupeni i na sampleru Kroků Je to senzace.

Pilotní singl s písněmi Škola v přírodě a Kdo ví vyšel Pavlovi v roce 1984 u Supraphonu takzvaně na zkoušku. Na jeho ohlasu záviselo další působení mladého zpěváka v Krocích. Písně si však záhy začaly pobrukovat všechny náctileté slečny a o naplnění hitových ambicí nebylo pochyb. S písní Škola v přírodě se Pavel poprvé objevil v televizi jako sólový zpěvák a romantická hitovka Kdo ví vyhrála za rok 1985 Hitšarádu, populární pořad dvojice Šíp-Uhlíř. Nechala za sebou šlágry jako Poslední fotka, Šoumen nebo Hurikán. V této době dostával od fanynek více než dva tisíce dopisů měsíčně.

V roce 1985 získal Pavel Horňák cenu na festivalu Intertalent. Nástupem ke skupině Kroky přišel sice o veškerý volný čas, ale umělecká práce ho velmi bavila. Ač se stal v sedmnácti hvězdou první velikosti, na jeho chování k žádné změně nedošlo a ani houfy fanynek mu hlavu nezamotaly.

Když do Kroků nastoupil, byl zde hlavní hvězdou Michal David, kterému sekundovala Markéta Muchová. "Byl jsem překvapen, jak se ke mně všichni hezky chovali. Docela jsem si dobře rozuměl i s muzikanty, kteří byli o generaci starší než já. První koncert jsem absolvoval v květnu 1985 v Bílině a k mému překvapení se před vystoupením žádné zkoušky nekonaly, jenom před koncertem jsem si s kapelou dvakrát písničky zazpíval a bylo to. I to na mě dělalo tehdy strašný dojem, takže jsem byl nervózní jako nikdy. Spolupráce s Kroky byla fajn, rád na tu dobu vzpomínám, zpíval jsem s nimi v různých sestavách až do jara 1991."

Po několika singlech vyšlo v roce 1986 první samostatné album s názvem Dva roky prázdnin a o rok později druhé s názvem Dívčí království. Především první deska byla velmi úspěšná a v podstatě deset z dvanácti obsažených písní mělo jasné hitové ambice. Snad ani žádné z řadových alb Michala Davida není tak našlapané. Pavel Horňák zažil takzvanou zlatou éru skupiny Kroky. Jasnou pěveckou jedničkou byl Michal David, třetí do party pak Markéta Muchová, která vynikala více fyzickou krásou než svým hlasem. Kromě těchto stálic se u mikrofonu vystřídali Iveta Bartošová, Petr Sepeši, Marcela Holanová, Arnošt Pátek, Jiří Strnad, Josef Melen, Milan Dyk a další. V roce 1988 Michal David odešel a postavil si skupinu Alegro, v Krocích došlo k omlazení a s ním zavál nový vítr. V programu vystupovali vedle Horňáka i Jan Cézar (Vizitka, Holky bláznivý) a Alice Hálová (Bratříčku můj). Právě s Honzou Cézarem se Pavel hodně kamarádil.

V roce 1989 vyšlo Pavlu Horňákovi třetí a poslední LP s názvem S tebou i bez tebe s velkým titulním hitem. V tomtéž roce získal Cenu diváků na Bratislavské lyře za píseň Terč lásky. S kapelou účinkoval v SSSR, s televizní Hitšarádou byl v Jugoslávii a dvakrát se zúčastnil festivalu v Mongolsku (zpíval zde i mongolsky). Přestože prodal přes půl milionu desek a statisíce singlů a mohl pokračovat v pěvecké kariéře, ke zklamání nás, věrných fanoušků, dal přednost povolání právníka. "Zpěv mě strašně bavil, ale vždycky byl pro mě především příjemným koníčkem a zábavou. Po ukončení studií práv jsem nikdy nepomýšlel na to, že bych se právem neživil. Zpočátku jsem se dokonce snažil stihnout obojí, ale prostě nebylo možné přes den chodit do kanceláře a večer být usměvavý a milý na představení. Věděl jsem, že bych mohl řadu let ještě vydržet u zpívání, vystupovat v nějakém muzikálu, občas něco natočit, ale člověk nemůže mít všechno. Navíc, když úplně přestaly jezdit kapely tak jako dřív a zpěváci začali hodně vystupovat na poloplayback jako hosté různých programů, diskoték, plesů a prezentačních akcí - a to je přecejen něco jiného, než mít za sebou živou kapelu - rozhodl jsem se zpívání pověsit na hřebík."

V roce 1991 zakončil studium právnické fakulty a získal titul magistra. Působil dva roky v Kanceláři Akademie Věd ČR, poté v legislativně právním odboru Svazu českých a moravských výrobních družstev a od roku 1997 pracuje jako odborný konzultant v Kanceláři Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Práce ho velmi baví a v roce 1999 byl přijat ke studiu postgraduálního doktorského programu teoretické právní vědy na Právnické fakultě UK. Díky svému povolání ho občas můžete spatřit v televizi při různých zábavných soutěžích jako porotce či právního supervizora (např. Miss aerobik). Jinak je k vidění v dresu zmíněné Amfory a zřídka se objevuje i při nováckých "zábavných" programech (např. Čtveráci).

Na svou pěveckou kariéru si rád vzpomene, ale svého rozhodnutí určitě nelituje. Lidé ho ještě dnes zastavují na ulicích a dávají najevo, že jeho písničky jim v srdci zůstávají, i když jejich výskyt na rozhlasových vlnách za posledních deset let by se dal asi spočítat na prstech. Pavel se v září 1991 oženil a s manželkou Renatou (1966) má dceru Pavlínu (1992) a syna Jana (1998). Pavlínka se možná vydá v tatínkových šlépějích, hudba ji baví a tak zpívá ve sboru a chodí do klavíru.
Album
1989
1989
1988
1987
1986
1986
1985

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Monika Ottová?

16. května 2009 v 18:29 | Michal Všechovský
V pondělí a úterý přeje štěstí připraveným! Nevzdávejte žádnou zahájenou aktivitu a řádně poděkujte všem, kteří vás podporují. Ve středu a čtvrtek jezděte velmi opatrně, může se projevit nepozornost, neklid a nervozita. Nepodceňujte bolest za hrudní kostí, je to známka vyčerpání a únavy. Ovšem ve středu zažijete úžasný informační atak, tolik nových věcí o kterých se vám ani nesnilo. Čtvrteční dopoledne využijte k úředním jednáním, určitě uspějete. Pátek se můžete cítit unaveni, tak si klidně plánujte prodloužený víkend, protože vašemu tempo se nikdo nevyrovná a když jeden den budete odpočívat, tak to nikdo nezaregistruje. Víkend věnujte zvelebování bydlení, budete se cítit svobodní a šťastní. Nedělní večer neseďte doma, vezměte partnera do kina, na diskotéku, do jazzového klubu...

Přehrát videoklip
Přehrát videoklipKlára Gajová

16. května 2009 v 18:15 | Michal Všechovský
Klára Gajová je mladá talentovaná zpěvačka a kytaristka. Studuje na královéhradeckém gymnáziu. Od svých deseti let působí v dívčí rockové kapele K2,kde skutečně vyniká. Za sebou mají dobrou tisícovku koncertů po České republice i zahraničí

(Slovensko,Německo,Polsko,Bulharsko),vystoupení v televizi.. K2 v nynější době v Mnichově natáčejí své první album.

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklipK2

16. května 2009 v 12:55 | Michal Všechovský
Jmenujeme se K2 a jak už jste si určitě všimli z titulní fotky, jsme dívčí kapela. "Kádvojka" jako taková existuje od září 2003, ale v tomto složení hrajeme od září 2005. Původně měla K2 dvě členky - Klárku a Káju. Pak se ke skupině přidala Míša a společně jsme hráli v obsazení: elektrická kytara, klávesy a housle (flétna, saxofon). Právě v září 2005 odešla Kája a přišla Šárka. Míša si vzala nový nástroj, a to baskytaru, která jí ohromně sekne a může u ní konečně ukázat i své pěvecké schopnosti. Jasně…trochu chaos. Takže takové malé shrnutí :).

V současné době a s definitivní platností nás můžete na koncertech vidět a ve složení:
Klárka - zpěv, elektrická kytara, akust.kytara, klávesy
Míša - zpěv, baskytara, vokály, hosle, saxofon, flétny
Monika - bicí, vokály

Díky novým nástrojům jsme obměnily i repertoár a myslíme, že se tato změna líbí nejen nám, ale i našim fanouškům :-). Hledáme i mezi staršími songy, které by se dali trochu zmodernizovat. Pokoušíme se i o vlastní tvorbu a chtěIi bychom vydat co nejdříve vlastní CD. Hraní nás všechny moc baví i když je za tím spousta práce a času. Víme, že se to vyplatí. Na pódiu pak máme skvělý pocit, že můžeme hrát pro lidi, pro vás :). A není nic lepšího než dobrý pocit z povedeného koncertu.Pierce Brosnan

16. května 2009 v 12:13 | Michal Všechovský
Netlačte tolik na pilu, pondělí a úterý jsou lekcí trpělivosti. Komplikace s pracovním a rodinným rozpočtem v těchto dnech stejně nevyřešíte. Ve středu a čtvrtek budete jiskřit nápady, váš brilantní úsudek může okolí úplně paralyzovat. Pokud potřebujete něco prosadit, tak využijte těchto dvou dnů, jen málokdo se vám v argumentaci vyrovná. Na sklonku týdne zmírněte, aby vám rodina nemusela dát najevo, že oni vaše pravdy nepotřebují. Víkend budete opět toužit po kontrole rodinných rozpočtů, vazeb, zájmů atd., nechejte ty lidičky kolem vás chvilku v klidu.
Pierceho otec Thomas opustil rodinu, když mu byl jeden rok. Jeho matka May se odstěhovala do Londýna a nechala mladého Pierceho s babičkou v Irsku. V 11 letech se opět shledal se svou matkou, za kterou odjel do Londýna. Oba pak žili na předměstí Putney, kde Pierce vystudoval střední školu. Po škole začal pracovat pro reklamu, fotografické studio a chvíli jako taxikář. První herecké zkušenosti získal s experimentální divadelní skupinou. V roce 1973 se zapsal na divadelní školu v Londýně, kterou tři roky studoval. Po škole několik let hrál v různých Londýnských divadlech, kde se v roce 1978 seznámil s herečkou Cassandrou Harris. Oba se do sebe zamilovali a 27. prosince 1980 se Pierce s Cassandrou oženil. Pár si adoptoval dvě děti Charlotte a Christophera.

Své první významnější role získal v thrillerech Dlouhý Velký pátek "The Long Good Friday" (1980), kde si zahrál nájemného irského vraha a "The Mirror Crack'd" (1980) s Elizabeth Taylor. Před americkým publikem se poprvé objevil jako charismatický, svalnatý mladý herec v televizním miniseriálu Manionové v Americe "The Manions of America" (1981).

Kvůli herecké kariéře se v roce 1981 přestěhoval se svou rodinou do Los Angeles, aby si mohl zahrát zdvořilého soukromého detektiva Remingtona Steela ve stejnojmenném televizním seriálu "Remington Steele" (1982). Osobní úspěchy přišly, když se mu narodilo první dítě, syn Sean William (1983) a získal Zlatý Glóbus za jeho zobrazení Roberta Goulda Shawa v miniseriálu BBC "Nancy Astor" (1984).

Po čtyřech sezónách se seriál "Remington Steele" začínal stávat okoukaným a proto televize NBC ukončila v roce 1986 jeho natáčení. To se zdálo jako perfektní načasování, protože Roger Moore představitel Bonda již další roli nechtěl natáčet a Pierce byl připraven tuto roli převzít na sebe. Bohužel, ale producenti "Remington Steele" jej nechtěli ztratit a přiměli jej podepsat smlouvu na další sezónu, což mu znemožnilo získat roli Bonda v nejbližším možném filmu. Bohužel seriál "Remington Steele" již nedokázal uspět a po šesti sezónách byl zrušen.

Po tomto zklamání přišla ještě větší citová rána, když jeho žena v roce 1987 zjistila, že má rakovinu vaječníku. Pierce získal další úspěch v televizním miniseriálu "Around the World in 80 Days" (1989), když si zahrál Philease Fogga, který se snaží objet zemi za 80 dní.

V roce 1991 přišla pro Brosmana strašná rána, když jeho žena zemřela. Ačkoliv jej obklopil žal, díky podpoře jeho rodiny pokračoval v práci herce a objevil se v sci-fi hororu Trávníkář "The Lawnmower Man" (1992). Pierce opět znovu získal významnou roli v úspěšné rodinné komedii Táta v sukni "Mrs. Doubtfire", kde se Robin Williams převlékl za paní na hlídání.

Dlouho očekávaná možnost zahrát si agenta 007 Jamese Bonda přišla ve filmu Zlaté oko "GoldenEye" (1995), film se stal velmi úspěšným a dokázal vydělat více než 350 milionů dolarů. Pierce nejen poskytnul hodně potřebnou podporu churavějící sérii Bondů, ale především stmelil jeho postavení vedoucího muže v různých rolí a charakterů. Ukázkou jsou různé role ve filmech "Robinson Crusoe" (1996), Mars útočí! "Mars Attacks!" (1996) a odvážného vulkanologa, pokoušejícího se zachránit město ohrožované sopkou v katastrofického dramatu Rozpoutané peklo "Dante's Peak" (1997).

Svou druhou roli Jamese Bonda si zahrál v Zítřek nikdy neumírá "Tomorrow Never Dies" (1997). James Bond v jeho podání se stal velmi oblíbeným a Pierce za své výkony získával samou chválu. Úspěšná byla také hlavní role znuděného milionáře Thomase Crowna ve filmu Aféra Thomase Crowna "The Thomas Crown Affair", který produkoval a v němž si zahrál s Rene Russo. Třetí pokračování Bonda přišlo v Jeden svět nestačí "The World Is Not Enough" (1999), kde mu byla partnerkou krásná Sophie Marceau Ve své čtvrté roli agenta 007 Dnes neumírej "Die Another Day" si zahrál po boku sexy Halle Berry.

V roce 2005 si zahrál ve filmu Zákon přitažlivosti (režie Peter Howitt), kde se objevil jako právník Daniel Rafferty, který patří v newyorském právnickém světě mezi špičkové specialisty na rozvody.

Když se jeho dceři Charlotte v srpnu 1998 narodilo dítě, tak se Pierce ve věku 45 let stal dědečkem. Pierce se v roce 1994 seznámil s Keely-Shaye Smith. Oba mají dva syny Dylana Thomase Brosnana a Parise Becketta Brosnana a žili v Malibu Beach v Kalifornii. Pierce se s Keely-Shaye oženil v srpnu 2001.
Jako herec
2008 -Mamma Mia! role:: Sam Carmichael
2005 -Matador (Matador, The) role:: Julian Noble
2004 -Když se setmí (After the Sunset) role:: Max Burdett
2004 -Zákon přitažlivosti (Laws of Attraction) role:: Daniel Rafferty
2003 -Tajemství oceánu (Deep Blue) role:: Narrator
2002 -Dnes neumírej (Die Another Day) role:: James Bond
2002 -Evelyn role:: Desmond Doyle
2001 -Agent z Panamy (Tailor of Panama, The) role:: Andrew 'Andy' Osnard
1999 -Indián (Grey Owl) role:: Archie Grey Owl
1999 -Zápas (Match, The) role:: John MacGhee
1999 -Jeden svět nestačí (The World is not Enough) role:: James Bond
1999 -Aféra Thomase Crowna (Thomas Crow Affair, The) role:: Thomas Crown
1998 -Synovec (Nephew, The) role:: Joe Brady
1998 -Kouzelný meč - Cesta na Camelot (Quest for Camelot) role:: King Arthur
1997 -Rozpoutané peklo (Dante's Peak) role:: Harry Dalton
1997 -James Bond - Agent 007: Zítřek nikdy neumírá (Tomorrow Never Dies) role:: James Bond
1996 -Mars útočí (Mars Attacks!) role:: Professor Donald Kessler
1996 -Dvě tváře lásky (Mirror Has Two Faces, The) role:: Alex
1995 -James Bond - Agent 007: Zlaté oko (GoldenEye) role:: James Bond
1994 -Milostná aféra (Love Affair) role:: Ken Allen
1993 -Vlak smrti (Death Train) role:: Michael 'Mike' Graham
1993 -Táta v sukni (Mrs. Doubtfire) role:: Stuart 'Stu' Dunmeyer
1992 -Trávníkář (Lawnmower Man, The) role:: Dr. Lawrence Angelo
1991 -Murder 101 role:: Charles Lattimore
1991 -Oběť lásky (Victim of Love) role:: Paul Tomlinson
1990 -Pan Johnson (Mister Johnson) role:: Harry Rudbeck
1989 -Loupež (Heist, The) role:: Neil Skinner
1987 -Čtvrtý protokol (Fourth Protocol, The) role:: Valeri Petrofsky / James Edward Ross
1980 -Rozbité zrcadlo (Mirror Crack'd, The) role:: Actor playing 'Jamie'
1980 -The Long Good Friday role:: 1st Irishman

Jako producent
2005 -Matador (Matador, The)
2004 -Zákon přitažlivosti (Laws of Attraction)
2002 -Evelyn
1999 -Zápas (Match, The)
1999 -Aféra Thomase Crowna (Thomas Crow Affair, The)
1998 -Synovec (Nephew, The)Monika Žídková

15. května 2009 v 16:09 | Michal Všechovský
Monika Žídková vystudovala Střední pedagogickou školu v Krnově, pak absolvovala Ostravskou univerzitu. Proslavila se coby Miss České republiky '95, triumfovala jako Miss Europe '95 a stala se taky českou Miss tisíciletí. V roce 2007 jste ji mohli vidět ve Star Dance II. Soutěž však musela opustit z důvodu autonehody svého tanečního partnera Jana Halíře.
Miss ČR z roku 1995 Monika Žídková (31) se v patnácti letech zamilovala do Petra Bzenckého, o pár let se za něj provdala, a tím se připravila o možnost srovnání s jinými muži. Nemá chuť to změnit?
"Lhala bych, kdybych řekla, že se mi jiní kluci nelíbili. Samozřejmě se mi líbili a líbí se mi i dnes. Ale toho, že jsem intimně poznala jenom jednoho muže, rozhodně nelituji," prozrazuje Monika. "Petr mě vždy podržel, hlavně po Miss. Musel toho hodně ustát a ustál. Přiznám se, že jsem měla tendenci to občas zabalit, protože těch lákadel v showbyznysu je opravdu spousta a v tu chvíli si neuvědomujete, že jsou povrchní," dodává kráska, která se svým mužem žije ve velmi šťastném manželství.

"Samozřejmě se občas hádáme a lítají hrnce, ale to je v manželství normální," usmívá se Žídková, která je věřící, tudíž je pro ni nevěra důvodem k rozchodu. "Nevěra je neomluvitelná, soužití mezi mužem a ženou musí hrozně poznamenat, zničí důvěru, vztah už pak musí být nalomený," říká půvabná blondýnka, jež se zúčastnila druhé řady soutěže StarDance.

Moničinou prioritou je rodinná kosmetická firma, práce v zastupitelstvu v Kravařích a občas moderování společenských akcí.

Naposledy se Žídková chopila mikrofonu na oslavě patnáctého výročí jedné automobilky, kde jejími sparingpartnery byli baviči Michal Suchánek a Richard Genzer.

"Zpočátku jsem měla strach, protože se občas dívám na jejich talkshow Mistr GS, ale pak to byla pohoda," usmívá se misska. (mr)Kevin Smith

15. května 2009 v 14:53 | Michal Všechovský
Po maturitě si otevřel obchod s komiksovými časopisy, nazvaný Jay and Silent Bob's Secret Stash. Své filmařské schopnosti jako režisér, scenárista a producent si vyzkoušel na krátkém dokumentu Mae Day: The Crumbling of a Documentary (1992, Mae Day: Rozpad jednoho dokumentu).

Aby dal dohromady peníze na další tvorbu, prodal obchod a jako celovečerní prvotinu natočil autobiografickou komedii o mladém prodavači (Brian O'Halloran) a jeho neomaleném kamarádovi z videopůjčovny (Jeff Anderson) Podvodníci z New Jersey.

Snímek byl uveden v rámci Týdne kritiky na MFF v Cannes 1994 i na dalších festivalech a získal mu řadu ocenění (mj. nominace na Independent Spirit Award za scénář a první film) a stal se vzhledem k minimálnímu rozpočtu (27 000 dolarů) také velmi výnosným v distribuci.

K. S. svůj obchod koupil zpátky a rozhodl se využít nabízené možnosti a režírovat příští film za hollywoodské peníze. Komedie Flákači, v níž sledoval další osudy svých newjerseyských hrdinů, však byl velkým zklamáním. Pak se vrátil k nezávislé tvorbě milostnou komedií s autobiografickými rysy Zoufalec (Independent Spirit Award 1996 za scénář) o komiksovém autorovi (Ben Affleck), který se zamiluje do lesbické dívky (Joey Laura Adamsová).

Tím se uzavřela jeho tzv. newjerseyská trilogie. Velký rozruch vzbudil jeho zatím poslední snímek, fantastická komedie Dogma (nominace na Independent Spirit Award za scénář 1999), v němž si vzal na mušku postuláty křesťanské víry.

Všemi jeho filmy prochází nesourodá dvojice užvaněného Jaye (Jason Mewes) a Boba Nemluvy, již sám hraje. Má vlastní výrobní společnost View Askew, jejíž název (Pohled nakřivo) do jisté míry charakterizuje jeho tvorbu a v níž je mu partnerem producent Scott Mosier.

Jeho hraná prvotina se nedávno dočkala své animované podoby jako Clerks: The Animated Series (2000; námět, hlas). Jako herec pohostinsky vystoupil v úspěšném TV seriálu Law & Order (Zákon a pořádek).
Pondělí a úterý věnujte praktickým věcem, pracovním povinnostem, nákupům, přípravám na týdenní aktivity, usmívejte se na své okolí, budete se cítit pěkně. Středa a čtvrtek jsou zrychlené dny, kdy se může stát že upustíte kormidlo a koráb se začne volně zmítat. Pozor, okolí vás bude mít potřebu převálcovat, zvláště vaši kolegové čekají na vaši chybu. Ve čtvrtek se můžete cítit jako oběti, pozor na neřízené projevy hněvu, které mohou ničit. Pátek přináší významné zklidnění a na sklonku týdne se můžete dočkat i nějakého obdivného slova či finančního ohodnocení. Víkend je vhodný k rodinným nákupům.
Jako herec
2008 -Cancun
2008 -Coming to Grips
2008 -Greg, Schmeg
2008 -Rebellion
2008 -The Leak
2008 -The Waitlist
2007 -American Drug War: The Last White Hope
2007 -Gone Baby Gone
2007 -Smrtonosná past 4.0 (Live Free or Die Hard) role:: Warlock
2007 -Phobia
2007 -Pilot role:: Paul
2007 -Pilot
2007 -Dáblův sluha (Reaper) role:: Jewish Guy
2007 -Superman: Doomsday role:: Grumpy Man
2007 -Želvy Ninja (TMNT) role:: Diner Cook
2006 -An Evening with Kevin Smith 2: Evening Harder
2006 -Až do dna (Bottom's Up) role:: Rusty #2
2006 -Clerks 2: Muži za pultem (Clerks II) role:: Silent Bob
2006 -Come Early Morning
2006 -Doogal role:: Moose
2006 -Kisses and Caroms
2006 -Season Finale
2006 -APOKALYPSA (Southland Tales) role:: Simon Theory
2006 -This Film Is Not Yet Rated role:: sám sebe
2005 -For Catherine
2005 -Reel Paradise
2005 -Shadows of the Bat: The Cinematic Saga of the Dark Knight - The Gathering Storm
2005 -Shadows of the Bat: The Cinematic Saga of the Dark Knight - The Road to Gotham City
2005 -Hele kámo, kdo tu vaří? (Waiting...)
2004 -Veronica Mars (TV) (Veronica Mars) role:: Duane Anders
2003 -Daredevil role:: Jack Kirby, Forensic Assistant
2003 -Duck Dodgers role:: Hal Jordan
2003 -Hardware: Uncensored Music Videos - Hip Hop Volume 1 role:: Silent Bob
2003 -The Green Loontern
2003 -The Men Without Fear: Creating 'Daredevil'
2002 -An Evening with Kevin Smith
2002 -Now You Know role:: Married Guy
2002 -Reality of Life
2002 -Stan Lee's Mutants, Monsters & Marvels
2002 -The Official Star Wars Fan Film Awards
2001 -Dante and Randal and Jay and Silent Bob and a Bunch of New Characters and Lando Take Part in a Whole Bunch of Movie Parodies...
2001 -Donnie Darko
2001 -Jay a mlčenlivej Bob vrací úder (Jay and Silent Bob Strike Back) role:: Silent Bob
2001 -Leonardo Is Caught in the Grip of an Outbreak of Randal's Imagination and Patrick Swayze Either Does or Doesn't Work in the New Pet Store
2001 -Leonardo Leonardo Returns and Dante Has an Important Decision to Make
2001 -The Last Episode Ever
2000 -Clerks role:: Silent Bob
2000 -Vřískot 3 (Scream 3) role:: Silent Bob
2000 -The Clipshow Wherein Dante and Randal Are Locked in the Freezer and Remember Some of the Great Moments in Their Lives
2000 -Vulgar role:: Martan Ingram
1999 -Big Helium Dog role:: Director
1999 -Cold Hearts
1999 -Dogma role:: Silent Bob
1999 -Tail Lights Fade
1998 -Nebezpečná zásilka (Overnight Delivery)
1997 -Hledám Amy (Chasing Amy) role:: Silent Bob
1995 -Clerks.
1995 -Flákači (Mallrats) role:: Silent Bob
1994 -Mladí muži za pultem (Clerks.) role:: Silent Bob
1990 -Právo a pořádek (Law & Order) role:: Tony's wife's nephew

Jako režisér
2011 -Untitled Kevin Smith Project
2010 -Red State
2009 -Untitled Seth Rogen/Evan Goldberg Show
2008 -Zack a Miri točí porno (Zack and Miri Make a Porno)
2007 -Pilot
2006 -Clerks 2: Muži za pultem (Clerks II)
2004 -Clerks: The Lost Scene
2004 -Táta na plný úvazek (Jersey Girl)
2002 -The Flying Car
2001 -Jay a mlčenlivej Bob vrací úder (Jay and Silent Bob Strike Back)
2001 -The Concert for New York City
2001 -Untitled Prince Documentary
1999 -Dogma
1997 -Hledám Amy (Chasing Amy)
1996 -Hiatus
1995 -Flákači (Mallrats)
1994 -Mladí muži za pultem (Clerks.)
1992 -Mae Day: The Crumbling of a Documentary

Jako scénárista
2008 -Zack a Miri točí porno (Zack and Miri Make a Porno)
2004 -Táta na plný úvazek (Jersey Girl)
2001 -Jay a mlčenlivej Bob vrací úder (Jay and Silent Bob Strike Back)
1999 -Dogma

Jako producent
2007 -Pilot
2006 -Drop-Out
2006 -Kevin's Breakdown
2006 -Mail Bag
2006 -Season Finale
2006 -Slappers
2006 -Small Town Gay Bar
2005 -Reel Paradise
2004 -Táta na plný úvazek (Jersey Girl)
2002 -Now You Know
2001 -Dante and Randal and Jay and Silent Bob and a Bunch of New Characters and Lando Take Part in a Whole Bunch of Movie Parodies...
2001 -Judge Not: In Defense of Dogma
2001 -Leonardo Is Caught in the Grip of an Outbreak of Randal's Imagination and Patrick Swayze Either Does or Doesn't Work in the New Pet Store
2001 -Leonardo Leonardo Returns and Dante Has an Important Decision to Make
2001 -The Last Episode Ever
2000 -The Clipshow Wherein Dante and Randal Are Locked in the Freezer and Remember Some of the Great Moments in Their Lives
2000 -Vulgar
1999 -Big Helium Dog
1999 -Tail Lights Fade
1997 -A Better Place
1997 -Dobrý Will Hunting (Good Will Hunting)
1996 -Drawing Flies
1996 -Hiatus
1994 -Mladí muži za pultem (Clerks.)
1992 -Mae Day: The Crumbling of a DocumentaryKatie Holmes

15. května 2009 v 14:16 | Michal Všechovský
Začátek týdne se můžete cítit mírně utlačování svým pracovním okolím. Zvládli jste shromáždit všechny podklady pro závěrečné pracovní hodnocení, ale tlak jako by nechtěl ustoupit. Nároky na vaše výkony rostou, denně jste podrobeni přísné kontrole a kritice, kterou vaše kvalitní práce nepotřebuje. V úterý z toho už můžete být pěkně nervózní. Nebojte se ve středu ohradit proti stávající situaci a navrhnout nové mechanismy fungování. Samozřejmě že by vám prospěla jistá lehkost bytí a více pozitivního přístupu k životu. Pátek a sobota se projeví určitým napětím v rodinném kruhu, nebuďte tak tvrdohlaví a nevynucujte si projevy lásky od svých bližních. Neděle vypadá velmi dobře, konečně jste ve svém živlu. Pozvěte rodinu na příjemný oběd a odpoledne si naplánujte procházku, uvidíte jak vás to osvěží nejen na těle, ale především na duši.
Jako herečka
2005 -Batman Begins role:: Rachel Dawes
2005 -Batman začíná (Batman Begins) role:: Rachel Dawes
2005 -Episode #1.3
2005 -Kissing Katie Holmes
2005 -Děkujeme, že kouříte (Thank You for Smoking) role:: Heather Holloway
2004 -Láska na hlídání (First Daughter) role:: Samantha Mackenzie
2004 -Saturday Night Live: The Best of Will Ferrell - Volume 2 role:: Carol
2003 -Večeře s April (Pieces of April) role:: April Burns
2003 -Detektiv (Singing Detective, The) role:: Nurse Mills
2002 -Opuštěná (Abandon) role:: Katie Burke
2002 -Telefonní budka (Phone Booth) role:: Pamela McFadden
2000 -Téměř dokonalý zločin (The Gift) role:: Jessica King
2000 -Wonder Boys role:: Hannah Green
1999 -Go role:: Claire Montgomery
1999 -Muppets z vesmíru (Muppets From Space) role:: Beach Scene
1999 -Songs from Dawson's Creek role:: Josephine 'Joey' Potter
1998 -Dawsonův svět (Dawson's Creek) role:: Joey Potter / ...
1998 -Podezřelé chování (Disturbing Behavior) role:: Rachel Wagner
1997 -Ledová bouře (Ice Storm, The) role:: Libbets CaseyChris Brown

14. května 2009 v 17:47 | Michal Všechovský
Oblíbený sport: Basketball, football
Oblíbená videohra: GTA San Andreas
Oblíbený školní předmět: Matika,biologie
Oblíbená sladkost: čokoláda

Chris Brown začínal na malém městě v Georgii s hip-hopem, ale ten v jeho diskotéce brzy vystřídali hrdinové jako Michael Jackson, Sam Cook a jižanský krajan Usher. A ještě (vlastně už) pár měsíců před květnovými sedmnáctinami zabodoval v žebříčcích bezejmenným debutem a hlavně velkým hitem Run It!, kde se o mikrofon podělil s raperem Jualzem Santanou (v remixu můžete slyšet tandem Bow Wow a Jermaine Dupri). Šestnáct skladeb včetně bonusu So Glad ohlídali producenti první ligy, mj. Dr. Dre, Scott Storch či Underdogs, takže hudební základy jsou dostatečně barevné i dynamické na to, aby se mladý talent náležitě blýsknul svým hlasem. Chris Brown je prakticky hotový zpěvák, jemuž mohou naše SuperStars ve svém RnB konkurovat leda slušivými klobouky.

Chris Brown patří v současnosti díky singlu Run It! mezi nejhranější zpěváky v USA a díky nejvyšší rotaci např. na hudební stanici MTV se k něčemu podobnému schyluje i v Evropě. Nové album, které obsahuje i již zmíněný singl, nese název Chris Brown," takto hovoří o albu český label SonyBMG. Moc se z této anotace ale nedozvíme. O rotaci na MTV, která se dá samozřejmě zaplatit, není potřeba sáhodlouze rozprávět. Nám jde o kvalitu. A ta je skutečně Jak zpěvem, tak produkcí, ale i hostovačkami. Jelikož je singlem skutečně skladba Run It, nutno podotknout, že na ní hostuje samotný Juelz Santana (Dipset). Bravurní rap, sladká produkce a zpěv dávají zabrat i otrnulejším povahám. Na stejné vlně se ale nese i remix Run It, na kterém hostuje další teen hvězda Států Bow Wow a matador Jermaine Dupri (Atlanta Rap). Na desce máme celkem šestnáct skladeb. Žádná z nich si díky bohu neklade nároky na zjevení pravdy apod.

Jde o čistý život, lásku, dívky, city a emoce. Můžete najet na jakoukoli skladbu desky a budete v podobném duševním rozpoložení. Hezké texty, jimž i díky pomalému přednesu budete moct rozumět, spolehlivá procítěnost, jistota u výšek. Ale v té souvislosti nejde vynechat ten mladistvý Brownův hlásek. Je sice považován za naději RnB, ale pár roků by to ještě chtělo vyzrát. Melodie hlasu, jeho témbr, dynamika a intenzita jsou přeci jen spojeny s artikulačními orgány (hlasivky), které se zákonitě vyvíjí. Bez ohledu na hlas však není co vytknout. Chris Brown (díky Jive Rec.) dostal do vínku profi materiál, lidi, team a udělal stejně hodnotnou desku.
Netlačte tolik na pilu, pondělí a úterý jsou lekcí trpělivosti. Komplikace s pracovním a rodinným rozpočtem v těchto dnech stejně nevyřešíte. Ve středu a čtvrtek budete jiskřit nápady, váš brilantní úsudek může okolí úplně paralyzovat. Pokud potřebujete něco prosadit, tak využijte těchto dvou dnů, jen málokdo se vám v argumentaci vyrovná. Na sklonku týdne zmírněte, aby vám rodina nemusela dát najevo, že oni vaše pravdy nepotřebují. Víkend budete opět toužit po kontrole rodinných rozpočtů, vazeb, zájmů atd., nechejte ty lidičky kolem vás chvilku v klidu.
Album
2009
2007
2005
Jako herec
2009 -Caramel role:: Cali


Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklipGemma Atkinson

14. května 2009 v 17:06 | Michal Všechovský
Jméno Gemma Atkinson není v našich končinách až tak známé, ovšem na své rodné hroudě, Velké Británii je plnohodnotnou a obdivovanou celebritou, která se objevuje nejen na televizní obrazovce, ale i stránkách módních a hlavně pánských magazínů.

Rodačka z Bury u Manchesteru začala svojí kariéru v televizi jako hvězda teenagerských seriálů. Přirozeně, s těmi správnými vnady na sebe její "druhá" kariéra nenechala dlouho čekat.

Mimořádně ráda se nechává fotit v bikinách, což jí přineslo mnoho titulních stránek v pánských časopisech známých jmen jako Arena, FHM, Loaded, Maxim, Zoo Weekly nebo Nuts.

Pravděpodobně by to mohla potvrdit s úsměvem na tváři i nejedna sportovní nebo filmová celebrita, Gemma má na svém kontě krom jiných fotbalisty Alana Smitha a Cristiana Ronalda.
Pondělí a úterý zajisté nebudou vaše nejlepší dny. Ve středu buďte zdrženliví, opatrně rozvažujte co s načatým romantickým večerem a především buďte ostražití na své věci, myšlenky a majetek! Je spousta lidí, kteří se živí jinak než poctivou prací a mají pěkně rychlé ruce. Středa a čtvrtek vám přináší nové myšlenky, řiďte se svým rozumem a srdcem a neprohloupíte. Ve středu odpoledne opatrně na své zdraví, nepřetěžovat srdce, hrozí infarktové stavy! Ve čtvrtek odpoledne držte jazyk za zuby, znáte to, že někdy řeknete více než-li je potřeba a druzí si to berou příliš osobně. Sklonek týdne může být ve znamení únavy a vyčerpání z celkem náročného týdne. V sobotu po vás rodina bude stále něco chtít a vy si můžete připadat jako štvanec. Neděle je však už úplně jiná, zvláště odpoledne a večer můžete úplně zářit.
Jako herečka
2008 -Command & Conquer: Red Alert 3 role:: Lt. Eva McKenna

Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Přehrát videoklip
Katie Price Jordan

14. května 2009 v 12:43 | Michal Všechovský
Katie Price je britská fotomodelka a zpěvačka, známá pod pseudonymem Jordan. Napsala knihy, např. pornoromán Crystal, Being Jordan (Být Jordan) a autobiografii - v této kategorii byla nominována na prestižní cenu Brithis Book Award.

Se svým silikonovým poprsím se dostala i na stránky časopisu Playboy. Je téměř závislá na plastiských operacích - má vylepšené rty, vybělené zuby, byla na odsání přebytečných špíčků z břicha, hýždí a stehen. S manželem, muzikantem Peterem Andrem, za kterého se vdala v roce 2005, vychovává syny Petera a Harveye.

Harvey je odmalička téměř slepý a trpí syndromem pomalého růstu. Jeho otec je slavný fotbalista tmavé pleti Dwight York, se kterým se ovšem Jordan rozešla ještě než se Harvey narodil. Jordan se o nevyléčitelně nemocného syna opravdu stará, proto byla v jedné anketě zvolena Matkou roku.
Konečně se vám začalo dařit! Letošní jaro probíhá dle vašich představ! Drobné každodenní starosti vás nemohou rozhodit. V úterý odpoledne a večer buďte opatrní, protože se projeví tendence bořit vše pevné, včetně vztahů, které by už nemusely jít napravit. Určitá náladovost a přecitlivělost těchto dvou prvních dnů by vás potom zase mrzela. Ve středu a čtvrtek se rovně postavte na zem, konec snění, filosofování a žádné dlouhé komentáře. Více ztratíte, než-li získáte. Zapomeňte na flirtování, není na to správná doba. Nepouštějte se do ničeho nového, rozhodujete se emotivně a impulsivně, takže příliš rozumu tam není. V pátek odpoledne se můžete nechat rychle vytočit, tak pozor na provokatéry, závist, nenávist a žárlivost.
Kristina Bastienová-Kloubková

14. května 2009 v 9:16 | Michal Všechovský

Kristina Kloubková se narodila r. 1976.Vystudovala v Praze konzervatoř-obor baletní tanec.Po konzervatoří nastoupila do taneční skupiny UNO.Mohli jsme ji vidět v muzikálu Kleopatra, který se vrátil do divadla Brodway, Kristina tam opět tančí hada a ptáka.Tři mušketýři,West Sude Story,radúz a Mahulena,Angelika...Podílela se choreografii k filmu Rebelové. Zahrála si i v několika filmech Milenci a Vrazi, Poslední sezóna ,Kristina tam opět ztvárnila dívku užívající si života.Moderovala Bailando tančím pro tebe s Daliborem Gondíkem.Sedm let žila se zpěvákem Romanem Vojtkem (West Side Story..). nyní Kristina žije už dva roky s Alanem Bastienem (Kleopatra,Exkaribl, Tři mušketýři...)
V pondělí a úterý se budete cítit velmi dobře, pokud budete postupovat přirozeně a řídit se svými instinkty uvidíte, jak vše půjde hladce. Ve středu a ve čtvrtek vás může ovlivnit všeobecný chaos, informační šum a nervozita. Nepodléhejte tlaku okolí, znáte to, někteří prostě musí být více viditelní a důležití... Ve čtvrtek by bylo vhodné vyrazit někam s přáteli, nebo si zajít na nákupy, na výstavu, přednášku... Pátek a víkend bude ve znamení porozumění, lásky a vřelých emocí. Čeká vás po delší době celkem pohodový a příjemný víkend, tak se usmívejte a radujte!

Kristina Kloubková se vdala za Alana Bastiena

Tanečnice, herečka a moderátorka Bailanda Kristina Kloubková je od pátku vdanou paní. V průhonickém zámku krátce po poledni řekla ano svému snoubenci, zpěvákovi Alanu Bastienovi.
Nevěsta se vdávala v korzetových bílých šatech se šněrováním na boku od návrháře Mirka Bárty, ženich měl na sobě košili ve stejné barvě a kožené kalhoty. Z bílého zlata byly i snubní prsteny.
Obřad trval necelou čtvrthodinu a novomanželé si místo svatebního pochodu nechali zahrát píseň z muzikálu Tři mušketýři, na jehož zkouškách se poznali.
Devětadvacetileté Kristině svědčila kadeřnice Blanka Hašková, šestatřicetiletému Alanovi kamarád, muzikálový kolega a rocker Josef Vojtek.
Dlouho nebylo jasné, jaké příjmení si Kristina zvolí, protože Alan Bastien se ve skutečnosti jmenuje Rudolf Nasadil. Pár měsíců před svatbou si ale zpěvák nechal úředně své jméno změnit na umělecký pseudonym, a tak je nyní z Kristiny paní Bastienová.
Mezi svatebními hosty se objevila Monika Absolonová, která do společnosti poprvé přivedla svého přítele Tomáše, nechyběla těhotná manželka Pepy Vojtka Libuška, Ivan Vyskočil s přítelkyní Lucií, Aleš Háma s rodinou či Richard Genzer s novým účesem a manželkou Lindou Finkovou. Přijela i Bastienova čtrnáctiletá dcera z prvního manželství.

Kristina Kloubková: Vdávat se budu v bílém

Tanečnice, herečka a moderátorka Bailanda si užívá už posledních pár dní svobody. Koncem srpna řekne své "ano" snoubenci Alanu Bastienovi. "Na svatbu se moc těším, ale už teď vím, že sotva dojdu tou uličkou k oddávajícímu, jak se mi budou třást kolena," říká.
Jaký bude její svatební den se spekuluje už delší dobu, protože Kristina zdařile pořád tají podrobnější informace. A tak se občas z médií dovídá úplné absurdnosti. "Dokonce jsme se dočetla, že se budu vdávat v červených šatech, které jsem měla v jednom díle Bailanda - takový nesmysl," svěřila se smíchem v Hlinném na Moravě, kam o víkendu vyrazila s kolegy z divadla Brodway. - více zde
"Šaty budou určitě bílé, nejspíš korzetové s hodně širokou bohatou sukní, což je prý zase moderní. Ale zase ne takový ty klasický dorťáky," prozradila iDNES.cz. Jejich podobu a výrobu svěřila do rukou návrháře Mirka Bárty, tak i pro ní je prý zatím řekvapení, jaké nakonec oblékne. "Mirek připravuje oblek i pro Alana, aby jsme byli správně sladěni," doplňuje Kristina.
Také se poprvé svěřila, jaké si vybrali snubní prsteny. "Budou z bílého zlata, i ostatní mé svatební šperky. Všechny je mám objednané u šikovného pana zlatníka Pavla Petráše." Jen místo svatby dosud neupřesnila, ani jaké nakonec ponese příjmení, což se zatím jeví jako největší oříšek. "Nechte se překvapit, jestli zůstanu Kloubková, nebo přijmu manželovo umělecké příjmení Bastien a nebo jestli se jako správná oddaná manželka zapíšu pod jeho civilním jménem Nasadilová," uzavírá s tajemným úsměvem.

Bočanová si hraje na japonskou bohyni, Kloubková řeší své příjmení

Blíží se období prázdnin a dovolených, kdekdo by tedy očekával, že i české celebrity budou doma balit kufry a do společnosti jen tak nevyrazí. Omyl.
japonské krásky Kristina Kloubková (ve fialovém), Mahulena Bočanová (v červeném), Jitka Čvančarová (v modrém) a Zuzana Belohorcová (v bílém)
Nové VIP Showroom KTC International v Dejvicích bylo k prasknutí! Sushi a luxusní nábytek sem přilákalo známé herce, herečky, moderátory a modelky.
Majitelé nového showroomu pro své hosty připravili opravdu pestrý sushi raut. Od jídelního stolku se nemohl odtrhnout hlavně moderátor Jan Rosák. U rautu byl mezi prvními a odcházel mezi posledními. Doprovod mu dělala manželka Jiřina a dcera Marie.
Role moderátora se neobvykle zhostil Pavel Zedníček, který představil a vyzpovídal kmotra VIP SHowroomu, módního návrháře Josefa Klíra. Zbytek večera pózoval v posteli s "japonskými" hosteskami.
Klír na přehlídku doskákal
Josef Klír na tuto akci doskákal na jedné noze. Tu druhou mu totiž zdobí sádra. "Hrál jsem squash," vysvětlil stručně své zranění. "Je to pro mou práci nepříjemný handicap, ale co se dá dělat," posteskl si. "Celý večírek je v japonském stylu, tak i modelky budou připomínat japonské krásky," komentoval svou módní show. "Ale v Japonsku byste rozhodně tak vysoké holky nikde neviděli," dodal.
Svou vizáží všechny nejvíce okouzlila herečka a moderátorka Mahulena Bočanová. "Je to nádherná ženská, kam se na ni hrabou všechny modelky," neslo se obdivně davem. Mahuleně japonský styl vyloženě sedl. Spolu s ní se do role modelek vžily také herečka Jitka Čvančarová, moderátorka Zuzana Belohorcová či tanečnice Kristina Kloubková.
Dovolená a pak vdavky
Půvabnou Kristinu kromě role moderátorky Bailanda, mohli diváci zanamenat v seriálu Poslední sezóna nebo dříve ve filmu Milenci a vrazi. Její hlavní profesí ale zůstává tančení v muzikálech a také choreografie. "Zrovna teď připravuju letní verzi muzikálu Golem. Bude kratší a víc taneční a já k němu právě vymýšlím choreografii," pochlubila se Kristina Kloubková na večírku plném gejš. "Já v tom ale tentokrát hrát nebudu - na prázdniny si chci letos udělat volno."
S přítelem Alanem Bastienem vyrazí někam k moři, nejspíš prý do Bulharska. "No a koncem srpna se budeme brát, tak nás ještě čeká svatební cesta," usmívá se Kristina. Kam novomanželé pojedou a kde vůbec bude svatba, je zatím ve fázi plánování. Jedním ze žhavých typů je ale zámek Průhonice. "Chtěla bych se vdávat určitě někde venku, pod širým nebem. Také společné příjmení, které si nechám napsat do občanky, nemáme vyřešené, ale do té doby se nějak dohodneme," věří. Jméno totiž komplikuje trochu fakt, že Kristina se prosadila pod svým rodným příjmením a Alana znají všichni jako Bastiena, jenže jeho pravé jméno je Rudolf Nasadil.

Poprvé ženská dvojice ve zprávách

Čtvrtek 14.05.2009 06:18
Poprvé se dnes (ve čtvrtek) představí ženská moderátorská dvojice v odpolední zpravodajské relaci. Renáta Czadernová a Kristina Bastienová Kloubková se tak zapíšou do zprávařské historie televize Nova. Ač ve světě dvě ženy za moderátorským pultem nejsou novinkou, v Čechách ano.
Příchod Lucie Borhyové tak pěkně zamíchal moderátorskými dvojicemi, a je tedy jen otázkou, jak změny uvítá televizní divák. Každopádně pohled na dvě půvabné moderátorky bude lahodit nejednomu mužskému páru očí.
26.03.2009, 21:40 | updated 15.04.2009, 11:23 | Markéta Křivánková, nova.cz
Moderátorka, choreografka a tanečnice Kristína Bastienová-Kloubková s námi udělala menší rozhovor ohledně učinkování v pořadu Druhá šance.
Ve čtvrtek 26.3.2009 jsme odvysílali další díl z pořadu Druhá šance. Mohli jsme se podívat, jak se Vlastimil znovu postaví na vlastní nohy a dá svému životu nový směr a řád.

Vlastíkovou velkou láskou je odjakživa šerm. Pomohli jsme mu obnovit jeho šermířskou skupinu, a dokonce jsme mu našli práci. V divade Hybernia si zahrál po boku českých hvězd v představení Švejk.

Kristína Bastienová-Kloubková, která dělala v tomto představení choreografii, se Vlastimila ihned ujala a snažila se ho v co nejmenším časovém rozmezí naučit pohybovat na jevišti. Jak na celé natáčení Krisitína vzpomíná a jak se jí líbí myšlenka celého projektu? Podívejte se...
Jako herečka
2004 -Milenci a vrazi role:: Madda Serafínová
2003 -Johanka z Arku role:: Courtier


Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip

Přehrát videoklip
Carrie Prejean

14. května 2009 v 7:46 | Michal Všechovský

Carrie Prejean je modelka, držitelka titulu Miss California USA 2009. V roce 2009 se také stala Vícemiss USA 2009. Byla velkou favoritkou na vítězku, kterou se nakonec stala kráska Kristen Dalton. Carrie měří 180 cm, má původně hnědé vlasy (přebarvená na blond), má zelené oči.

Tato modelka nafotila lehce odvážné snímky, za které jí hrozilo odebrání korunky. Donald Trump nakonec rozhodl, že se tak nestane. Má před sebou slibnou budoucnost a kariéru modelky.
Netlačte tolik na pilu, pondělí a úterý jsou lekcí trpělivosti. Komplikace s pracovním a rodinným rozpočtem v těchto dnech stejně nevyřešíte. Ve středu a čtvrtek budete jiskřit nápady, váš brilantní úsudek může okolí úplně paralyzovat. Pokud potřebujete něco prosadit, tak využijte těchto dvou dnů, jen málokdo se vám v argumentaci vyrovná. Na sklonku týdne zmírněte, aby vám rodina nemusela dát najevo, že oni vaše pravdy nepotřebují. Víkend budete opět toužit po kontrole rodinných rozpočtů, vazeb, zájmů atd., nechejte ty lidičky kolem vás chvilku v klidu.
Los Angeles - Vicemiss USA a Miss Kalifornie Carrie Prejean je opravdu kočka. Dokazují to i snímky, které nafotila pro magazín TMZ.
Krásce však hrozilo, že jí bude korunka krásy odebrána, protože na svůdných fotkách odhalila více, než podle smlouvy s Miss USA smí.
Vlastník soutěže Donald Trump však nakonec rozhodl, že půvabná Carrie o korunku nepřijde. "Rozhodli jsme, že snímky Carrie Prejean jsou nezávadné, sice už byly na hraně, ale na druhou stranu, žijeme přece v jednadvacátém století," nechal se slyšet na tiskové konferenci bohatý magnát.
Carrie Prejean však vzbudila vlnu pobouření už při slavnostním finále americké soutěže krásy a sama se díky svému názoru ocitla ve století sedmnáctém.
Na otázku, zda je pro sňatky homosexuálních párů odpověděla: "Myslím, že manželství by se mělo uzavírat jen mezi mužem a ženou, tak jsem byla vychována."
Missce se však kontroverzní prohlášení nevyplatilo a nejspíš jí stálo celkové vítězství v soutěži.
Byla sice největší favoritkou Miss USA, ale svůj konzervativní postoj vyjádřila přímo homosexuálnímu porotci a známému novináři Perezovi Hiltonovi, který celkem pochopitelně pro Carrie nehlasoval.
"Jestli tato pitomá dě...ka vyhraje, servu jí sám korunku z hlavy," nechal se prý slyšet.